Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/junak-m10-kultowy-motor-oryginal-100-i1961446156.html

Aj, Junaki szaleją, 6600 za zmęczony motor z papierami. Ciekawi mnie jedno w opisie NIE ODPALANY OD 20 LAT NARUSZYŁ GO JUŻ ZĄB CZASU MOTOCYKL IDEALNY DO ODRESTAUROWANIA - ZAREJESTROWANY MA NOWE TABLICE Z WAŻNYM PRZEGLĄDEM TECHNICZNYM.

Jak to możliwe? Jeśli motocykl stoi 20 lat nieodpalany to w jaki sposób miałby uzyskać ważny przegląd? Bo legalnie chyba nie da się tego zrobić? :blink: Oświećcie mnie koledzy :notworthy:

 

Edit: A taki http://moto.allegro.pl/junak-m10-1964r-kosz-wozek-boczny-i1956210911.html Zrobiony, z koszem (co prawda do renowacji) 8300 i nikt nie kupuje. Czegoś tu nie rozumiem.

Edytowane przez RadekOzzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/junak-m10-kultowy-motor-oryginal-100-i1961446156.html

Aj, Junaki szaleją, 6600 za zmęczony motor z papierami. Ciekawi mnie jedno w opisie NIE ODPALANY OD 20 LAT NARUSZYŁ GO JUŻ ZĄB CZASU MOTOCYKL IDEALNY DO ODRESTAUROWANIA - ZAREJESTROWANY MA NOWE TABLICE Z WAŻNYM PRZEGLĄDEM TECHNICZNYM.

Jak to możliwe? Jeśli motocykl stoi 20 lat nieodpalany to w jaki sposób miałby uzyskać ważny przegląd? Bo legalnie chyba nie da się tego zrobić? :blink: Oświećcie mnie koledzy :notworthy:

 

Edit: A taki http://moto.allegro.pl/junak-m10-1964r-kosz-wozek-boczny-i1956210911.html Zrobiony, z koszem (co prawda do renowacji) 8300 i nikt nie kupuje. Czegoś tu nie rozumiem.

 

To dość proste.....

8300 za Junaka to dość wysoka cena (rozumie, że te motocykle drożeją, ale jak dla mnie to lekka przesada);

Natomiast ten pierwszy ma oryginalny lakier, powłoki galwaniczne również nie były ruszane (co w motocyklu zabytkowym jest dość istotne) - gdyby silnik nie był czyszczony jakąć szczotką drucianą to podejrzewam, że poszedłby za wyższą kwotę. Jak zdobył przegląd? A kogo to interesuje? Podejrzewam, że tym motocyklem raczej nikt nie będzie jeździł (stanie pewnie w jakimś garażu i będzie cieszył oko właściciela - ewentualnie zostanie doprowadzony do mechanicznej sprawności i będzie przepalany trzy razy w roku) :icon_mrgreen:

Podsumowując - motocykli "zrobionych" jest cała masa (a większość z nich jest poskładana z części pochodzących od piętnastu innych maszyn) - natomiast znaleźć w miarę oryginalną maszynę "od nowości w jednym kawałku" jest dość ciężko - stąd różnice w cenach.....

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ropą, benzyną, płynem do silników, gorącą wodą z detergentem.... Ale na miłość boską nie szczotką czy Scotchbrite`m! :banghead:

 

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to właśnie ten silnik szorowany jakimś badziewiem. Oczami wyobraźni widziałem jak piękny ten motocykl mógł być gdyby silnik był szarobury, tłusty od oleju i zakurzony... I ten zapach wypalanego oleju i kurzu spomiędzy żeberek cylindra przy pierwszym odpale... Znacie ten zapach?

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Albo ja jestem "breszczaty" na jedno oko,albo mi monitor cuda pokazuje. Pytanie. Dlaczego ten jedyny taki,oryginalny,wczoraj z fabryki SFM wypuszczony,z 1958 roku, M07, posiada zbiornik z M10?

 

Gdzie znam Jaśka z wyższym nr ramy,na 99% oryginalny i ma bak garbaty.

 

Tak,tak. to prototyp przejściówki.Jedyny taki! :banghead: Ludziom sufit na łeb spadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...