Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

80km dzisiaj. Ładna pogoda wszystko było by ok jakby nie wjazd do swojej miejscowości:/, Jade 60km/h juz widze ze jakis dziwny korek to na spokojnie trzymam dystans przed puszką z przodu powoli hamując, gdy nagle czymś terenowym się wpieprzył przedemnie i było po dystansie.....awaryjnie wyhamowałem.

Po czy wjeżdzam w teren zabudowany a tu widok iście ze stronek z wypadkami:/ wnętrzności itd. I się mi humor zje*ał:/ Na sam koniec okazało się że to sąsiadka:/

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu dziś pogoda była piękna trzeba przyznać...z resztą od poniedziałku jest bardzo ładnie zrobiłem juz 220 km od wspomnianego wyżej poniedziałku własnie.

 

Szkoda tylko ze nie spotkałem więcej 2 kołowców...wczoraj raptem dwóch dziś takze tylko 2 (trzech...jakiś chłopak nie wiem koło 13 lat jechał na crosowym pocket bikeu -po chodniku rzecz jasna :( ...szacunek dla niego)

 

Jutro moze mi sie nie udać pojexdzic bo deszcz ze sniegoem zapowiadają ale sie zobaczy.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temp. ok. 9 - 10'C nakręciłem dziś 120 km, nawet ręce (w letnich rękawicach) nie marzły :icon_eek:

 

257 się na obwodnicy Garwolina wyświetliło :(

 

Dzisiejsze spalanie to 8,5l / 100km :icon_eek:

 

 

 

...niestety nie spotkałem żadnego moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja chcialem posmigac, bylem przy moto, ale nie odpalilo :icon_mrgreen:.

Podgrzewane manetki, super ekstra, ktore pozostawione w pozycji wlaczonej mialy nie rozladowywac aku, rozladowaly je bedac wylaczone. Jutro wpierdziele w obwod przekaznik i niech sie cholera wypaluja :icon_evil:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiosna pelna geba - dzis tradycyjnie miejska dzungla - do szkoly, do pracy, po zakupy :icon_exclaim: moge wiec zamknac styczniowe wojaze na Latajacym Kiblu* wynikiem 1033 :icon_exclaim:

 

* Latajacy Kibel - tak mi Fazera nazwali :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja tylko piszę, że kierowcy sympatyczni :]

Ja tez zauważyłem, że kierowcy w autkach bardzo pozytywnie nastawieni :clap:

Machają, uśmiechają się, ustępują miejsca, itp.

Dziwne to ale bardzo miłe :biggrin:

 

Dziś pojeździłem trochę po okolicznych miasteczkach i po Toruniu.

Super pogoda, super jazda, choć jeszcze koło ucieka jak za mocno odkręcę :notworthy:

W końcu, to zima... :biggrin:

Szkoda, że nie nie widziałem ani jednego moto :rolleyes:

 

Toruńskie pierniki, ruszcie tyłki, moto między nogi i w drogę.

Jak to kiedyś ktoś wymyślił: "niech nas zobaczą" :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zauważyłem, że kierowcy w autkach bardzo pozytywnie nastawieni clap.gif

 

 

Jakoś nie zauważyłem zachwytu u puszkarzy :notworthy:

 

Machają

 

 

Z wq.....nia jak sie przeciskam w korku mimo starań blokowania .....nie,jeden z TIR-a sie dziś fajny znalazł,nawet mrygnął światłami :buttrock:

 

Dziś znowu około 200 km,taka norma jak sie juz wyjedzie :rolleyes: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrrr...zazdroszcze wam... ja 2 tygodnie temu oddalem moja suczke na zmiane oleju i napedu, dzisiaj jak zobaczylem sloneczko od razu zlapalem za telefon i co uslyszalem?? "jeszcze nie gotowy" :/ Akurat miałem trasę do Mińska i myślałem że zrobię ją juz na 2oo , ale niestety .. jeszcze nie dzis :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

257 się na obwodnicy Garwolina wyświetliło :icon_mrgreen:

 

Dzisiejsze spalanie to 8,5l / 100km :icon_mrgreen:

...niestety nie spotkałem żadnego moto

 

niezgranie w czasie - na obwodnicy Garwolina jestem dwa razy dziennie - rano i wieczorem :D

 

czekam na sucho i w miarę bezwietrznie żeby zobaczyć czy da radę wydusić więcej niż 160 ;) no co, inna klasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takim słoneczku to asfalcik schnie w oczach :D ...grzechem by było nie wykorzystać tego :icon_mrgreen:

gdybym posiadał offroadowy sprzęt, też miałbym już wiosnę ;)

 

ee ale ja śmigam też afryczką na łysych laczkach. 750 w układzie fał to nie przelewki na mokrym i zimnym asfalcie. Ostatnio fajny drift był :D

 

wrrrr...zazdroszcze wam... ja 2 tygodnie temu oddalem moja suczke na zmiane oleju i napedu, dzisiaj jak zobaczylem sloneczko od razu zlapalem za telefon i co uslyszalem?? "jeszcze nie gotowy" :/ Akurat miałem trasę do Mińska i myślałem że zrobię ją juz na 2oo , ale niestety .. jeszcze nie dzis :/

 

 

hehe a gdzie oddałeś sprzęta?

 

 

Ja wczoraj zabrałem paździocha (czytaj najukochańszą deerkę) do myjni no i tak się złożyło, że objechałem nią około 60 km. Jakoś nie było nigdzie myjni ciśnieniowej na pradze. No i padł nowy rekord prędkości 145 km/h :icon_mrgreen: ale z kostek leciał jeden gwizd. Na siekierkowskim spotkałem jakiegoś moto maniaka, który mnie z forda fusiona pozdrawiał i bacznie oglądał motocykl co to za sztuka. No a potem był wyjęty gaźnik i filtr powietrza co by aby przygotować szpeja do weekendu, bo zapowiada się dobre 300 km terenem. W poniedziałek do pracy chyba karetką przyjadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem zachwytu u puszkarzy :)

Z wq.....nia jak sie przeciskam w korku mimo starań blokowania .....nie,jeden z TIR-a sie dziś fajny znalazł,nawet mrygnął światłami :clap:

 

 

widać źle Ci z oczy patrzy ;) wczoraj nie dość, że wszyscy jakos tak stali w korku, że miałam chyba ponad metr na jazdę środkiem, to jeszcze jeden Pan, który akurat zmienił pas i stał nieco na środku, jak zobaczył mnie w lusterku, to zjechał, żebym się zmieściła :) a wieczorem w drodze na pizzę Pan Taksówkarz na Gagarina zapytał gdzie kupujemy części do yamahy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać źle Ci z oczy patrzy :clap: wczoraj nie dość, że wszyscy jakos tak stali w korku, że miałam chyba ponad metr na jazdę środkiem, to jeszcze jeden Pan, który akurat zmienił pas i stał nieco na środku, jak zobaczył mnie w lusterku, to zjechał, żebym się zmieściła :) a wieczorem w drodze na pizzę Pan Taksówkarz na Gagarina zapytał gdzie kupujemy części do yamahy :)

 

Hehehe, gdybym mial szczura na kasku to pewnie tez by mi ustepowali :clap: Ja jakos nie zauwazylem zeby ktos sie nami przejmowal na drodze o tej porze roku, jak sie wcisne to pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...