Skocz do zawartości

ZIPSER crash pady, rolki kierownicy itd


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamówiłem takie do swojego moto. Cenowo git. LSL oglądałem i nie wzbudziły zaufania. Innych alternatym mało. Widuję w fazerach takie masywne crash-pady, ale nigdzie ich nie znalazłem. Trzeba popierać rodzimą produkcję. :crossy:

 

Klatka jakiego producenta? Do 600 też robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam dluzsze kraszpady nieco przyciac bo przy wiekszej glebie owiewki i tak dostana, dodatkowo im dluzszy krasz tym wieksza dzwignia, czyli wieksza szansa na wyrwanie np. mocowania silnika. polecam firme DHM - maja to w PP i dynotechu. testowalem krasze kilku roznych firm i te byly najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Mam pytanie do szanownego grona, czy używał ktoś (bądź musiał przetestować w praktyce) crash pady firmy Zipser?

Dokładnie chodzi mi o takie:

 

http://moto.allegro.pl/zipser-crash-pad-pady-bandit-suzuki-gsf-600-1200-i1525107947.html

 

Rozważam ich kupno, i chciałbym wiedzieć czy warto.

Pozdrawiam.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te zpisery na fazerze ale ODPUKAĆ!!!! JESZCZE nie testowałem. Montaż bez problemu, wyglądają OK.

Kupione w larsonie.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...