Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do poniedziałku powinno być tak jak dzisiaj. Oczywiście 50km obowiązkowo zrobione, jutro może też się uda :icon_mrgreen: Sezon trwa cały rok z małymi przerwami kiedy pada śnieg albo za ostry deszcz, temperatury nie są takie straszne - tylko kilka razy zmarzłem porządnie. Nic tylko jeździć a temat już z deka nieaktualny...

Edytowane przez SuleY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby już ciepło, ale uważać trzeba w nocy. Po ostatnich przymrozkach dziś ciepło w ciągu dnia. Teraz ca. 6 stopni. A na wiadukcie lód - i może być zonk. W każdym razie dotyczyło to okolic Warsaw City.

 

Pozdro serdeczne,

 

&REW. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze juz caly czas od orkanu Emma czyli od poniedzialku. Tylko zrobilem przerwe w srode bo mroz niby, ale motory na ulicy byly wiec w czwartek juz pojechalem. Kaluze pozamarzane, a na termometrze -1*C... A tak to teraz to juz glancus i lato idzie wielkimi krokami. Wiosna to juz od polowy stycznia praktycznie jest. Od pierwszej rejestracji jakies 3 tygodnie temu zrobilem juz niemal 600km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pól dnia przejezdziłem :biggrin: teraz dopiero wrociłem. Ahh...to był wieczór :biggrin: jezdziłęm jeszcze razem z kumplem na zx9r wiec było ciekawie hehe

Dolny śląsk rusza w te sobote :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...