Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ja szukam supermoto, które poradzi sobie w mieście jak i polne drogi nie będą większym problemem dla niego. Mam około 175 cm ważę 65 kg. Otrzywiście moto na prawko kat. a2. Nie potrzebna mi jakaś zabójcza prędkość 200 km/h, 100,130 km/h spokojnie wystarczy zależy mi jednak na tym, żeby był zadziorny (bez problemu wyrwie na koło). Jeśli przychodzi wam coś do głowy to wymieniajcie :D

 

P.S. nie wymieniajcie moto bez homologacji ;)

Edytowane przez DeLtiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupisz sensownego crossa za mniej niż 5 tys to raz , dwa że cross to nie dual sport że maszynę z lat 80 idzie postawić na nogi tylko raczej idzie ją wstawić do grobu i z częściami lipa.....

 

poczytaj te opisy i chłopie się zastanów-motocykl za 2.5 tys a koleś niby zrobił remont za 1500, i sprzedaje :D ?? naprawdę w to wierzysz ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa nie wszędzie masz rację, oczywiście nie kupi zdrowego crossa w tej kwocie ale z opinią o tym, że po zainwestowaniu 1500 zł w sprzęt wart 2500 zł właściciel nie będzie chciał się z nim rozstać nie mogę się zgodzić. Ja sam na początku maja kupiłem KLXa 650 z r. '93 za 5500 zł i włożyłem już kolejne 3000 zł :banghead: . Oczywiście doszedłem już do tego, że mogłem spokojnie szukać sprzęt za 8 kpln i może trafiłbym lepiej, ale mówi się trudni i trzeba uczyć się na błędach (najlepiej robionych przez innych). Ja również miałem w pewnym momencie chęć sprzedaży Kawy ale na razie mi przeszło. Pieniądze dla pasjonatów/napaleńców to tylko środek do dawania szczęścia i realizacji zachcianek...

Pozdro

Jaro

 

"Nie próbuj polemizować z idiotą bo ten najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje zakup mojego pierwszego motocykla. Wiem już ze to będzie enduro, wazę 110kg i mam 195 cm wzrostu.(tak wiem nie należę do tych chudych ;p) na mój pierwszy motocykl mogę przeznaczyć max 10 000zl razem z kaskiem i butami. A wiec przejdę do pytań jaka moc będzie dla mnie odpowiednia(dodam ze już jeździłem ma motocyklu pewien czas ) i oczywiście jaka firmę byście mi polecili? Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do czego ? bo mozna kupic crosa , hard enduro i dual enduro ...2T i 4T , mam miec papiery i rejestrarcje ? duzo jezdzisz ? jaki teren ?

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM PRZED CRF Z PLESZEWA

 

http://olx.pl/oferta/honda-crf-450-zadbana-2006-r-swiatla-dodatki-stroj-kask-CID5-ID6hz7B.html#771893fbbd

 

http://otomoto.pl/honda-crf-450-zadbana-dodatki-swiatla-kask-stroj-M4059720.html

 

wiec bedąc wczoraj przejazdem wjechałem do pleszewa , własciciel dziwny co najmniej..

nieodbiera kontakt tylko sms jestem na miejscu dzwonie zeby wyszedł nie odbiera musiałem chodzic od domu do domu i pytac czy to tu ktos ma ta crf

ale do meritum przez sms i mail prosiłem pana zeby mi podał nr vin , twierdził ze nie ma go w domu nie ma czasu itd w ogłoszeniu podane ze rocznik 2005 w opisie pisze ze 2006 , vin chciałem zeby okreslic czy jest to wersja x czy r oto vin który spisałem z ramy bedąc na miejscu JH2PE05 A7 2M001425

wychodzi ze rok 2002, czy to wersja X hmm wątpie gdyz kable prądowe wskazywały ze robił to ów fachowiec jeden biały jak pod gniazdko 1.5mm2 drugi zielony

trzeci czarny tak na dziko wszystko , ponadto i tak nie działało gdyz jak twierdził odłączył bo cos tam...

sprawa silnika .....

