Skocz do zawartości

przygotowanie moto na nastepny sezon


Buła
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,chciałbym przejrzec moto na nastepny sezon,chodzi mi głownie o gazniki i zawory,bo tego sobie sam nie zrobie,jak radzicie zrobic to teraz i po tym zabiegu zostaiwc moto na zime czy zrobic to na wiosne,jak bedzie lepiej czy to nie ma znaczenia.jak Wy robicie,zaznacze ze moto przez okres zimowy nie bedzie odpalane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serwis robie całą zime, gdzieś tak od grudnia. Bo przecież jeśli nie jeżdżę to muszę sie jakoś nacieszyć.

Dodatkowym argumentem jest to że im wcześniej zaczniesz tym pewniej wyjedziesz na wiosnę, nie ma ryzyka że czegoś nie zdążysz, że jakieś części nie dojdą na czas.

W trakcie serwisu mogą pojawić się dodatkowe nie przewidziane czynności, które na wiosnę mogły by cię zaskoczyć.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Jak będziesz miał problem to wal, w końcu nie mieszkamy daleko od siebie. Aha i jak sie ma sprawa z Muchą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serwis robie całą zime, gdzieś tak od grudnia. Bo przecież jeśli nie jeżdżę to muszę sie jakoś nacieszyć.

Dodatkowym argumentem jest to że im wcześniej zaczniesz tym pewniej wyjedziesz na wiosnę, nie ma ryzyka że czegoś nie zdążysz, że jakieś części nie dojdą na czas.

W trakcie serwisu mogą pojawić się dodatkowe nie przewidziane czynności, które na wiosnę mogły by cię zaskoczyć.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Jak będziesz miał problem to wal, w końcu nie mieszkamy daleko od siebie. Aha i jak sie ma sprawa z Muchą?

witam,wąłsnie niedawno byłem u niego i jak cos to chyba na 100% oddam moto do niego,niech sprawdzi co narobili wczesniej niby mechanicy z innego serwisu,a przez zime napeno nie bede sie nudził bo moja VFR czeka mała zmiana wygladu i pare zmian takze robote na zime mam.pozdrawiam.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już planujesz zmianę oleju to zdecydowanie przed zimą, po co cały syf z sezon ma ci siedzieć w motocyklu. Regulacja, jak się nie jeździ to nie ma dużego znaczenai czy po sezonie czy przed sezonem. Takie są moje rady :D

 

Ale z drugiej strony przez zime olej absorbuje wode, dlatego wymiana po zimnie nie jest złym pomysłem.. Znam takich co robia wymiany dwa razy.. ale i takich co robią jedną na dwa lata i też jeżdzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,i znowu zaczyna sie temat wymiany oleju,ale to juz przerabiałem i raczej zmienie olej przed zima,a jak bede miał kase to i na wiosne :D ,a głownie chodzilo mi o gazniki i zawory,reszte to sobie przez zime zrobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...