Skocz do zawartości

Kolejny kolekcjoner punktów


FRIDGE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak oto skończyło się testowanie nowego mostu w Płocku :

 

http://www.rmf.fm/fakty/?id=125410&temat=76

 

A tak swoją drogą to miał koleś pecha - wielu się udało przelecieć i to z większymi prędkościami :icon_exclaim: - a nowa nawierzchnia miodzio (przynajmniej z jednej strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny pech. Nic tylko się upić.

Swoją drogą to policja jest trochę wredna - taki ładny odcinek gładki asfalt - przecież nikt tam nie pojedzie motocklem 90 km/h.

No cóż w Poznaniu widząc nowego srebrnego Passata też zwalniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za co on dostal az 45 pkt to ja nie wiem. na moscie jest ograniczenie do 90 on lecial bodajze 192 albo 196km/h. Przeciez za przekroczenie predkosci o 100km/h nie ma chyba takiego zapisku ze jest 45pkt !!

 

http://portal.plocman.pl/?option=akt&id=2662

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te punkty to jest straszny debilizm. Mi niewiele brakuje do "oczka" i teraz jak jeżdżę, to cały czas patrzę po poboczach, czy jest tam radar, a jak się upewnię to w lusterka, w których prawie nic nie widać i szukam cywilnych patroli. LUUDZZZIIIEEE ! Tak się nie da jeździć :crossy: Jakiś mądry człowiek powinien mi zabrać wszystkie punkty, bo stwarzam realne zagrożenie na drodze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te punkty to jest straszny debilizm. Mi niewiele brakuje do "oczka" i teraz jak jeżdżę, to cały czas patrzę po poboczach, czy jest tam radar, a jak się upewnię to w lusterka, w których prawie nic nie widać i szukam cywilnych patroli.

 

A moim zdaniem to SŁUSZNIE!!!

Jak masz prawie oczko to znaczy ze źle jezdzisz i czesto łamiesz przepisy-proste.Zabiorą ci prawko to moze nie zabijesz siebie i innych.

 

Ty masz nie szukać patroli tylko skupić sie na jezdzie i nie ZAPIER*ALĆ - bo głównie za to sa punkty i głównie przez to gina ludzie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz nie szukać patroli tylko skupić sie na jezdzie i nie ZAPIER*ALĆ - bo głównie za to sa punkty i głównie przez to gina ludzie.

Ciekawe, ciekawe :icon_rolleyes: Powiedz mi Mycior - po co ci 1000RR skoro wyznajesz taką filozofię :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te punkty to jest straszny debilizm. Mi niewiele brakuje do "oczka" i teraz jak jeżdżę, to cały czas patrzę po poboczach, czy jest tam radar, a jak się upewnię to w lusterka, w których prawie nic nie widać i szukam cywilnych patroli. LUUDZZZIIIEEE ! Tak się nie da jeździć :D Jakiś mądry człowiek powinien mi zabrać wszystkie punkty, bo stwarzam realne zagrożenie na drodze :icon_rolleyes:

 

 

Poproś Berna, zrobi Ci to po znajomości :icon_question: :D Ale myślę że nawet bez, da się załatwić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...