Skocz do zawartości

KTM-Produkcja????


oociep
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie sa produkowane KTMy tylko w Asutrii czy tez w USA tzn czy KTMy w stanach sa produkcji austriackiej

????

Dzieki Pozdro

 

To austriacka firma, choc wydaje mi sie ze produkowane sa... we Wloszech. Nie jestem pewien, ale jakies tam koniugacje z wloszczyzna sa. Jesli sie myle to sprowadzcie mnie na ziemie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To austriacka firma, choc wydaje mi sie ze produkowane sa... we Wloszech. Nie jestem pewien, ale jakies tam koniugacje z wloszczyzna sa. Jesli sie myle to sprowadzcie mnie na ziemie.

pozdr

Ale tak słyszałeś czy tylko Ci się tak wydaje?

KTMy na rynek USA na pewno nie są importowane z Europy z tego co mi wiadomo są produkowane w Meksyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we włoszech to robią dobe tylko spagetti (bo pizza nie jest wcale dobra) a KTM od zawsze i na zawsze jest produkowany w Austrii w miejscowości Mattighofen :wink: Mało tego bo nie wiem jak teraz ale jeszcze do niedawna produkcja w fabryce była manufaktórą czyli ręcznie składane motocykle w stosunkowo niewielkich seriach na rok (stąd dziwnie wysoka cena nowego sprzęta).

Oprócz tego KTM jest jeszcze składany w Meksyku na potrzeby USA i dzięki temu w stanach nowy KTM kosztuje w granicach 20 000zł (w przeliczneniu) a u nas od 30 000zł w górę :cool:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... KTM made in AUSTRIA... byc moze maja w innych krajach firmy ktora je rowniez produkuja... tak jak Polska produkuje Ople ale czy to Nasz samochod to raczej bym zaprzeczyl :D podzespoly do moto tak jak koledzy mowia sa rowniez z "MAKARONI" ! :P KTM moim zdaniem to najlepsza europejska firma produkujaca crossy, powoli dosciga ich HUSKA ale jeszcze troche jej brakuje a USA niech zazdroszcza mysli Austriackiej, w sumie to Japonia, Austria, Wlochy i troche Niemcy maja swoj wklad w crossach :D jezeli sie myle prosze niech mnie ktos poprawi!

Edytowane przez k2adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM moim zdaniem to najlepsza europejska firma produkujaca crossy, powoli dosciga ich HUSKA ale jeszcze troche jej brakuje a USA niech zazdroszcza mysli Austriackiej, w sumie to Japonia, Austria, Wlochy i troche Niemcy maja swoj wklad w crossach jezeli sie myle prosze niech mnie ktos poprawi!

Miałem jeszcze do niedawna razem KTM, Hqv i Yamahę (teraz mi została tylko Yamaha)-jeśli chodzi o wykończenie to Yamaha zdecydowanie wybija się, Husqa oczko niżej a KTM daleko z tyłu.

Jeśli widze np. wiązki elektryczne z podzespołami które przypominają mi robotę mistrzów z WSK-to bez dalszych pytań obstawiam ze pochodzi to z KTM, kontakt z tym motocyklem przyzwyczaił mnie do tego rodzaju finezji:). Jest jeszcz kilkainnych smaczków w tym klimacie.

Żeby nie było ze ganię KTM, bo motocykle maja dobrze jechane, mają osiąg, a wielu z Was doskonale wie jaki szacunek mam dla LC4. Tylko tak mówię żeby nie piac z zachwytu nad KTM, po prostu są rzeczy na które inzynierowie z KTM mają wywalone. I nie przeszkadza im to wygrywac w wielu wyścigach, czy sprzedawać na świecie baaaardzo dużo swoich motocykli. Myslę że się mocno spreżą, bo już czują na plecach oddech Hqv&BMW-moim zdaniem połącznie włoskiej stylistyki i doswiadczenia z niemiecka perfekcją, kapitalem, technologia i świetna organizacją np. działu części jest bardzo niebezpieczną dla KTM mieszanką.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby, w paru punktach wyszłoby na zdrowie.

Husce też by wyszło na zdrowie kopiować innych w trochę szerszym zakresie niż dotychczas (jakbym miał w swojej robić remont silnika, to kupię tłok od KTM a korbowód od Hondy, żeby nie przepłacać za identyczne części które Husqvarna skopiowała od innych)

Aha przydałoby się te nowe roczniki tak skopiować żeby częściej dojeżdżała do mety, bo jak narazie to awaryjnością mocno odstaje od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...