Skocz do zawartości

Żegnaj MarQs :-( .........


r_c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielkim żalem piszę, iż 13.10.2007 w wielce wątpliwych okolicznościach zginął nasz klubowy kolega MarQs. Fantastyczny facet i przyjaciel. Będzie mi go bardzo brakowało.

 

Chętnych do pomocy w tak tragicznej sytuacji rodzinie (to już druga śmierć w krótkim czasie) zapraszam na http://www.transalpclub.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatum jakieś... Nostadamus, Koki, MarQs

 

W ciagu tego miesiąca jeden z kumpli rozbił R1 (pierwsze moto...), drugi GSX-Ra (pierwsze moto...), trzeci też GSX-Ra (drugie moto po GS-ie). Ja w niedziele miałem takie hamowanie awaryjne, że gdyby nie do obłedu cwiczony przeciwskręt dołączyłbym do kolekcji. Polecam wszystkim wyćwiczyć ostre omijanie przeszkody. Tymczasem ja wymieniam klocki i kończę sezon - zimno, jakieś fatum krąży, szkoła się zaczęła. Może dupa ze mnie, nie motocyklista, ale w taką pogodę wole rodziców czterołapca z ogrzewaniem. Stan na ten sezon 8 tyś. km.

 

Najszczersze kondolencje dla rodziny i kolegów. Pożegnajcie go jak motocyklistę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem piszę, iż 13.10.2007 w wielce wątpliwych okolicznościach zginął nasz klubowy kolega MarQs. Fantastyczny facet i przyjaciel. Będzie mi go bardzo brakowało.

 

Chętnych do pomocy w tak tragicznej sytuacji rodzinie (to już druga śmierć w krótkim czasie) zapraszam na http://www.transalpclub.pl/

 

Niestety prawdopodobnie zginął przez kierowcę samochodu. Jest świadek wypadku, ale chyba nie chce zeznawać. Po raz kolejny znajomości pomogą uniknąć odpowiedzialności za śmierć. U nas to już nikogo nie dziwi, że panowie ze świecznika robią, co im się podoba. Mój mąż nie może pogodzić się z tą śmiercią. Napiszę, jak będę wiedziała więcej, bo narazie to tylko nieoficjalne przecieki:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem najpierw na "zbanowani" od cholery wiary , później na "błękitny szlak" niestety też przybyło tam osób na koniec sezonu ... MarQsa kojarze po pości gdzie krótko opisał koszt wyprawy do Rumunii (chciałbym sie tam wybrać w 2008) i tam zaznaczył ile ta przyjemność ich wyniosła... Teraz zobaczyłem go w tym dziale , wiec wpisałem w wyszukiware jego nick i wyskoczył ten temat ... Przykre to ... Niech spoczywa w pokoju ... :flesje: [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbanowal mnie pewien marQs na "stunt poland" ale to chyba nie ten. w kazdym badz razie szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciol. takie rzeczy nie powinny miec wcale miejsca :D

 

p.s. niedaleko jeleniej gory w okresie wakacjii tez zginal mlody chlopak ale na scigu i tez przez kierowce auta.

 

spoczywaj w pokoju kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...