Skocz do zawartości

To się w głowie nie mieści!!!


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze sobie na strone nowego Junaka żeby sprawdzić co z tym Gladiatorem, czy można go kupić itd...

I wiecie co, oczą nie wierze...

Zobaczcie sami: http://www.junakmotor.pl/cruise.htm

Troche Yamahy Warior troche H-D V-roda, no normalnie jestem w szoku.

Nawet nie wim czy mi się to podoba, projekt odważny ale co z tego.

Brak mu tego czegos, brak klas? :(

Zdjęcia są słabe więc z ostateczną oceną ja się wstrzymuje. A co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale Junak(czy też Hysoung)szarżuje :lol: Faktycznie ogólnie jak V-Rod :( tylko wydech i pare rzeczy jak od chyba jakiejś Yamahy tylko nie pamiętam jak się nazywała...taki dziwny cruiser,był chyba opisywany w ŚM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja myślę ? Użyję metafory :

 

Pamiętacie, jak nasi po wojnie zaczęli produkować Warszawę ?

Do tej Warszawy pasowały wszystkie części od radzieckiej Pabiedy.

Mało tego, do tejże Pabiedy pasowały wszystkie części od Opla.

 

To samo mamy tutaj. Czekam, aż H-D pozwie Koreańczyków do sądu za plagiat V-RODA.

 

Ale żeby wszystko było jasne - mnie tam on się nawet podoba, ale jedno jest pewne, że Koreańczycy skopiowali mnóstwo elementów : zegary, błotniki, kształt ramy, siedzenia, zbiornika i końcówki wydechu. To tak na pierwszy rzut oka.

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Całkiem nie zły ni to choper ni to neked :wink: :( :wink: :

:?:

To się nazywa cruiser...

Ogólnie - przód ściągnięty z Meanstreaka, środek (o czym już ktoś wspomniał) z VRoda, tył to lekka zżynka z Warriora.

Czyli kolejne wielkie nic pozbawione jakichkolwiek cech oryginalności. Szkoda, że musimy ufać fajtłapom z Korei zamiast zaufać rodzimym designerom w projektowaniu motocykli dla poslkiego (i słowiańskiego) odbiorcy)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny motocykl' date=' ciekawe z czego tym razem wsadzili silnik, i jaka bedzie jego cena.[/quote']

 

Tak z wyglądu to silnik przypomina ten z Gladiatora a ten z Gladiatora wygląda jak ten z Milleniuma.

Wniosem: Koreańczycy wymyślili jeden silnik który powiększaja i wstawiają do większych modeli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Spojzcie na to z drugiej strony... moze to bedzie tanszy odpowiednik ww. motocykli, jezeli tak bedzie, mozliwe ze ceny innych motocykli takze spadna (plonne marzenia;) ) ...

W kazdym razie z opinia wstrzymam sie az do ujawnienia ceny

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolana to mnie tym nie rzucili.

Ale w sumie wolę widzieć nazwę "Junak" na czymś co ma 600 czy 1000 cm pojemności, niż na jakiejś 125-ce.

 

Najlepsze jest to, że wszystkie komentarze dotyczą jedynie wyglądu motocykla.

Czy ktoś ma pojęcie jak to jeździ (będzie jeździć)? Bo, o ille wiem, praktyka tych firm z Korei jest taka, że to samo moto w każdym kraju sprzedaje się pod inną nazwą.

Zastanawiam się, czy to jakiś nowy projekt, czy też motorek można zobaczyć gdzieś na drodze - może na ich wlasnym podwórku. Jeżeli tak, to być może gdzieś w necie są dostępne jakieś testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...