Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez 2 dni od zarejestrowania nowego moto nakulalem juz 100km. Dzis w drodze ze szkoly mialem walke z taksowkarzem. Musialem zmienic pas z "lewo" na "prosto" i dalem wyraznie wczesniej kierunkowskaz i sie wcisnalem przez taksowka, no to debil na mnie trąbi! No to zwolnilem kulturalnie do 30km/h i tak sobie beztrosko jechalismy, az w koncu mnie nie wyprzedzil z prawej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: I bardzo dobrze :clap: Też lubię wciskać się między samochody a jak ktoś zajdzie mi za skórę to zwalniam i jadę przepisowo aż kierowcy zmieniają zdanie i krzyczą zap....j jak to robicie bo mam cię dosyć :smile: No ale trzeba uważać bo niestety przez taką walkę z samochodem zginął mój kumpel bo zepchnął go gościu z jezdni :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze doświadcznie - moto chłodzone powietrzem, jadące w gęstej mgle o temp 0, -1 stopnia nagrzewa się 3razy dłużej.

natomiast kierowca odczuwa wzrost wagi - od lodu który sie na nim wymraża. Zwłaszcza na rękawicach powstaje fajny pancerzyk.....

Ale teraz świeci słonko.... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde kiedy wreszcie nadejdzie ten sezon, miejmy nadzieje, że pogoda juz od marca pozwoli na coraz częśtsze przejazdy na moto :wink:

:) :evil: :evil:

Przecież sezon przyszedł jak śnieg stopniał, jakoś tak koło świąt. W czym problem? Ciuchy?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odrobinie samozaparcia i chęci można jeździć :) ale nie jest to takie przyjemne jak w marcu czy kwietniu, a poza tym warunki na drogach i nie tylko nie pozwalają jeździć tak na 100% np.: po winklach, bo nawierzchnie mogą być zdradzieckie w niektórych miejscach.

Poza tym jeszcze "puszkarze" :biggrin: nie są do nas przyzwyczajeni ;) dopiero gdzieś w marcu na TVN-ie puszczą reportarz o motocyklistach ;) itp.

Dla niektórych puszkarzy może to będzie sygnał, żeby już patrzeć w lustera :)

 

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze Też lubię wciskać się między samochody a jak ktoś zajdzie mi za skórę to zwalniam i jadę przepisowo aż kierowcy zmieniają zdanie i krzyczą zap....j jak to robicie bo mam cię dosyć No ale trzeba uważać bo niestety przez taką walkę z samochodem zginął mój kumpel bo zepchnął go gościu z jezdni

 

 

brawo pochwalasz coś przez co zgninął twój kumel. Myślę, że to nie wymaga komentowania :banghead:

 

Qrde kiedy wreszcie nadejdzie ten sezon, miejmy nadzieje, że pogoda juz od marca pozwoli na coraz częśtsze przejazdy na moto

 

Sezon już nadszedł ;) około 2 stycznia :bigrazz:

 

 

Przecież sezon przyszedł jak śnieg stopniał, jakoś tak koło świąt. W czym problem? Ciuchy?

 

świąt Bożego Narodzenia :biggrin:

 

Przy odrobinie samozaparcia i chęci można jeździć ale nie jest to takie przyjemne jak w marcu czy kwietniu, a poza tym warunki na drogach i nie tylko nie pozwalają jeździć tak na 100% np.: po winklach, bo nawierzchnie mogą być zdradzieckie w niektórych miejscach.

Poza tym jeszcze "puszkarze" nie są do nas przyzwyczajeni :P dopiero gdzieś w marcu na TVN-ie puszczą reportarz o motocyklistach itp.

Dla niektórych puszkarzy może to będzie sygnał, żeby już patrzeć w lustera

 

Pzdr :wink:

 

Nie martw się jest garstka ludzi dbających o to by o nas nie zapomnieli :lalag:

 

 

... nie ma za co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo pochwalasz coś przez co zgninął twój kumel. Myślę, że to nie wymaga komentowania banghead.gif

 

 

Nie pochwalam:/// Po prostu mówię co robię jak mnie kierowca wkur... >A to że mój kumpel został potraktowany przez kierowce tak a nie inaczej to..... ehhh po prostu napisałem to po to żeby uważać na niektórych durnych kierowców piszę to w przestrodze :icon_razz: ..... :icon_rolleyes: A nie żeby to wychwalać:// Nawet mi to przez myśl nie przeszło.....:// No ale jak ty uważasz to za wychwalanie to twoja sprawa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...