Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się dorzucę z pytaniem o szczegół :icon_question:

 

Czy w wersjach z wtryskiem w kluczyku jest immobiliser czy też nie? Interesuje mnie dokładnie 2001 rok ... o ile ktoś wie oczywiście.

 

REDbike widzę, że też sprawdzasz co się da w potencjalnej sztuce do nabycia :wink:

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dorzucę z pytaniem o szczegół :wink:

 

Czy w wersjach z wtryskiem w kluczyku jest immobiliser czy też nie? Interesuje mnie dokładnie 2001 rok ... o ile ktoś wie oczywiście.

 

REDbike widzę, że też sprawdzasz co się da w potencjalnej sztuce do nabycia :)

 

Smoku

 

Jutro moj potencjalny zakup przybywa do polski :icon_question: , a temt mi sie nasunął więc wypada podpytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streetstorm a jakieś bliższe informacje na temat Twojego XX'a, którego to masz na wydaniu można otrzymać? :)

 

REDbike ja swojego jadę jutro zobaczyć i posprawdzać - szkoda, ze pogoda taka do bani. :(

 

Panowie, dzięki za szybką odpowiedź - na Was zawsze można liczyć

Stronka którą znalazłem na temat H.I.S.S. - LINK

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasyczny parowóz gaznikowy z 1998 roku

złoty

przebieg około 80000?? ale nie pamietam sprawdze wieczorem bo chyba mniej...

stan oczywiscie super :)

po serwisie gaznikow, zaworów i przedniego zawieszenia...

w wingrakiem na 3 kufry givi/kappa

niezłe opony, taki fajny jest :(

mysle ze przez 2 sezony bezinwestycyjny

 

za 15 tysiecy...

jakos mam sentyment do niego...

duzo razem przejechalismy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie tak...

 

jesli oprzesz przednie kolo o sciane i nie ruszy sie ono przy paleniu nawet o pare centymetrow to tak...

jednak przy "normalnym" paleniu gumy rowniez zadziala ci tyl... poniewaz motocykl bedzie chcial przesunac sie liniowo do przodu... nie tak mocno jak przy jezdzie ale zawsze tyl troche zlapie...

 

jednak to nie jest zadna przeszkoda aby iksem palic gume :icon_mrgreen:

 

bez najmniejszego problemu da sie

 

Zgadza sie dokladnie, dlatego napisalem , ze ze zwiekszonym zuzyciem okladzin na tyle trzeba sie pogodzic.

 

chyba już w 1999 był HISS - od momentu wprowadzenia wtrysku. Ale mogę się mylić.

 

HISS, byl od momentu wprowadzenia wtrysku, czyli 1999 rok.

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie tak...

 

jesli oprzesz przednie kolo o sciane i nie ruszy sie ono przy paleniu nawet o pare centymetrow to tak...

jednak przy "normalnym" paleniu gumy rowniez zadziala ci tyl... poniewaz motocykl bedzie chcial przesunac sie liniowo do przodu... nie tak mocno jak przy jezdzie ale zawsze tyl troche zlapie...

 

jednak to nie jest zadna przeszkoda aby iksem palic gume :icon_razz:

 

bez najmniejszego problemu da sie

 

Prawie nie :clap: ,zauwaz ze prawy przedni zacisk nie jest "podlaczony" do cylinderka przy lewym zacisku,w zwiazku z tym nacisniecie na przedni hamulec uniemozliwi przetoczenie sie przedniego kola nawet o centymetr,------> tylny hamulec nie zadziala w takiej sytuacji.

 

To czy motocykl bedzie sie chcial przesunac czy nie jest bez znaczenie,przednie kolo musi sie przekrecic w celu uaktywnienie cbs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest możliwość żeby motocykl który jest zasilany gaźnikami był wyprodukowany w 99 roku. Dodam że motocykl ma katalizator i jest w kolorze tytanowym (takim jak opisie ze świata motocykli 2/2008). Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Wybieram się jutro po taki motocykl.

Edytowane przez bartoszbial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Od wczoraj jestem posiadaczem XX-a :)

 

Zauwazylem że moj sprzęt ma delikatny luz na glówce ramy ale niestety nie widze tam żadnej śruby do regulacji żeby ją dokręcić czy ktoś się orientuje jak to zrobić? Jest tylko ta glówna śruba po nią podkladka jedna metalowa i to wszystko...

 

Ogólnie sprzęcik marzenie choć jeszcze nie bylo okazji żeby polatać:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...