Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co zrobi jeżeli spowoduje wypadek nie mając uprawnień do kierowania pojazdem,co przy takiej ilości ludzi,samochodów i motocykli każdemu może się przytrafić

Pozdrawiam i odradzam

A nawet jeśli będzie uczestniczył w wypadku i nie będzie sprawcą to i tak będzie jego wina, kierowca bez uprawnień i pod wpływem zawsze jest winny... Ale może faktycznie warto zaryzykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli będzie uczestniczył w wypadku i nie będzie sprawcą to i tak będzie jego wina, kierowca bez uprawnień i pod wpływem zawsze jest winny... Ale może faktycznie warto zaryzykować :notworthy:

 

Jeśli dojdzie do wypadku, to nie działają żadne polisy ubezpieczeniowe na życie itp. Nic się nie dostaje. Chyba tylko z PZU na pogrzeb.

 

Jak miałem wypadek na quadzie, to ubezpieczyciel zapytał czy mam uprawnienia kat. A. Na szczęście miałem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem wyjaśnienia fragment komunikatu Prezesa Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego Viktora Węgrzyna:

 

Warszawa, 10 marca 2008. KOMUNIKAT 2/08

 

 

Drogi Przyjacielu,

 

Przypominamy:

Tegoroczne radosne rozpoczecie sezonu motocyklowego JASNA GORA 2008 odbedzie sie 20 kwietnia. Zbieramy sie na Gorce Przeprosnej od bladego switu. O godz. 10:00 ruszamy na Jasna Gore. O 12:00 Msza Swieta i poswiecenie motocykli.

Przywozimy zabawki dla sierot - kto moze. Z ubieglorocznej zbiorki czestochowski Caritas obdzielil wszystkie sierocince miejscowe a rowniez czesc zabawek pojechala na Wilenszczyzne, do najbiedniejszych z nas, do Polskich dzieci na Kresach Rzeczypospolitej. Dzieci byly zachwycone i najserdeczniej motocyklistom dziekuja.

Do tego Komunikatu 2/08, dolaczony jest plakat, zachecam do wydrukowania i rozpowszechniania wszedzie, gdzie to mozliwe. Mozemy liczyc tylko na siebie - na motocyklistow. Pisma motocyklowe nie sa nam zyczliwe.

 

Motocyklisci ktorzy przyjada juz w sobote, moga zwiedzic Jasna Gore, trzeba skontaktowac sie z numerem 034 365 3888, najlepiej kilka dni wczesniej i umowic sie. Zwiedzanie odbywa sie w grupach 40-osobowych.

Przypominam rowniez telefon do Domu Pielgrzyma: 034 377 75 64 – tanie noclegi.

 

Motocyklowe zloty na Jasnej Gorze, to nie mysmy wymyslili, - jak nam sie wydawalo. Od Ojca Kustosza Jasnej Gory otrzymalem kilka fotografii, ktore dolaczam. A moze ktos rozpozna naszych poprzednikow, sprzed 62 lat?

 

 

UWAGA – OSZUST

Ukazaly sie ogloszenia:

 

SWIAT MOTOCYKLI:

19-20.04.2008 Otwarcie Sezonu Motocyklowego Jasna Góra 2008, Częstochowa, Camping Oleńka ul. Oleńki 22/30.Organizator Fundacja Studencka Młodzi-Młodym. tel.:0790 641 508

www.mlodzi-mlodym.pl, e-mail [email protected]

 

W www.scigacz.pl:

Jak powiedział Marcin Żurawski z Fundacji Studenckiej „Młodzi - Młodym", będącej organizatorem tego przedsięwzięcia: Inauguracja sezonu motocyklowego na Jasnej Górze w Częstochowie w tym roku po raz pierwszy przybierze postać dwudniowej imprezy.

 

Sponsor główny: KINGWAY MOTOR POLAND

Patroni medialni: Ścigacz.pl, Świat Motocykli, Otomoto.pl, Allegro.pl

 

na plakacie widnieje rowniez logo miesiecznika Motocykl.

 

Organizatorem jest Marcin Zurawicki, i Fundacja „Mlodzi-Mlodym” przy Akademii Polonijnej w Czestochowie. Napisalem list do rektora (w zalaczeniu) i okazalo sie ze ow czlowiek jest studentem, a nawet prezesem samorzadu studenckiego, nie ma jednak takiej fundacji przy ww. uczelni.

Okazuje sie ze ten Marcin Zurawicki jest zupelnie nieznany w srodowisku motocyklowym Czestochowy. Interesujace jest jak czlowiek spoza srodowiska motocyklowego pozyskal tylu moznych sponsorow. Swiat Motocykli (taka Gazeta Wyborcza dla motocyklistow), zawsze niechetny wszystkiemu co polskie i patriotyczne, wszystkiemu co robi Stowarzyszenie Rajd Katynski, (patrz strona www.rajdkatynski.net „Dziad przemowil do obrazu”), nagle okazuje sie patronem zlotu na Jasnej Gorze. To srodowisko tej gazety w 2005 roku zorganizowalo rajd motocyklowy, ktory w Odessie, uczestnikom Rajdu Katynskiego, zmeczonym, po ok. 4 tys. km. - proponowal plaze Krymu, probujac rozbic Rajd.

Musimy sie z tym liczyc, ze tak dobrze rozwijajacy sie, patriotyczny, Polski Ruch Motocyklowy, znajdzie przeciwnikow i beda to nie tylko sfrustrowani, pojedynczy glupcy ale i zorganizowane prowokacje.

