Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to mi chodziło :biggrin:

Nie co dzień widzi się "nazistowski" akumulator. Słyszałem o nazistowskiej ideologii, nazistowskim reżimie, ale o nazistowskich częściach do pojazdów, to nie za bardzo.

Co...

Wołają "heil hitler" przy uruchamianiu czy jak..?

Akumulator zapewne kopie prądem każdego nie-aryjczyka, który się go dotknie. A Żydów podwójnie.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło :biggrin:

Nie co dzień widzi się "nazistowski" akumulator. Słyszałem o nazistowskiej ideologii, nazistowskim reżimie, ale o nazistowskich częściach do pojazdów, to nie za bardzo.

Co...

Wołają "heil hitler" przy uruchamianiu czy jak..?

 

 

Bo to jest akumulator o nazistowskich poglądach. :biggrin: Albo robiony przez ludzi mających takie poglada zatem pełen nienawiści i pogardy. :biggrin: Ale w H-D na pewno by działał, ze strachu. :biggrin: :buttrock:

 

Wczoraj kupiłem też nazistowski akumulator, niemiecki, z Louis.de jako że w mieście jest przedstawiciel. Z bólem serca dałem pieniądze za germański akumulator ale nie miałem wyboru, szkopy zarobili kasę z mojej kieszeni. :banghead: :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrim, ale ty to jesteś "anytgermita" :flesje:

 

Nom. Poza tym jeszcze antygej i antymoher. :biggrin: :buttrock:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Granat, a zwróciłeś uwagę na opis aukcji?

 

"WITAM .ROWER KTORY POLECAM POCHODZI Z FRANCJI .ROK PRODUKCJI JEST TRODNO OKRESLIC ALE Z INFORMACJI KTURE ZDOBYLEM TEN MODEL BYL PRODUKOWANY POMIEDZY 1890 A 1898 ROKIEM.JEST TO MODEL DAMSKI RAMA Z DREWNA SREDNICA DUZEGO KOLA 100 CM.RESZTE WIDAC NA ZDJECIACH .DZIS WYSTAWIAM TEN ROWEREK Z CENA MINIMALNA BO OSTATNIO WYSTAWILEM MOTOCYKL --GRAMPEUR--BEZ CENY MINIMALNEJ I ZOSTALEM OSKARZONY PRZEZ PANA O PSELDONIMIE-------- ZBY........SHL ---O OSZUSTWO .DLATEGO TEZ PANIE --Z-- PROSZE O NIE BRANIE UDZIALU W TEJ LICYTACJI BO TO TEZ JEST JEDNO WIELKIE OSZUSTWO ...POZDRAWIAM WSZYSTKICH MILOSNIKOW MOTORYZACJI OPRUCZ PANA ---Z--"

 

Po mojemu gość wystawił aukcję bcm, a potem był zdziwiony, że powinien sprzedać za cenę jaka została wylicytowana. Akurat Zbyszek jest poważnym facetem i nie posądzam Go o jakieś kombinacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...