Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem dziś na badanie techniczne :crossy:

Diagnosta był tak zdziwiony i uśmiany moim wjazdem na stację, że bez dłuższego tłumaczenia machnął ręką na brak kierunkowskazów ;)

Sprawdził ino światła i numery ramy :lalag:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obserwuje prognozy od dluzszego czasu to chyba najszczesliwsi ludzie mieszkaja w Zachodnio-Pomorskim. No i moze potem w Poznaniu. Jakos ten polnocny-zachod jest najlepiej usytuowany pogodowo. Wczoraj jezdze sobie po Poznaniu to 3 stopnie na plusie, a w tym samym czasie gdzies w Lublinie, czy Krakowie bylo na minusie bodaj. Nic, tylko przeprowadzic sie do nas, na zachod! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oficjalnie informuje ze przesiadłem ze z GS'y na honde VTR 1000f ! i oczywiscie juz dzis troche pojeżdziłem. Wrażenia po zmianie są niesamowite, a to głównie za sprawa pięknie grzmiącego dzwięku V'ki.Tylko ze pogoda nie ta, i nie trzeba dawac gazu za duzo nawet zeby zrywało przyczepnosc, wiec poki co powstrzymuje sie oda dalszych eksapad. jak sie uda to nagram jakies filmiki ;] pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sobotnia przejażdżka na moto. Właśnie wróciłem :bigrazz:

 

Zrobiłem 40 km, +1 stopień ale pod koniec zaczęło marznąć i nawet na 3 biegu spokojnie można było kołem zakręcić. Opony zimne i drewniane a w dodatku mnóstwo "zimowych zanieczyszczeń".

 

Ale jazda i tek była przednia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wyruszyłem dziś na ulice. Co prawda nie planowałem tego i była to raczej spontaniczna reakcja na ładną pogodę. Ponadto, gdy zobaczyłem przed południem dwóch gości na sprzętach to nie wytrzymałem i mimo że mój sprzęt czysty i zakonserwowany czekał na kwiecień przyszłego roku to nie mogłem sobie odmówić. Przejechałem ok. 60 km i bardzo się cieszę, że warunki były sprzyjające. Temp. ok. +1 st.C.

 

Było super. Naładowałem baterie na następne dni.

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...