Skocz do zawartości

Problem - taksówkarz na drodze


anulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no co ty, za slabo go po prostu zbiles... trzeba bylo mu spuscic takie manto, zeby stracil przytomnosc :D

pozdro600

 

Gdyby nie ci tajniacy - pewnie do tego by doszło. Byłem już "wybuchnięty" po akcji z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Nie zmienia to faktu, że wcale takie rozwiązanie nie byłoby właściwe. Sumienie by mnie męczyło, że naraziłem jego dzieci i żonę na taki widok. A w ogóle to ja chyba się za bardzo, jak zwykle, przejmuję takimi rzeczami.

No wiesz..... wygląd goryla a serce gołębia. Coś jak King-Kong. :) .

 

Czekam na raport z finału akcji.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co my piszemy na forum to jedno, myślę że kierowcy taxi podkręcają sie tak samo przez CB.

A ten baran pewnie zdaje szczegółową relację z codziennej potyczki kolegom, może nawet na bieżąco coś w stylu utarłem jej/jemu nosa niech sobie nie myśli....po co nie wiem ale radio to może dobry pomysł :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko zastanawiam, skad sie tacy debile jak rzeczony cierp biora. :D Nie zdaje sobie taki kretyn sprawy, ze w koncu trafi na silniejszego (albo po prostu zawzietego), a wtedy moze bolec (jak mu ktos np. gaz paralizujacy wpusci przez okno albo najzwyczajniej w swiecie ryja obije).

 

Ja bym takich publicznie napietnowal, podajac chociazby na niniejszym forum numery, nazwe korporacji itp.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może metoda zdjęciowa - mnie to pomogło

Przy następnym spotkaniu wyciągnij telefon lub aparat z foto i zrób zdjęcie samochodu (tak by była widoczna tablica rejestracyjna) i jak by się udało to twarz kolesia. Jeśli ma IQ >= 1 powinien następnym razem odpuścić przy IQ =0 odkręci szybę i się spyta co robisz i dlaczego - wówczas odpowiedz grzecznie, że zrozumie dlaczego jak będzie nadal tak robił.

Są narwańcy na tym świecie sposobów też na nich jest dużo - podoba mi się opcja - "dania wpierdal" - ale czuję że to może czasami pogorszyć Twoją sytuację.

 

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroki formalne: Jak pisał Shadok spisz numery rej i numer taksówki, zadzwoń do firmy i powiedz, jak się pacan zachowuje psując ich wizerunek (teraz większości jednak zależy). Jak nie zadziała to niestety na policje z informacją, że gość celowo ci zajeżdża drogę stwarzając tym samym realne zagrożenie. IMHO piersze wystarczy.

 

Kroki nieformalne: wszyscy wiedzą :lalag:

 

O której tam jeździsz?

 

Kolega ma racje , ponieważ na takie doniesienie policja musi zareagować . Oraz daj info do korporacji .

Edytowane przez Rychu3s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche szkoda, ze nasza kolezanka nie chce mu obic mordy... albo zajeba* z kopa, urwac lusterko, wgniesc drzwi... przeciez w taki sposob tworzy sie precedens, rzeczony taksowkarz pomysli, ze jestesmy miekkim siurdakiem zrobieni i tak sie rozbestwi, ze jeszcze komus krzywde zrobi nastepnym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram lukasgsr - metoda z aparatem uzytym ostentacyjnie wybitnie rozwija wyobraznie najwiekszego nawet betona (z doswiadczenia).

Ja bym unikal agresji, chcecie wojny miedzy taksiarzami a motocyklistami? Po co? No i komu bardziej ona utrudni zycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze kolezanka rozkrecila taki temat, a teraz nie chce sie podzielic sposobem na takiego cwoka. Bo czegos by sie czlowiek nauczyl.

Ja popieram to stwierdzenie:

 

Ja bym unikal agresji

 

Ale tylko za pierwszym gora za drugim razem. Potem by juz mi niestety puscily bezpieczniki i poszly by w gre inne sposoby persfazji...

Edytowane przez Earl77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie wojny miedzy taksiarzami a motocyklistami? Po co? No i komu bardziej ona utrudni zycie?

Juz jesli, to raczej tym pierwszym. Pamietacie slynna akcje zamawiania taksowek w najodleglejsze zakatki miasta/na przedmiescia, a potem odmawiania - w ramach odwetu za blokowanie stolecznych ulic? Jakby paru taksiarzy z jednej czy drugiej korporacji zostalo przegonionych z Piaseczna na Bialoleke, a potem by sie dowiedzieli, ze to zorganizowana akcja motocyklistow, toby sie na drugi raz dobrze zastanowili, czy warto zadzierac z jednosladowa bracia. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie taksówkarze robią/robili problem, a jeden konkretny taksówkarz. IMO taksówkarze (korporacja czy społeczność) nie popierają takiego zachowania na drodze, więc jeśli by już coś działać, to tak, żeby pozwolić im to załatwić między sobą.

 

Agresja z zewnątrz przeciwko jednemu wywoła reakcję (kontr-agresję) grupy. To chyba oczywiste. A ponieważ to nie z grupą jest problem to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie taksówkarze robią/robili problem, a jeden konkretny taksówkarz. IMO taksówkarze (korporacja czy społeczność) nie popierają takiego zachowania na drodze, więc jeśli by już coś działać, to tak, żeby pozwolić im to załatwić między sobą.

 

Agresja z zewnątrz przeciwko jednemu wywoła reakcję (kontr-agresję) grupy. To chyba oczywiste. A ponieważ to nie z grupą jest problem to...

:icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem moim przypadkiem :taksówkarz(może to chorzy ludzie i nie powinni prowadzić pojazdów)nie przewidział że jadący przed nim autobus zatrzyma się na przystanku więc bez patrzenia w lusterko dawaj sterem w lewo na lewy pas którym ja jechałem.na nic trąbienie na niego ,hamowanie na szczęście starczyło miejsca.dojeżdżam do goscia na światłach i mówię że chyba wczoraj kupił prawo jazdy a on na mnie z wyzwiskami i pluje mi na moto .na to ja że też jestem chamem i z sakwy wyciągam pałę sru po lusterku i jego vectra już musi do domu.facet zrobił się malutki a inni w samochodach uprzejmie przepuszczli mnie abym zmienił pas .TRZEBA BYĆ CZASEM CHAMEM WŚRÓD CHAMÓW Z WYRÓŻNIENIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem moim przypadkiem :taksówkarz(może to chorzy ludzie i nie powinni prowadzić pojazdów)nie przewidział że jadący przed nim autobus zatrzyma się na przystanku więc bez patrzenia w lusterko dawaj sterem w lewo na lewy pas którym ja jechałem.na nic trąbienie na niego ,hamowanie na szczęście starczyło miejsca.dojeżdżam do goscia na światłach i mówię że chyba wczoraj kupił prawo jazdy a on na mnie z wyzwiskami i pluje mi na moto .na to ja że też jestem chamem i z sakwy wyciągam pałę sru po lusterku i jego vectra już musi do domu.facet zrobił się malutki a inni w samochodach uprzejmie przepuszczli mnie abym zmienił pas .TRZEBA BYĆ CZASEM CHAMEM WŚRÓD CHAMÓW Z WYRÓŻNIENIEM.

 

W takich sytuacjach to chyba jedyne rozwiazanie-niestety...

Edytowane przez Earl77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...