Psy szczekaja, karawana jedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie

 

 

Kolego Marcin 46 niezle zamieszanei zrobiles i wyszedles na...

 

A jak wyjasnisz sprawe tego ze Twoja fundacja nie jest patronowana przez Akademie polonijna ??

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że też się wybiorę,co prawda w planach mam też kolejny raz w Kletnie ale z tego co wyczytałem da sie to pogodzić.Pozdrawiam :wink:

Widzisz. Ty zaliczysz kolejne Kletno. Ja będę tam poraz pierwszy :icon_biggrin: .

O ile wiem to większa grupa będzie jechać w niedzielę z Kletna na Jasną Górę. Tak więc będzie ciekawie. Byle by pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Ty zaliczysz kolejne Kletno. Ja będę tam poraz pierwszy :icon_biggrin: .

O ile wiem to większa grupa będzie jechać w niedzielę z Kletna na Jasną Górę. Tak więc będzie ciekawie. Byle by pogoda dopisała.

 

Jeżeli masz ochotę to możemy polecieć razem.

Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kto zwykle bywa, ktoś już chce wykorzystać imprezę do celów komercyjnych, w jednym z komunikatów organizatorzy podają taką oto wiadomość:

 

**** "UWAGA – OSZUST

Ukazaly sie ogloszenia:

 

SWIAT MOTOCYKLI:

19-20.04.2008 Otwarcie Sezonu Motocyklowego Jasna Góra 2008, Częstochowa, Camping Oleńka ul. Oleńki 22/30.Organizator Fundacja Studencka Młodzi-Młodym. tel.:0790 641 508

www.mlodzi-mlodym.pl, e-mail [email protected]

 

W www.scigacz.pl:

Jak powiedział Marcin Żurawski z Fundacji Studenckiej „Młodzi - Młodym", będącej organizatorem tego przedsięwzięcia: Inauguracja sezonu motocyklowego na Jasnej Górze w Częstochowie w tym roku po raz pierwszy przybierze postać dwudniowej imprezy.

 

Sponsor główny: KINGWAY MOTOR POLAND

Patroni medialni: Ścigacz.pl, Świat Motocykli, Otomoto.pl, Allegro.pl

 

na plakacie widnieje rowniez logo miesiecznika Motocykl.

 

Organizatorem jest Marcin Zurawicki, i Fundacja „Mlodzi-Mlodym” przy Akademii Polonijnej w Czestochowie. Napisalem list do rektora (w zalaczeniu) i okazalo sie ze ow czlowiek jest studentem, a nawet prezesem samorzadu studenckiego, nie ma jednak takiej fundacji przy ww. uczelni.

Okazuje sie ze ten Marcin Zurawicki jest zupelnie nieznany w srodowisku motocyklowym Czestochowy. Interesujace jest jak czlowiek spoza srodowiska motocyklowego pozyskal tylu moznych sponsorow. Swiat Motocykli (taka Gazeta Wyborcza dla motocyklistow), zawsze niechetny wszystkiemu co polskie i patriotyczne, wszystkiemu co robi Stowarzyszenie Rajd Katynski, (patrz strona www.rajdkatynski.net „Dziad przemowil do obrazu”), nagle okazuje sie patronem zlotu na Jasnej Gorze. (...)

Musimy sie z tym liczyc, ze tak dobrze rozwijajacy sie, patriotyczny, Polski Ruch Motocyklowy, znajdzie przeciwnikow i beda to nie tylko sfrustrowani, pojedynczy glupcy ale i zorganizowane prowokacje.

Psy szczekaja, karawana jedzie dalej." ****

 

Organizatorem zlotu na Jasnej Górze jest Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński - i NIKT INNY !!! Tylko Oni działają w porozumieniu z policjią i Ojcami Paulinami z jasnogórskiego klasztoru. Wszelkie inne inicjatywy nastawione są na najzwyklejsze naciągactwo. W zamyśle Organizatorów ma to być impreza pozabawiona jakiego kolwiek podłoża politycznego i komercyjnego. To wszystko co organizuje ów Marcin Z. nie ma nic wspólnego z pierwotnym założniem imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michorg zerknij 4 posty wyżej :icon_mrgreen:

 

Tak na gorąco do głowy mi przyszło, że takiego oblężenia Jasna Góra jeszcze nie przeżyła, Szwedzi się chowają :wink: Szkoda tylko, że oni nie przybyli w podonych zamiarach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

**** "UWAGA – OSZUST

Ukazaly sie ogloszenia:

 

 

 

Swiat Motocykli (taka Gazeta Wyborcza dla motocyklistow), zawsze niechetny wszystkiemu co polskie i patriotyczne,

Ten fragment podoba mi się najbardziej . Chyba kogoś mocno po*ebało :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fragment podoba mi się najbardziej . Chyba kogoś mocno po*ebało :rolleyes:

 

moze cos szerzej powiesz?? bo jak narazie zapachniało nastolatkiem...

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy śmiga ktoś z Kielc i okolic i skąd odjazd i o której?

 

Proszę o info.

 

 

W wątku świętokrzyskie się wstępnie ustawialiśmy na wyjazd do JG, może tam kogoś znajdziesz. A jaką prędkość przelotową preferujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ochotę to możemy polecieć razem.

Pozdrawiam :flesje:

Dzięki z zaproszenie :flesje:

Od nas, z naszj "wiejskiej" :) parafii w Kletnie będzie coś koło 10 moto tak więc nie będę osamotniony i większość z nas "śmiga" :crossy: na Jasną Górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...