Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja ci dam szybka i tresciwa odpowiedz czemu, a co to jest w ogóle gnome&rome????? Ja wiem i ty tez,ktos jeszcze? Ale BMW, zymbał, czy niech bedzie dkw albo od biedy k-750 czy porazka ural,to jest marka ale to???Gdzie ty znajdziesz jakiekolwiek czesci???jak w koncu wyjedziesz to i tak szybko sprzedasz z nerwów bo kazdy bedzie pytał"panie to Iż nie??Wiedziałem, somsiad miał takiego, pole mozna było orac" to nie jest marka,choc motorek przedni:)Starczy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rozumiem ten cały lans. Myślałem jednak, że ludzi remontujących zabytki w Polsce choćby "dla zasady" i wyższych celów jest więcej, albo przynajmniej jeden który przygarnąłby takiego cudaka. Ja niestety nie mam aktualnie takich funduszy, a w perspektywie nie byłoby mnie stać na skompletowanie Gnoma.

 

Ps.: Na forum był ktoś kto posiadał tego Francuza, nie pamietam jednak xywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnome to jest czołg ciezki wsród motocykli, wielki sprawny jak mało co i wpaniały i mysle ze był znacznie lepszy niz wszystkie inne maszyny, ale po wejsciu głupiego kubelwagena na etat wojska i innych terenówek przestał miec miejsce bytu, jakos za 1 zymbała 600 z wozem mozna było kupic 2 kible, i ciepło, i wiecej zabierał i jeszcze na głowe nie padało:)swiatciezkich motocykli odszedł w mrok....ZSRR:)tam postep dochodził powoli, i całe szczescie bo troche maszyn tam jeszcze zostało :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item623992793_okazj..._licytacji.html

 

Ciekawe co zainteresowanie takie małe?

 

No nie wiem czy takie małe :) ponad 5,5k wyświetleń strony a jeszcze 8 dni do końca:) poszło już info po forach ale nikt się na razie nie wychyla :D Ciekawie ile obserwujących ma gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://moto.allegro.pl/item632739110_bmw_r...undapp_avo.html

 

Co to kruca jest? Jakaś wiejska kombinacja czy wyrób fabryczny??

 

Niestety ale kombinacja marek i techniki. Rama i zbiornik to Osioł (BMW R35), ale obcięto mocowania dyfra i wstawiono blachy do przykręcenia koła tylnego. Silnika na podstawie zdjęć nie mogę zidentyfikować, ale pachnie mi on wyrobem niemieckim (NSU Pony lub jakiś wczesny model Victorii lub Triumpha z charakterystyczną prądnicą zblokowaną z aparatem zapłonowym. Przód od jakiegoś niewielkiego motocykla powojennego (stawiam na radzieckie klony DKW czyli Mińsk lub K125). Ogólnie włożono wiele pracy ale z dzisiejszej perspektywy to tylko zbiór podzespołów. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item643408603_shl_m04.html

Panowie powiedzcie co w niej jest nieoryginalne,czy ma dużo braków itp. Kuzyn mnie prosi o opinie a ja nie zabardzo moge mu podpowiedzieć ,niestety z braku mojej wiedzy na temat m04 :cool:

 

Zdjęcia są słabe, ale to co widać od razu: kierownica z osprzętem jest od WSK/WFM M06, cylinder z głowicą i gaźnikiem WFM z lat 60-tych, dół silnika prawdopodobnie też późniejszy niż motocykl, ale jak zaznaczyłem fotki są za słabe by to jednoznacznie określić. Koła chyba są OK (przynajmniej przednie). Tylna lampka z WFM. Co do strony prawej trudno coś powiedzieć, bo brak zdjęć z tej strony. Generalnie bez zarzutu jest rama, błotniki, przód z lampą, siodełko, zbiornik, podstawka centralna. Reszta wymaga obejrzenia. Czy cena jest wysoka czy nie to nie wypowiem się, bo każdy towar jest wart tylko tyle, ile gotów za niego jest dać kupujący. :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD przednie koło jest od WFM na 100% widać całe wytoczenie, a przy SHL M04 mają być 3 wgniecenia a te koło nie posiada. Silnik też nie do Shl powinny być dwa aluminiowe żeberka w korpusie a ich niema !!!

Gazior nie ten, i gaszka również nie posiada ten egzeplarz!!!! Co do kiery nie wypowiadam się bo nie jestem pewny w tych fotografiach słabo widać !!!!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za info,gość mówi że doda niekompletny silnik oryginał ,kiera też mi sie wydawała od wsk,trzeba gościa pomolestować o dokładniejsze fotki,dobrze chociaż że ma rame i blachy oryginał.Zobaczymy jak foty doda :)

Edytowane przez Tom1100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...