wsiadam na moto przekopałem 2 razy (strasznie lekko mozna by to boso robic) ssanie i kopie dalej nie dajac gazu moto nic ... ojciec własciciela (bo sam własciciel jak sie okazało wybył tóz przed moim przyjazdem a nie jak twierdził jest gdzies tam i nie ma czzasu podjechac) mowi syn to jakos inaczej robi

załozył buty crossowe i dosiadł maszyne (widac ze cross nie jest mu obcy) przekopał maszyne przy wcisnietej małej klamce ta co jest obok sprzegła

odtworzył ssanie które musiałem trzymac mu bo ciagle wracało po kopnieciu i co mnie zadziwiło przy odpaleniu wstrzeliwac trzeba było sie z gazem moto po woli zaczeło strzelac z wydechu po 5 minutach kopania wkoncu wstrzelił sie z gazem i moto odpaliło , pan Ojciec trzymał moto na pół gazu mimo ze był na ssaniu gdy kazałem mu puscic gaz motocykl od razu zgasł , mowie co nie trzyma niskich obrotów na co odparł "a na co komu je w crossie musi byc ogien" ;D

po powtórnym odpaleniu poprosiłem zeby tak nie gazował bo chce silnika posłuchac niestety musiał trzymac go dos wysoko na obrotach zeby nie zgasł a dzwięk silnika przypominał mojego starego KTMa który brzmiał jakby garsc nakretek wrzucił do srodka ...

linki jakos krzywo siedza w gniazdach sprzegło chodzi ciezko a hamulec przedni nie chodzi wcale rolgaz po przekreceniu zostaje w tej pozycji nie odbija

niestety jazda nie była mozliwa robiło sie ciemno srodek miasta był jakis festyn wiec i w koło same patrole policji ,

w ogłoszeniu pisze ze stan bdb i ze sprowadzony z francji

owszem sprowadzony lecz jak pan Ojciec sie wygadał syn smiga nim juz dosc długo razem z kumplami , a wczesniej piszac z włascicielem powiedział mi ze przyprowadził go z francji niedawno i stoi bo on nie jezdzi na nim nie ma czasu

co moze cieszyc to gama dodatków które ciesza oko i zdrowe opony nie mniej jednak stan oklein juz nie plastiki również widac było ze moto uzywane plastiki poprzebarwiane na biało ogólny stan wizualny jak dla mnie do przyjecia wiadomo motocykl nie jest nowy lecz tez nie w stanie bdb jak twierdzi własciciel

 

podsumowując koles chce 8800zł przez telefon zszedł na 7tys bo mu sie spieszy i nie ma czasu po obejrzeniu motocykla nie zaproponowałem nic podziekowałem wyszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do czego ? bo mozna kupic crosa , hard enduro i dual enduro ...2T i 4T , mam miec papiery i rejestrarcje ? duzo jezdzisz ? jaki teren ?

rejestracja odpada, głownie las, pola, drogi szutrowe. Czy dużo jeżdzę? Nie potrafię się określić, śmigalem tylko na kacie kumpla, w ciagu tygodnia może byłem 3 max 4 razy po 3h max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM PRZED CRF Z PLESZEWA

 

z tego co przeczytałem wnioskuję ze jest to dobra oferta, jak gosciu chce to oddac za 7K to wręcz bardzo dobra, bo nawet zakladając remont za 4K mamy bardzo wypasionego crossa w pewnym stanie za rozsądną kasę

 

gdyby podsumowac koszty tych wszystkich SCARRów, ASVów, piast i innych bajerów nawet liczac jak za uzywane to zblizy się to do ceny motocykla

 

x ma rozrusznik a r nie ma - najprosciej po tym sprawdzic

 

dla porównania dodam ze znajomy kupil 250x w stanie niby och ach z tego rocznika ale bez zadnych dodatków, zablokowaną, dał duuuzo więcej i po miesiącu stanęła mu korba

 

także jak na polskie realia ta 450tka wcale nie musi byc złą ofertą

 

 

 

EDIT// no i obydwa ogloszenia juz nieaktywne - pewnie ktoś łyknął i nic dziwnego, jakbym miał kasę to sam bym to brał :D

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem , remont silnika + mozliwe ze gaznik zajechany..jak by miala papiery to jak cie moge , a tak to zwykla CRF -a

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...