Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów, mieszkam w Rudnej, jeżdżę '93 CBR F2 jest to mój 3 motor, póki co nie narzekam. Zapraszam na zloty organizowane przez centrum kultury w Rudnej oraz sekcje motocyklową "ISKRA", coroczne Zamczysko w Chobieni i Otwarte Zloty Motocykli i Motorowerów w Rudnej :notworthy: O imprezkach będę informował na bierząco. Co tu więcej... gumowych drzew :biggrin: Dozoba na trasie panowie :biggrin: szerokości

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motocyklistów, mieszkam w Rudnej, jeżdżę '93 CBR F2 jest to mój 3 motor, póki co nie narzekam. Zapraszam na zloty organizowane przez centrum kultury w Rudnej oraz sekcje motocyklową "ISKRA", coroczne Zamczysko w Chobieni i Otwarte Zloty Motocykli i Motorowerów w Rudnej :P O imprezkach będę informował na bierząco. Co tu więcej... gumowych drzew :flesje: Dozoba na trasie panowie :lalag: szerokości

 

 

Dzieki za informacje o zlotach. W zeszłym roku przegapiłem Chobień z powodu niedoinformowania.Mam nadzieję,ze w roku zagoszczę na imprezie. Czy ktoś wie co się dzieje impreza w Szklarskiej?? Czy to juz jest jej koniec?? Pozdrawiam wszystkich wolnych ludzi!!!!!!!!!!!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu postanowiłem się również tutaj przywitać, jako że nie jestem z Wrocławia, ale z Sycowa (ok 57km na zachód) zastanawiałem się czy i kiedy się tutaj przedstawić :notworthy: Jako, że idę w tym roku na PWR więc będę we Wrocławiu mieszkał, jeździł i mam zamiar mieć przy sobie moje B6, tak więc pomyślałem, że można by już zacząć poznawać kolegów ;)

W takim razie przedstawię się oficjalnie :P

 

Witam, kolegów i koleżanki. Na imię mam Paweł i jeżdżę na B6 N '03. Lat mam 19cie i nie wyobrażam sobie życia bez moto:) Jakąś imprezkę integracyjną będę w stanie zrobić dopiero pod koniec roku, ale o tym jeszcze wtedy przypomnę i zaproszę każdego kto będzie miał na to ochotę ;)

 

PS Forumowe Amazonki również mile widziane :P

Edytowane przez gustafinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam siostry i braci!!!!

Czy ktos wybiera sie w niedziele 24,02 na moto-bazar? Zapowiada sie ładna pogoda,ja tam bede na 100%. Bede jechał puszką z Brzezinki śr. moge po drodze kogos zgarnąć :icon_biggrin: może by tak po sybolicznym pod parasolem na bazarze? Jak ktos jest chetny na wyjazd to podaje gg 268441.

P.S. Wyjazd o 7,30 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nową motocyklistką na wrocławskich drogach. Jeżdżę na SUZUKI GS500E. Motocykle to moja pasja, a SUZUKI była marzeniem, które wreszcie zrealizowałam... Zatem chciałam powitać wszystkich i do zobaczenia na wrocławskich ulicach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...