Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Swoją GS przepaliłem tylko w garazu, nigdzie nie wyjezdzałem bo stoi umyta bo jest na sprzedarz :)

Bardzo zły pomysł, obawiam się. Nigdy nie odpalaj moto "na chwilę" poza sezonem, bo tylko prosisz się o rdzę w silniku...

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już odpalać to trzeba się troche przejechać żeby silnik rozgrzać, inaczej to faktycznie bardzo zły pomysł. Lepszym już jest nagranie dźwięku w sezonie, a zimą odtwarzanie jak już tak bardzo chce się posłuchać ;-P

Ale co tam, i tak idzie na sprzedaż więc... ;-)

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam jak tylko jest powyzej 0 st C (bo boje sie zeby nie bylo gdzies jakiegos cienkiego lodu) i sucho to latam sobie chociaz kawalek bo to jest mocniejsze ode mnie

Sucho to jest poniżej zera właśnie i osobiście preferuję jazdę podczas mrozu niż w okolicy zera. Takie +1 +2 jest bardzo zdradliwe, bo mówisz sobie, że jest + a po nocy jakiś lód gdzieś tam może zostać. A jak jest - to przynajmniej czysta sprawa - jest mróz i obecność lodu jest tego konsekwencją.

 

pozdr

 

Też skrobałeś szron z szybki? Ja w końcu przestałem, bo rękawice zamarzły i nie chciałem porysować. :icon_question: Myślałem o patencie skrobaczki samochodowej na sznurku czy coś :icon_biggrin: :lapad:

Skrobałem, skrobałem. Fajnie się puszkarze patrzyli hehe :icon_rolleyes:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj śmigałem do roboty - wkurzające jest ciągłe ścieranie śniegu z szybki - przez deszcz przynajmniej coś widać. W sumie drogi w dosyć dobrym stanie (odśnieżenie) mam w tym wrocławiu.

Za to ostatnie 200m przed pracą to prawdziwy OS - 20cm koleiny ze śniegobłota - spróbuj tylko nacisnąć hamulec, albo dodać gazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj śmigałem do roboty - wkurzające jest ciągłe ścieranie śniegu z szybki - przez deszcz przynajmniej coś widać. W sumie drogi w dosyć dobrym stanie (odśnieżenie) mam w tym wrocławiu.

Za to ostatnie 200m przed pracą to prawdziwy OS - 20cm koleiny ze śniegobłota - spróbuj tylko nacisnąć hamulec, albo dodać gazu...

 

to ci musze powiedziec SB, ze masz wielkie jaja :)

ja ostatnia w tym roku runde strzelilem w niedziele, na bazar. czemu ostatnia? bo:

a. oddałem rekawice do reklamacji (sie popruly :biggrin: )

b. wracajac z bazaru zgubilem tlumik :D lewy... kumpel jechal pare kilometrow za mna katamaranem (z roku '69), zadzwonilem, spotkal go (tego tlumika) i zabral z asfaltu. teraz musze dorobic mocowanie, ktore peklo na pol :banghead:

 

szacunek dla wszystkich, ktorzy smigaja po zasniezonych drogach

pozdrawiam

ucio

 

P.S. zima znow zaskoczyla drogowcow :) :) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez piekna pogoda w Warszawie ! :icon_rolleyes:

Ja niestety do pracy pojechalem ze znajoma, ale jak taka pogoda sie utrzyma to dzis ide latac :D

 

Swiete slowa!!!

Jak tylko wroce do domciu, odpalam swoja hetere i leeeceeeeee gdzies pod Warszawke :cool:

A juz myslalem, ze moja iksjota pojdzie spac do wiosny...

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez piekna pogoda w Warszawie ! :clap:

Ja niestety do pracy pojechalem ze znajoma, ale jak taka pogoda sie utrzyma to dzis ide latac :D

:cool: :D :clap: a ja słomiany wdowiec mam teraz dzieciaka na głowie i puszką muszę jeździć :( :icon_rolleyes:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...