Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż za piękny początek dnia :icon_biggrin: ;) :lapad: ludzie jakoś tak dziś w korkach stawali, że nawet ja mogłam się przecisnąć :banghead:

 

no i pozdrowienia dla właściciela GSXa, ktorego spotkałam na Sobieskiego(jeżeli jesteś na forum-tylko przypadkiem śledziłam Cię przez pół Warszawy :smile: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po usłyszeniu dzisiejszej prognozy pogody aż mi lepiej:) od przyszłego tyg prawie wiosna:) obyyyy Panowie i Panie obyyyy:) już się doczekać nie umię i idę podładować aku:)

 

Doklanie slonce i prawie 10 stopni ! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, tylko pod koniec stycznia może być z powrotem chłodniej - ale przejściowo ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodniej to na szczęście pojęcie względne więc chłodniej niż +10 to wciąż może być ok ;)

Mój moto jest niestety uwięziony - przed domem mam gładki, żywy lód na odcinku ok 200 m. Tam jest wieczny cień i słońce za dnia go tylko nadtapia a wieczorem wszystko zamarza i nogi się rozjeżdżają. Co ciekawe u mnie rano termometr wskazywał -6 st a w Wawie chyba było znacznie cieplej...

 

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek wiosny.......................................już? :lapad:

 

Może jakaś ustawka dzisiaj :)

 

No właśnie sobie spojrzałem na stolycę w icm - ludzie! Co wy wiecie o zabijaniu! Plusy całą dobę, tam powino ino furczeć!

 

ja mam tak, i z rana trzeba ostro lód omijać!

http://meteo.icm.edu.pl/java2/mgram.php?x=...0&ver=&ikonka=1

 

Ale za to w weekend mogę na nartki :bigrazz: :bigrazz:

:D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie masz na mysli tego syfu pt. "Puchatek" w Szklarskiej :D

 

My taky mluvimy cesky, pane! A Harrachov je jeno kousek od statni hranice, tak nam to vubec nevadi!

 

Dla fanów czeskiego:

http://pl.youtube.com/watch?v=hJhYevnP9rg

(ja polewam :icon_razz: :crossy: )

 

Chociaż prywatnie bardzo ścianę lubię, ale tam jeszcze mało śniegu. Hala za to jest w bardzo wporzo stanie.

 

Ale i tak kupa - własnie się dowiedziałem że muszę popracować....

 

Asiu - to się do pracy i z pracy dojeżdża - przyjemne z pożytecznym. O cholera, no tak, wy tylko po mieście możecie w ten sposób.... Nigdy mi się duże miasta nie podobały.. :icon_razz:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Asiu - to się do pracy i z pracy dojeżdża - przyjemne z pożytecznym. O cholera, no tak, wy tylko po mieście możecie w ten sposób.... Nigdy mi się duże miasta nie podobały.. :D

no i dlatego Maleństwo stoi pod pracą. rano jeździło się super :icon_razz: a marudzę ,bo jak będę wychodzić to będzie już ciemno :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie, zycie, zeb't miało dupę, tak ja'b ci nakopał...... :icon_razz:

(tu powininen byc lwowiacki akcent, ale mi z klawiatury nie wchodzi)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dotrzymałem do przyszłego tygodnia:) wróciłem właśnie z przejażdżki....z jednej strony ucieszony a z drugiej żałuję:biggrin: ucieszony bo nakulane już ponad 30km w tym roku a żałuję bo u mnie na wsi kopią gaz do mnie do domu...i droga dojazdowa nie dość że nierówna to wygląda jak pobojowisko...błoto błoto błoto. Moja GSka niestety to nie cross a tak się czułem starając się przedrzeć poboczem po polu ale niestety nie dałem rady i przednie koło ściągnęło w koleinę no i motor położony:( starałem się utrzymać ale nie umiałem utrzymać motoru oraz siebie na błocie :icon_razz: strat żadnych lecz problemem był wyjazd ;) i stałem tak łaskawie aż ktoś pojedzie i mi pomoże :D gdy wyschnie to pierwszy wyjazd na myjkę ciśnieniową zrzucić 20 kg błota :D

 

 

P.S.

"Pozdrowienia" dla buraka z BMW który mi zajeżdżał drogę specjalnie podczas gdy on stał w korku a ja go chciałem wyprzedzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...