Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy jest możliwość żeby motocykl który jest zasilany gaźnikami był wyprodukowany w 99 roku. Dodam że motocykl ma katalizator i jest w kolorze tytanowym (takim jak opisie ze świata motocykli 2/2008). Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Wybieram się jutro po taki motocykl.

 

Z tego co się orientuję to jest taka możliwość - o ile moto powstało przed kwietniem 99. Najlepiej zadzwoń do sprzedającego i poproś go o nr ramy, a następnie sutoryzowany salon Hodny. Ja jak sprawdzałem swój nabytek to dzwoniłem do Honda Plaza. Udzielili informacji bez żadnego problemu.

 

Odnośnie katalizatora Ci nie odpowiem - po prostu nie wiem.

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest możliwość żeby motocykl który jest zasilany gaźnikami był wyprodukowany w 99 roku. Dodam że motocykl ma katalizator i jest w kolorze tytanowym (takim jak opisie ze świata motocykli 2/2008). Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Wybieram się jutro po taki motocykl.

 

Raczej nie bylo gaznikowych modeli z katalizatorem.Sprawdz pozycje chlodnicy oleju,gaznikowe mialy w nosie czachy,z wtryskiem przed chlodnica oleju.Moze byc to motocykl poskladany z roznych rocznikow.

 

 

Witam:)

 

Od wczoraj jestem posiadaczem XX-a :flesje:

 

Zauwazylem że moj sprzęt ma delikatny luz na glówce ramy ale niestety nie widze tam żadnej śruby do regulacji żeby ją dokręcić czy ktoś się orientuje jak to zrobić? Jest tylko ta glówna śruba po nią podkladka jedna metalowa i to wszystko...

 

Ogólnie sprzęcik marzenie choć jeszcze nie bylo okazji żeby polatać:clap:

 

Pozdr

 

Musisz sciagnac gorna polke,inaczej nie da sie dojsc do sruby regulujacej.A tak ma marginesie to o ile jest na nich juz luz to sa raczej do wymiany.Standardowe lozyska Hondy sa bardzo czesto przyczyna tylepania kierownicy w zakresie 50-80 km/h.Lepiej je od razu wymienic na storzkowe,np oferowane przez All Bulls.

Sprawdzony patent przez setki uzytkownikow w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

A ja od dwoch dni walcze ze stelarzem jaki jest pod czacha.Generalnie moto jest po przygodzie i wkurzalo mnie to ze lusterka nie byly rowno,jedno o pol cm. nizej.Po dwoch dniach prostowania,naginania itp.stwierdzam ze trzeba sie rozejrzec za nowym stelarzem.Ale udalo mi sie troche naprostowac.Pociesza mnei fakt ze poprzedni wlasciciel po dzwonie zalozyl nowa czache:)))Zreszta Xx to plastik,mala gleba i po ladnych nieklejonych owiewkach.

Pozdrawiam,Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były

 

Z tego co wiem to pierwsze modele z katalizatorami to byly dopiero wtryskowe sprzety,czyli 99 i nowsze.I to tez nie na wszystkie rynki.W Stanach kalifornijskie modele od ,chyba 2001 a reszta kraju dopiero od 2003,lub cos kolo tego.

 

Jezeli istnialy gaznikowe modele z katalizatorem to bylbym wdzieczny jakbys podzielil sie ze swoja wiedza na jaki rynek byly przeznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Na pewno takie szły rynek niemiecki - jednodrożny, prosty katalizator, moc ograniczona ze 164 na 160 KM. Jak zobaczyłem na moim XX naklejkę informacyjną o katalizatorze, napis H.E.C.S (Honda Evolution Catalysing System) - we wtryskowych jest HECS 3, pomyślałem, że to pomyłka. Tak samo jak moc w dokumentach. Jak zacząłem grzebać, okazało się że wychodziły takie wersje.

 

PS. Pisał PAWEŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyłączam się do wątku i zgadzam się ze wszystkim że xx to super moto : :clap: . Ale mam jedno pytanie odnośnie spalania mój jest z 99 roku ostatnie sztuki na gaźnikach i spalanie w przy spokojnej jeździe to ok 9l w trasie przy prędkościach 120 - 150 wyszło 8. I teraz moje pytanie da rade coś z tym zrobić (jakieś regulacje a może zmiana dysz na mniejsze :) )w necie czytałem że x może nawet 6.5 - 7 l palić. Proszę o sugestie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyłączam się do wątku i zgadzam się ze wszystkim że xx to super moto : :D . Ale mam jedno pytanie odnośnie spalania mój jest z 99 roku ostatnie sztuki na gaźnikach i spalanie w przy spokojnej jeździe to ok 9l w trasie przy prędkościach 120 - 150 wyszło 8. I teraz moje pytanie da rade coś z tym zrobić (jakieś regulacje a może zmiana dysz na mniejsze :icon_mrgreen: )w necie czytałem że x może nawet 6.5 - 7 l palić. Proszę o sugestie. Pozdrawiam

 

 

Witam!

Ja mam rocznik 97 na gaznikach.W zeszlym sezonie mechanik przestawil mi gazniki,nie wiem co dokladnie zrobil.Spalanie troszke spadlo.Zauwazylem ze jezdzac do 5000 obr/min spala 6l.jak odkrecasz to 9l.Generalnie czuc ze moto slabsze.Dla jednego litra nie bede odbieral sobie przyjemnosc i zamierzam dac znow moto by ustawiono gazniki tak by chodzil jak trzeba.Piszesz ze przy bardzo spokojnej jezdzie pali 9l,troche duzo.Moze warto zajrzec do filtra i zrobic regulacje gaznikow.

Nie ma sie co oszukiwac,wszelkie moto powyzej litra beda mialy apetyt,szczegolnie gaznikowe.

Niby XX na wtrysku pali mniej,ale chyba tylko przy bardzo spokojnej jezdzie.Zapewne jak mu sie odkreca to 9l wypije.Z czegos ta moc musi sie brac:)

napiszcie ile Wam pala XX.

Pozdrawiam,M

Edytowane przez njoyXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

njoyxx możesz powiedzieć gdzie byłeś u tego mechanika w przeważnie wszystko robie sam i nie zaprowadzam do żadnych mechaników ale w tym wypadku chyba muszę bo nie mam pojęcia co zrobić, filtr wymieniłem, a co do mocy to może być trochę mniej bo i tak nie wykorzystuje mocy mam najmocniejsze moto wśród znajomych więc i tak jeżdżę ich tempem.

Edytowane przez ralforlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...