Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aja ten weekend w szkole spedzilem :banghead: i tylko slyszalem jak przejezdzaja az mnie nosilo zeby sie urwac... mam nadzieje ze za tydzien tez bedzie ladnie bo niemam zjazdu :banghead:

 

wlasnie apropo tematu

" Kto dziś NIE jeździł w 2oo?.......ten trąba!"

co to jest to "2oo" szukalem i nic nie znalazlem a czesto sie pojawia... przepraszam za prostackie pytania ale no niestety nie wiem a wole zapytac niz sciemniac etc.

 

 

2oo - czyt. dwa koła - czyt. moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś proszę się zwracać do mnie trąbiasta Trąbo :icon_evil: Nie jeździłam, Kicia 300 kaemów ode mnie, praktykujemy tzw. związek na odległość, ale co się nasłuchałam w Stolicy Kartofla tego ślicznego bziuuuummm, to moje!!! Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy dziś po Grunwaldzie i okolicach dzidowali :notworthy: Motywujecie świetnie, żeby wsiąść w puchę, pobujać się 4 godzinki tylko po to, żeby posłuchać jak Kociak mruczy w promieniach wiosennego już słońca :biggrin: i kusicie skuteczniej niż nie jedna mistrzyni kokietowania :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubo ponad 200 km dziś nawinięte :bigrazz: :notworthy:

 

 

Niestety przed chwilą w tvn meteo mówili ,ze jednak ma wrocic zima i nawet -5 :icon_evil: :biggrin: :banghead:

Jeśli na chwilę to niech wróci i wymrozi owady, bo po dzisiejszej jeździe mam ich trochę na owiewce i kasku ;)

…insekty w lutym :icon_mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten co nie jeździł dziś to tak jakby zapadł w sen letni :>. Zawiozłem żonę i małego do szpitala katamaranem, siedzę, patrzę przez okno szpitala że pogoda super i tak se kombinuję po cichu jak by tu....potem szukam rzeczy których nie wzięlismy do szpitala i pędem katamaranem do domu po te rzeczy :>. W domu zebrałem rzeczy i na 2oo od razu z plecakiem przeginającym w tył - jak ktoś bardzo chciał to dziś pojeździł....

 

Mało nawinąłem dnia dzisiejszego, za to starałem się prędkością nadrabiać ( gdzie można czyli gdzie nie było katamaranów i ludzi ani nic ):>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzis 180km pękło :crossy: Do Wisły, z powrotem, troche po okolicy + kilka startów na wyscigach. Dzisiejszy dzień mozna zaliczyć do baaardzo udanego :crossy:

 

A był ktos we Wisłe tak w ogóle? motorów na rynku na wjezdzie wiecej niz aut hehe. nieoficjalny zlot na ropoczecie sezonu chyba :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest wawa? :crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...