Skocz do zawartości

Majówka 2008 :-)


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I Jeszcze Litewscy policjanci :icon_rolleyes: Nie znają litości i "kochają" polskich kierowników :icon_mrgreen:

 

 

 

A w zeszłym roku to naszych mafia chciała napaść ... jak się nie odwrócisz zawsze dupa z tyłu ... jak nie policja to mafia ... no i mówią, że straty własne są dużo wyższe niż w Borkach *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prędkości podróżnej, to Chorągiew Emerycko-defensywna porusza się z przelotową 100-120 km/h.

HKK

 

Pewnie do tej, ale na te tematy bedzie czas dyskutowac jak juz zapadna decyzje o wyjezdzie, nie wczesniej.

Na razie sledzimy temat i kombunujemy jak z czasem :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator Klaudiusz proszony jest o wywalenie postów ze spamem, bo do Trzech Króli będziemy mieli sytuację jak z tematem ukraińskim poprzedniej zimy.

 

Proszę proponować miejsca do zwiedzania, dołączając argumenty i opisy.

 

Spamerstwa nie toleruję, tak jak dresiarstwa :icon_mrgreen:

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Podajemy:

- nazwę miejsca,

- zalety i wady,

- propozycję noclegu w rzeczonym miejscu.

[...]

 

HKK

- nazwa: Bagno Jelnia (http://www.bagna.pl/index.php?page=tematy/jelnia)

- zalety: Bagno, unikat na skale światową torfowisko wysokie, po środku czarny przepastny staw atroficzny w którym żyje populacja szczupaków które mogą żywić się jednie sobą na wzajem. Ponure miejsce ale klimat ma że hej...

- wady: bądź co bądź jest to bagno wypada mieć się na baczności

- nocleg: turstojanka pod Brasławiem nad małym jeziorkiem w lesie, dzicz totalna, problemem może byc dojazd bo drogi są piaszczyste (miałki piach), ew. gdzieś na brzegu któregoś z jezior brasławskich. Tak jak wspominałem jest to 100% na legalu.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem osobiście, więc nie mogę potwierdzić. Z opisu wydaje się, że warto zobaczyć łotewski Malbork.

http://www.geozeta.pl/artykuly,Europa,369

 

Nazwa: Łotwa / miasto Cesis

Zalety: miejsce historyczne, park turystyczny

Wady: niesprawdzone, park turystyczny

Nocleg: w namiotach na kempingu: http://tourism.cesis.lv/index.php?id=4&kod...0&a=viss&val=en

 

Pozdr

Edytowane przez Fiery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisarczyk chorągwi mazowieckiej melduje sie na chętnego do wyjazdu wstępnie.

 

co do atrakcji wizualnych to proponuje wstępnie tak:

 

- na Litwie raczej przez Kowno, bo Wilno to już chyba widzieli nie ? :icon_eek: trza nawiedzić Kowno i Kłajpede - nad morzem gdzieś na jeden nocleg chociaż, ew. na Łotwie (Jurmała)

- na Łotwie na pewno Ryga, może Daugavplis (Dyneburg), może Rezekne, może Siguld, może Jurmała...

 

Gieneralnie do sprawki podejdziem kompleks i zaproponujem listę fajofowych atrakcji w weekend (czasu brak)...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na Łotwie na pewno Ryga, może Daugavplis (Dyneburg), może Rezekne, może Siguld, może Jurmała...

No właśnie. A z Dyneburga już tylko 40km do Brasławia i do bagna :icon_eek:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisarczyk chorągwi mazowieckiej melduje sie na chętnego do wyjazdu wstępnie.

 

co do atrakcji wizualnych to proponuje wstępnie tak:

 

- na Litwie raczej przez Kowno, bo Wilno to już chyba widzieli nie ? :) trza nawiedzić Kowno i Kłajpede - nad morzem gdzieś na jeden nocleg chociaż, ew. na Łotwie (Jurmała)

- na Łotwie na pewno Ryga, może Daugavplis (Dyneburg), może Rezekne, może Siguld, może Jurmała...

 

Gieneralnie do sprawki podejdziem kompleks i zaproponujem listę fajofowych atrakcji w weekend (czasu brak)...

 

ubiegłeś mnie z propozycją :) :

 

Daugavpils ( stara polska nazwa: Dyneburg ) - drugie największe miasto na Łotwie, jest też tam polska szkoła ... Z tego co wiem, to bywają tam polscy motocykliści, w zeszłym roku nawet mieli jakiś wykład dla uczniów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon to podróżnicza klapa w moim wykonaniu (ale przynajmniej AT przystosowana już do wypadów). Może sobie z Wami nadrobię w przyszłym roku. Ale nie zapeszam, bo co najmniej 4ry tegoroczne wyjazdy zapeszyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez cienizna w tym roku...tylko UK zaliczyłe...fajnie było ale mało...propozycja Tomka jak zwykle bardzo interesująca...tyle, że jak dla mnie jeszcze za wcześnie na decyzję...ale i ja będę śledził temat,

Pozdro:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...