Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Czy Wy też nie możecie się doczekać wiosny? :banghead:

Nieee, my lubimy zimę, oblodzone drogi, sól, -15 celcjuszów... :banghead:

Do zobaczenia wiosną, a najlepiej to w niedzielę na Orkiestrze.

 

Pozdrawiam

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Wrocek?...Wrocek?.....okolice?.....to ja tez!!!!!!!!!! ;)

juz na jesieni mialem podbic w łaski do Orlego ale totalnie mi nie wyszło kupa wyjazdów służbowych, praca i....lipa-zima ale tego sezonu nie odpuszcze :biggrin: nie bede zchodzic nawet z "konia" ....MASAKRA...ale mnie swedzi ;) ale do tego czasu musze zmienic filterki, olej, mała regulacja bo po rurach troszke wali i najwazniejsze: PODŁOGI KIEROWCY do kupienia :biggrin: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Dolnoślązaków na motorach.

Jestem z Brzegu Dolnego, jeżdżę Hondą Magną i zabytkami które udaje mi sie poskładać do kupy.

Czołem.

 

To ja też sie przywitam, nie jestem z Wrocławia ale mam blisko, pozdrawiam z najwiekszej dziury w Europie. Co do browara to jestem chętny. Obecnie bez moto ale, ze względów ekonomicznych szukam CB lub XJ w cenie do 6.000zł. Koniecznie z owiewkami.

To tak, informacyjnie bo może a nóż widelec.

 

Dziura była jeszcze najpiękniejsza ale to już historia. Mówię o Esach w latach 75-81 kiedy pobierałem nauki w tamtejszym Technikum Samochodowym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się raz witałem ale co tam.

Witam.

W końcu się skusiłem i zarejestrowałem. Od kilku lat mieszkam we Wrocławiu. Pochodzę z Kłodzka (to od kotliny kłodzkiej jak by co). Jeżdżę Yamahą XJ 600 51J oraz Hondą CB400T/N. Cóż więcej...

Przez jakiś czas udzielałem się przy organizacji rajdów samochodowych, więc do zainteresowań motocyklowych można dorzucić jeszcze sport samochodowy no i od jakiegoś czasu oldtimery (youngtimery również). Pierwsze moto było z rynku czyli moto-rynka mrugacz.gif I to tyla motyla noga. Jak by ktoś chciał coś więcej to udzielam się również na forum yamahy www.FuY.com.pl

P.S.

Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy potraktować to jako spam czy cuś. spam.gif

 

Pozdrawiam wszystkich motocyklowym przywitaniem. crossy.gif buttrock.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze witam i pozdrawiam wszystkich fanów dwóch kółek z Wrocławia i nie tylko oczywiście.

Od jesieni 2007 jestem szcześliwym posiadaczem Suzuki GS 500, na tym sprzęcie właśnie poruszam sie po Wrocławiu, poprzednie motory (raczej motorowery) to Yamaha DT 80 oraz wiadomo...standardowo motorynki, komarki..itp itd:)

Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to mieszkam w okolicach pl. Kromera, a studiuje na Akademii Ekonomicznej więc przejeżdzam praktycznie całę miasto. A w trase najczęsciej jade sobie w strone Oleśnicy i dalej na Kępno tą nowo oddaną drogą...no a poza tym to jakiś lepszych tras nie znam...w końcu tak jak mówie poruszam sie po mieście i okolicach dopiero od jesieni...więc dopiero sie zapoznaje z ludźmi...pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko całej braci motocyklowej!

Jestem całkowicie świeżym forumowiczem, ale za to jeżdżę już od 2lat więc nie jest ze mną tak źle :flesje:

Studiuję tu na Pwr. a Moto mam w Szczecinie:/ i mam mega problem, gdyż nie mam gdzie trzymać moto :flesje: Jak znajdę jakiś garażyk, albo ktoś udostępni miejscówkę to będę wdzięczny :D Wtedy przylecę na swojej FZR :flesje: Acha jak coś to najlepiej by było koło Ślężnej, ale jak znajdzie się coś dalej to raczej nie będę gardził :clap: Bo już mi starczy tego jeżdżenia piaggio w pracy hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to mieszkam w okolicach pl. Kromera, a studiuje na Akademii Ekonomicznej więc przejeżdzam praktycznie całę miasto. A w trase najczęsciej jade sobie w strone Oleśnicy i dalej na Kępno tą nowo oddaną drogą...no a poza tym to jakiś lepszych tras nie znam...w końcu tak jak mówie poruszam sie po mieście i okolicach dopiero od jesieni...więc dopiero sie zapoznaje z ludźmi...pozdrawiam.

 

 

 

Cześć. Czy przypadkiem to nie ode mnie kupiłeś GSa? Jeśli tak, to pozdrawiam i mam nadzieje, że wybierzemy się w jakąś traskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dolnoślązaków na motorach.

Jestem z Brzegu Dolnego, jeżdżę Hondą Magną i zabytkami które udaje mi sie poskładać do kupy.

Czołem.

Dziura była jeszcze najpiękniejsza ale to już historia. Mówię o Esach w latach 75-81 kiedy pobierałem nauki w tamtejszym Technikum Samochodowym.

Pozdrawiam.

 

Cześć!

Mieszkam tuż za rzeką w kierunku Wrocławia,generalnie jeżdżę samodziełem z motorem zapora ale mam też zabytki.powiedz jakie masz stare maszyny? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...