Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Raio, ja to sie moglem, ku*wa, na smierc zamachac dzisiaj, ok. 14, za wiaduktem na strzegomskiej! ;)

Nie widzimy kolegow, tak? Dooooobrzeeee...

 

Ja, niestety, chwilowo nie mam ani czym, ani w czym smigac... Ehhh... Ciezkie zycie...

 

Pozdrawiam!

 

Oj przepraszam, widzisz cały problem w tym "ok 14" bo właśnie o 14 miałem być w rynku więc byłem zajęty zaginaniem czasoprzestrzeni. a swoją drogą jak byś jechał na 2oo to bym cię nie przegapił :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam, widzisz cały problem w tym "ok 14" bo właśnie o 14 miałem być w rynku więc byłem zajęty zaginaniem czasoprzestrzeni. a swoją drogą jak byś jechał na 2oo to bym cię nie przegapił :biggrin:

 

A te fiuty w puszkach (ja tylko uzywalem puszki, nie identyfikuje sie z nia :buttrock: ) wyraznie Ci to utrudnialy. Nastepnym razem zrobie Ci miejsce - klinem sie miedzy nich wbije ;)

Pozazdroscic... Ja, poki co, bez mozliwosci posmigania...

 

Trzym sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj nakręciłem trochę kilometrów:) było chłodniej niż ostatnio ale podwójny ubiór zdał egzamin:)mimo stanu przedgrypowego po ostatniej jeździe wczoraj musiałem dosiodłać moją Sukę ale oprócz mnie nie widziałem nikogo na motorze:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pier**** ide na tramwaj. Spiacy jestem, w tramwaju sie zrelaksuje, albo pospie :P

No wiesz co?!!! :icon_razz: :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było spoko :)

 

Wczoraj wracałem później niż zwykle - uważajcie na osadzającą się wieczorem rosę, szczególnie, że spada temperatura i potrafi niewidocznie podszklić drogę.

 

Gdzieś między Dziecinowem a Osieckiem (trasa 805) zatrzymaliśmy się na chwilę. Zero ruchu, wyłączyliśmy światła, silniki... Ciemno, gdzieś daleko rozproszone światełka domów, cisza, spokój, cykanie stygnącego metalu, roziskrzone niebo i kilka spadających gwiazd. Dla takich chwil warto.

 

OT

Dzisiaj w Wwie 2oo 18-19.

 

Pozdr :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy bilans to 50 kaemow z rana :icon_razz:

wczoraj tez

... w sumie grudzien ... ale da sie jezdzic, a ze pada to nic (wczoraj zauwazylem ze kropi, dopiero jak na swiatlach popatrzylem sie na szybke - i nie ta od kasku, bo ta byla sucha :))

a dzisiaj rano pokropilo ... teraz prawie bezchmurne niebo, chyba powiem szefowi, ze drukarka sie popsula w najdalszym oddziale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co?!!! :icon_razz: :P

 

pozdr

 

Na szczescie wyjzalem za okno jeszcze raz i po chwili stwierdzilem "nieeeenooo nie moge sie przeciez spoznic do pracy, a tramwajem nei zdaze :crossy:"

 

Jechalem czerwonym tramwajem na warszawskich blachach WE :wink:

Przyjemnie bylo, ciesze sie ze kolo pomnika lotnika od strony centrum jechalem prawym pasem... na srodkowym plama oleju 0,5metra szerokosci i jakies 2,5 dluga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie 30 km dzisiaj zrobiłem, pogoda fajna, sucho, ciepło, słoneczko sie przebija, troszke przegiołem na jednej ulicy z prędkością no ale trzeba było rozruszać Maszyne :icon_razz: Jakby tak miało być do wiosny to by było superowo-bombowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oby tak bylo caly czas :icon_eek:

Tylko wiecej slonca, bo dzis to troche marnie na niebie.

W sumie wiosna nie wiosna.

Nawet zeby teraz mialy spasc 3 metry sniegu [tfu tfu] to itak juz coraz blizej, wiec itak dlugo nei bedziemy czekac :icon_biggrin:

edyta..

 

ehh nie za fajnie to wyglada za oknem, a jeszcze dzis mnie czeka troche jazdy :/

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...