Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dawno nie zaglądałem na forum.

zastanawiam się nad kupnem mocniejszego motura w sumie miałem już postanowione, że będę szukał xt 350. teraz pod uwagę wziąłem dr 350 i huśke te 410 albo te 350.

co waszym zdaniem będzie lepszym wyborem?

Jak sprawa części to huśki tzn. ich dostępność i ceny w porównaniu z yamaha i suzi?

mam do wydania w okolicach 5000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego. Cześći są to nie PRL że jest pusto na półkach :)

Kolejna sprawa co do motocykla to jak Twoja jazda ma wyglądać czyli jaki teren itp. ( do czego motor bedzie wykorzystywany). Warto też zastanowić się nad czymś 2t bo w tych pieniążkach będzie znacznie łatwiej kupić coś w 2t :) Moim zdaniem Husqa te 410 czy te 350 byłaby fajna ale oczywiscie znajda sie przeciwnicy i ludzie za. Co do dr to motor nie do zarżnięcia. Z xt nie mailem kontaktu to nic nie mogę powiedzieć. W tej cenie można super dostać 2t dlatego przemyśl jeszcze te kwestie :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2T odpada.

motor nie będzie za mocno miał wstawiane w gaźnik wiadomo jakaś piaskownia ale tak to las i szutry głównie. ciś więcej o huśce moglibyście napisać? bo dr i xt to każdy zna a o huśkach mało słyszałem jest coś na czym przy kupnie sie skupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2T odpada.

motor nie będzie za mocno miał wstawiane w gaźnik wiadomo jakaś piaskownia ale tak to las i szutry głównie. ciś więcej o huśce moglibyście napisać? bo dr i xt to każdy zna a o huśkach mało słyszałem jest coś na czym przy kupnie sie skupić?

Huska lepsze zawieszenie ma od reszty wymienionych. Tyle że smarowanie bez pompy oleju w starszych rocznikach tam występuje, choć moi znajomi mieli i nikt nie narzekał ani problemów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem że w DR z gaźnikami częste problemy prawda to? co sie tam dzieje?

na allegro do xt sprawdziłem odrazu i do 350 ani jednego nie znalazłem...

Podciśnieniowy gaźnik to chyba najmniej awaryjny z gaźników. Pęknięta membrana daje czasem dziwne objawy z pozoru trudne w diagnozie ale to rzadkość naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem że w DR z gaźnikami częste problemy prawda to? co sie tam dzieje?

na allegro do xt sprawdziłem odrazu i do 350 ani jednego nie znalazłem...

W DR raczej nie ma problemów z gaźnikiem, może czytałeś o gaźnikach typu Mikuni TM 33 albo 36, szczególnie z tym drugim mogą być problemy ale spokojnie da się dojść z tym do ładu.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...