Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! było suuuper :banghead: i...trochę któtko :banghead: - popieram dwu, a nawet trzydniowe imprezy...

ognisko i pomysł z grajkami - zaje**ty! Nie chcę zbyt cukrzyć PGRowi, ale... musi być powtórka :mrgreen:

Żałuję tylko, że nie pamiętam wszystkich, których poznałam :lol: może następnym razem pomyślimy nad identyfikatorami :banghead: :lol:

 

PZDR i do następnego razu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może następnym razem pomyślimy nad identyfikatorami :banghead:

Jeszcze lepsze bylyby takie czapeczko-daszki jakie nosza czasem w przeroznych fastfoodach. :banghead:

Zolte, z wyszytym nickiem. Juz sobie wyobrazam jakbysmy wygladali :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wysyla sie fotki, juz Ci co sie odezwali dostali!

Jesli ktos chce jeszcze to pare postów wczesniej podalem mojego e-maila.

Napiszcie do mnie to przesle fotki!

Niestety zeby umiescic je w albumie musze je zmniejszyc wagowo

bo wymiarowo sa oki, a to troszke potrwa bo musze przetrenowac programiki

do grafiki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lizecie dupe az musze majtki przebrac :banghead: :banghead: :banghead: :arrow: 8)

 

 

A tak serio to dziękuje wam wszystkim za tak liczne przybycie... Z dnia na dzien rosla liczba uczestnikow i juz sam nie wiedzialem kto jeszcze dojedzie(zwlaszcza ze nie mialem neta przez swieta)

 

Bylo suuper i dla tak wyjebanej w kosmos ekipy naprawde warto poswiecac czas i organizowac impreze. Zreszta mowiac szczerze nie robilem tego dla was tylko dla siebie bo juz sie stesknilem bardzo za waszymi mordami na zywo i klimatem jaki panuje tylko na naszych forumowych imprezach. Bardzo sie ciesze ze sie wam podobalo i wyrazacie checi na "PGR-treffen II" :smile2: Impreza na pewno sie odbedzie jesli tylko checi pozostana... ale co do miejsca to chyba poszukamy czegos innego :banghead: :smile2: :smile2: :arrow: 8)

Tak sie zastanawiam czy nie bylby to DOBRY pomysl zeby polaczyc Rzyki II z powtorka PGRa w jeden dluzszy tak jak wszyscy widze chca zlot?? jeden dzien w rzykach pozniej fajna gorska trasa i poprawinki u PGRa... ale to juz na inny temat rozprawka.

 

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz DZIEKI :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje wlasne życzenie ale żałuje że nie posmakowałem śliwowicy i specjału Dakoty ale sądze ze bedzie jeszcze okazja:)

 

Vitku Dakota był łaskaw i zostawił mi flaszeczke tego szlachetnego trunku ktory trzymam w sejfie. Ty mi nie zalowales ostatków śliwowicy więc i ja zatrzymam dla Ciebie co nieco:)

 

A teraz ide z poczwarem i dakota na piwko zeby potrzymac trzeci dzien imprezki :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza pomyśleć nad jakimś spotkankiem bo ocipieje przez tą zimę.

Trza będzie zrobić jakąś naradę wojenną przy flaszce :lol:

 

Aha mottem tego i następnego spotkania jest hasło Darka: Kto nie pije nich spie**ala !!

:lol: :lol: :lol:

P.S. kto chce fotki niech napisze do mnie maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza pomyśleć nad jakimś spotkankiem bo ocipieje przez tą zimę.

Trza będzie zrobić jakąś naradę wojenną przy flaszce :lol:

 

 

No, ba!! :lol: 8) Tylko, ze jak bedziemy sie tak "poić" to widze marny nasz koniec :lol:

Sadzę, że w moim przypadku sylwester bedzie "konczacy" wiec od stycznia pełna abstynencja, musze odpuscic swojej watrobie, ale nic straconego bo bedziecie miec kierowce :lol:

Co do fotek, zgłaszać sie bo jest na co popatrzeć :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, i szkoda że tak krótko... I w końcu nawet nikt się nie bił! Ale następnym tazem, jak będziemy szukali lokum, to może należy uprzedzić lojanie właściciela, że my nie kładziemy się spać o 22-ej... Bo znowu przyjdzie i będzie płakał że o 2-ej spać nie może...

 

PGR- jesteś świetnym organizatorem! GOffa, dzięki za chleb i kiełbasę co rano nam życie ratowała....!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...