Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a masz info ze ktos z jego znajomych podbija?????????????

 

 

Nie, nie mam żadnych informacji, to luźne dywagacje.

Zastanawiam się czy obecna cena jest faktycznie odzwierciedleniem wartości tego ładnego silnika?

Pewnie Mocu znasz się lepiej więc sam oceń.

Dla mnie obecna cena to abstrakcja :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...trudno powiedzieć. Sporo na pewno jest wart ten silniki bo rzadkość. Sporo dla polskich kolekcjonerów bo nikt z zagranicy nie zawraca sobie głowy takim padłem. A ta jednostka powoli zbliża się do pułapu cen dobrego silnika HD zabytkowego. Do Sokoła jest całość już a w HD trzeba jeszcze dokupić gaźnik, sprzęgło i skrzynię biegów.

 

Skoro ciekawostki to zapodam kilka świeżo znalezionych aukcji:

http://moto.allegro.pl/item562402161_nowa_cz_350.html

 

 

http://moto.allegro.pl/item553810778_zundapp_ks600.html

 

Tutaj dowód że nawet najlepszym producentom zdarza się wyprodukować srakę:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1126190

Dobrze że HD pozbył się udziałów w tej marnej firmie.

 

A to co? :icon_eek:

http://moto.allegro.pl/item561549225_polsk..._wyscigowy.html

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "coś" to polski motocykl wyścigowy "Promot'. Osprzęt, koła i zawieszenia od MZ, silnik terenowej Cz 250 a rama i reszta polskiego pomysłu. Bardzo rzadko spotykany a w takiej cenie i kompletmości to rarytas na miarę Junaka M07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc - polska wyścigowa rama do motocykla? :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie dziś wzieło i policzyłem wszystkie Junaki na allegro,i wiecie co zgroza,na 26 kompletnych,17 to choppery,lub podobne :icon_evil: .Poprostu żal :evil:

 

Podobnie jest z WSKami lub MZ które częściej padają "ofiarą" przeróbki na crossa - jeśli to tak można nazwać :icon_eek:

Wiem że to zgroza ale sam kiedyś tak ową posiadałem :biggrin:

Edytowane przez radziok16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...trudno powiedzieć. Sporo na pewno jest wart ten silniki bo rzadkość. Sporo dla polskich kolekcjonerów bo nikt z zagranicy nie zawraca sobie głowy takim padłem. A ta jednostka powoli zbliża się do pułapu cen dobrego silnika HD zabytkowego.

 

Co ty za bzury piszesz Qurim oprzytomnij :bigrazz: do WL silnik mozesz kupic za 3-4 KPLN bez zadnego problemu :cool: Cen sokola nie sadze aby byl wstanie osiagnac w najblizszym tysiacleciu...

:icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za bzury piszesz Qurim oprzytomnij :bigrazz: do WL silnik mozesz kupic za 3-4 KPLN bez zadnego problemu :cool: Cen sokola nie sadze aby byl wstanie osiagnac w najblizszym tysiacleciu...

:icon_mrgreen:

 

Kiedy ja nie pisałem o WL. Pisałem o silniku Knucklehead. Najpiękniejszy silnik HD. :biggrin: :buttrock:

Flathead jest tani jak barszcz. Wiem o tym.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...