Skocz do zawartości

nicasyl czy zeliwo?


kusiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak był oryginalnie nikasyl to daj nowy nikasyl...tuleja zawsze gorsza,słabsza będzie.A po tuleji już niksylu nie da rady położyć :icon_razz:

No i sluchajcie takiego ... :D

 

Tak myslalem a raczej odrazu to widziałem>.. wiec zostaje mi maly szantaz zorbic:D chyba ze chce obszernego negatywa(bo pytalem go 100 razy i zapewnial za kazdym razem ze sam osobicie tuleje wtaczal) a co do cylindra to jeszcze sie zastanowie bo bede szukal 160ccm albo drugiego silnika..bo jeszcze musze caly wal z korbą wymienic albo zregenerowac...Znaczy sie wszytsko to co najwazniejsze i najdrozsze..:D dzieki i pozdro temat mozna uznac za zamkniety!joł!

Hahaha no sam osobiscie to mogl raczej walnac kupe.

Kretacz. Zapytaj go w jakiej firmie robil :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tulejowany cylinder wygląda tak: http://www.bikepics.com/pictures/1108087/ (widać wyraźnie, że jest inny kolorek w środku najprościej mówiąc). To co ci koleś sprzedał to po prostu lipa, nie ma ani tulejki ani nikasilu. Napisz czy udało ci się oddać złom i odzyskać kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie tak siedzialem i rozlyslalem wziołem swoj stary cylinderek i kurcze tak aptzre na niego i zdaje mi sie ze to jest tuleja(no taki ciemny kolor na krawedziech widac ze jakby to bylo wtoczone chyba ze warstwa nicasylu ma milimetr moze troszke ponad..w co wątpie) jak sprawdzic bo wczesniej go nie sprawdzalem bo bylem przekonany ze to nicasyl a moze porostu to tuleja a ja mysalem ze nicasyl i dotarłem te 100-150km a to byla tuleja czyli zabrakło te 350 a ja mu w piiiiii... piiii piii piii i pierscionek jebnoł za przeproszeniem. teraz wziołem z lodówki taki maly wyginajcy sie nagensik wyciołem prostakacik no i trzyma sie jak dzid psiego ogona tam w srodku na tej gladzi. jak mozna jeszcze to sprawdzic? pozdro

 

a tego z allegro to jeszcze dorwee:) jak niebediz ehcial to wtsaiwe komentarz taki ze nie wie co sprzedaje a ostanio tylko w czesciach robi widze...

 

A DIBO chodzi ci o ten cylinder? ----> http://moto.allegro.pl/item282122054_cylin...0cc_polini.html ? tu chyba nie ma glowicy?a od 125 pewnie nie pasuje

Edytowane przez kusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(wilk @ 01 grudzień 2007 - 21:43) *

 

Jak był oryginalnie nikasyl to daj nowy nikasyl...tuleja zawsze gorsza,słabsza będzie.A po tuleji już niksylu nie da rady położyć banghead.gif

 

No i sluchajcie takiego ... banghead.gif

 

Słuchajcie bo ma rację! Tylko ty jeszcze nie posiadłeś zbyt dużej wiedzy. W 10 konnym srajdku różnica nie będzie zauważalna ale w silniku bardziej wysilonym owszem.

Edytowane przez Wojteque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez polecił bym nicasil polozenie nowego mnie kosztowalo 600 zl moge ci podac firme z ktorej ja korzystalem narazie nie narzekam na niego :evil:

 

rowniez polecił bym nicasil polozenie nowego mnie kosztowalo 600 zl moge ci podac firme z ktorej ja korzystalem narazie nie narzekam na niego :icon_mrgreen:

 

 

tuleja sie szybciej grzeje i z tłokami lipa robisz tylko 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie tak siedzialem i rozlyslalem wziołem swoj stary cylinderek i kurcze tak aptzre na niego i zdaje mi sie ze to jest tuleja(no taki ciemny kolor na krawedziech widac ze jakby to bylo wtoczone chyba ze warstwa nicasylu ma milimetr moze troszke ponad..w co wątpie) jak sprawdzic bo wczesniej go nie sprawdzalem bo bylem przekonany ze to nicasyl a moze porostu to tuleja a ja mysalem ze nicasyl i dotarłem te 100-150km a to byla tuleja czyli zabrakło te 350 a ja mu w piiiiii... piiii piii piii i pierscionek jebnoł za przeproszeniem. teraz wziołem z lodówki taki maly wyginajcy sie nagensik wyciołem prostakacik no i trzyma sie jak dzid psiego ogona tam w srodku na tej gladzi. jak mozna jeszcze to sprawdzic? pozdro

 

a tego z allegro to jeszcze dorwee:) jak niebediz ehcial to wtsaiwe komentarz taki ze nie wie co sprzedaje a ostanio tylko w czesciach robi widze...

 

A DIBO chodzi ci o ten cylinder? ----> http://moto.allegro.pl/item282122054_cylin...0cc_polini.html ? tu chyba nie ma glowicy?a od 125 pewnie nie pasuje

 

 

No to masz na 100% tuleje... magnes przy nicasilu nie miałby się czego trzymać bo to aluminium z domieszkami. Masz goscia do opierdo***** na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie ile prześmigaliscie na 1 nikasilu? Chodzi mi o to ile tłoków przeżył jeden nikasil? Ja coś słyszałem że dobry wytrzyma ok 6 tłoków i nawet wiecej ale już 7 to nie ma takiego pawera.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...