Skocz do zawartości

rozładowuje akumulator w hondzie cbr f3


pawelosiak18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z moja hondzia cały sezon chodziła jak zyleta ale pod koniec nie wiem dlaczego po przejechaniu jakiejs wiekszej trasy rozładowuje mi sie akumulator. Na poczatku myslałem ze to wina akumulatora ze jest stary zuzyty itp. ale nie po zakupie nowego problem sie powtarza przejade 50 km bez gaszenia motocykla pozniej chce go odopalic i nic akumulator znowu rozładowany. Juz sam nie wiem moze to wina regulatora napiecia POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z góry dziekuje za informacje

Edytowane przez pawelosiak18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ducati energa jest wytrzymalszy od oryginała - poszukaj na allegro.

 

Dokładnie.. To najlepsze wyjście.. Ja też szukałem reglera i za używki wołali tyle co ten wyjdzie nowy a tu masz pewność, że wszystko będzie ok.. Oryginalne regulatory często się sypią a te są dobre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie rób nic, tylko pojedź do serwisu. Za diagnozę zapłacisz kilkadziesiąt złotych plus części, a jeżeli np. masz uszkodzony kabel, czy łączówkę, to możesz jeszcze kilka stów stracić wymieniając po kolei elektrykę w motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, z tego co piszesz nie masz ladowania, a czy jest to wina reglera, alternatora, czy laczacych je przewodow trzeba dopiero sprawdzic.

Jedz do elektryka motocyklowego lub samochodowego jezeli tego pierwszego nie ma w okolicy.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim popadniesz w jakiekolwiek koszty warto zapoznac sie z obsługą miernika elektrycznego jezeli taki masz, i sobie przemierzyć instalecje bo jest to bardzo proste a szybko zdiagnozujesz co dokładnie jest grane. Pozdr.!

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

regulator napiecia kolego.

Poczytaj archiwum.

pzdr

 

Cos co jest regula nie musi byc akurat faktem w tym przypadku. Zawolaj kumpla z miernikiem(chyba masz kumpli) i sprawdz napiecie ladowania przed i za regulatorem.

No i wszystko :D w temacie!

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...