Skocz do zawartości

W końcu nowe moto :)


Domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planowałem kupić motocykl wiosną ale kumpel sprzedawał teraz swoje Suzuki więc kupiłem teraz....Suzuki GSXF 750 2001r :icon_question: Niestety już zdążyłem je na drugi dzień po kupnie ochrzcić-mandat za przekroczenie prędkości...zresztą mój pierwszy mandat :flesje: Zdjęć narazie za dużo nie mam bo wykorzystywałem ładną pogode i tylko śmigałem ile się da :smile: http://bikepics.com/members/domel82/01gsx750f/

Wrażenia:

-wyprzedzanie nabrało nowego wymiaru...nie łapie zadyszki powyżej 120km/h jak XJ tylko ciągnie dalej z pełną siłą

-hamulce o wiele lepsze

-ale przede wszystkim prowadzenie...zupełnie inna bajka-głębiej się pochyla bez oznak niestabilności,jaka by nie była nawierzchnia prowadzi się jak po sznurku

-no i ten dźwięk :icon_biggrin: nie ma to jak nieseryjne wydechy ;)

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak co jajeczko to jajeczko :icon_mrgreen: Sam na przyszly sezon planuje zakup tyle ze 600cm :)

Pozdrawiam i szerokosci niechaj dlugo sluzy!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również gratulowałem na gg a teraz publicznie bo trafiłem na ten temat wiec GRATULUJE Staary !!! po jakimś czasie i tak Ci powera bedzie brakować jak w mojej VFR`ce hehe :notworthy: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłacze do gratulacji. Mnie po zakupie mojego ostatniego moto Niebiescy bracia zatrzymali dosłownie 1000 m od sprzedającego. Nie właczyłem świateł :buttrock: Jednak panowie byli bardzo mili i tylko mnie POUCZYLI. :crossy:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez waldas7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...