Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, na jedną sztukę.

 

czyli lipa za zawieszeniu USD :D zastosowanie dualowe tego moto odpada bo spalanie nawet bym przeżył, silnik ma 39KM szybko bym go nie zajeździł pewno ale bez pasażera lipa......... crm 250 jest dwuosobowa ale do niej nic kompletnie nie można dostać w PL i samo moto ciężko kupić.......chyba że jakieś druciarskie stopki ale po pierwsze pewno kanapa mała po drugie pewno w dowodzie jest 1 osoba po 3 pewno stelaż ramy słaby i pod dwoma klockami po 90kg by mogło coś pęknąć........

 

teraz mi psyche poryliście sam nie wiem co chce całkiem......jeszcze sie do dt125 wróce po crm :D

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lipa za zawieszeniu USD :D zastosowanie dualowe tego moto odpada bo spalanie nawet bym przeżył, silnik ma 39KM szybko bym go nie zajeździł pewno ale bez pasażera lipa......... crm 250 jest dwuosobowa ale do niej nic kompletnie nie można dostać w PL i samo moto ciężko kupić.......chyba że jakieś druciarskie stopki ale po pierwsze pewno kanapa mała po drugie pewno w dowodzie jest 1 osoba po 3 pewno stelaż ramy słaby i pod dwoma klockami po 90kg by mogło coś pęknąć........

 

teraz mi psyche poryliście sam nie wiem co chce całkiem......jeszcze sie do dt125 wróce po crm :D

 

Aj tam, kanapa jest normalna i jak tak jak stelaż uwiezie dwóch jeźdźców, jedynie co to będziesz musiał sie pobawić w zamontowanie stopek. Jeżeli yzf uwiozła 3 osoby ca 80 kg to ten kdx spokojnie da rade 2 osoby. Jedynie o co mógłbyś się martwić to ten dowód rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykla w przedziale cenowym do 4 tysiecy pomóżcie i musi byc mocny :D

 

http://moto.allegro.pl/ktm-sx-360-2t-97r-n...1304313416.html

Starczy dla 13 latka? jak za słaby to wpakujesz silnik od R1 i na trochę mocy powinno straczyć... następna opcja to silnik od jakiegoś miga z demobilu i możesz dalej się rozwijać :buttrock:

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam 13lat ( serio ) wiem ta cr-ka jest fajna ale daleko ode mnie ( mazowieckie ) i chyba wolalbym mocne enduro niz crossa

 

 

http://moto.allegro.pl/kx-250-klr-600-mega...1297644665.html podoba mi sie cos takiego

czy to da radę? ;d

Edytowane przez pitul721832
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam 13lat ( serio )

 

to wpisz prawidłowo wiek jak chcesz żeby ktoś cie szanował

 

po trzecie co znaczy mocny ?? 20KM ?? 50KM ?? 300KM ?? dla mnie exc 250 jest bardzo mocny...

 

ghollum ma do sprzedania 520 ale nie za 4 tys :icon_mrgreen:

 

za 4 tys nie da sie mocnego dla mnie ,,szatany'' enduro to exc 250/300 , xr650R, exc 520 i w góre (największy chyba 625 jest ) a takich motocykli nie kupisz w dobrym stanie za 4 tys.....

 

tak z ciekawości po co chcesz ,,mocny'' motocykl ?? nie lepiej latać na słabszym sprzęcie ale dobrze i mieć satysfakcje że objeżdżasz tych na mocniejszych ?? albo poprostu mieć satysfakcje że wykorzystujesz 100% mocy swojego pojazdu i w żadnej sytuacji cie nie zaskoczy ??

 

jak chcesz sie lansować pod remizą to ścigi są lepsze lepiej palą gume i blachary bardziej lecą :icon_mrgreen:

 

w opisie masz xt250 rozumiem że może jej brakować mocy ale żeby odrazu patrzeć w strone jakiegoś szatana ??

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o az takiego szatana zeby mial ponad 80 koni albo najmocniejszy jaki jest ;f ale chce poprostu cos troszke mocniejszego wiem ze to brzmi glupio xd podobaja mi sie 250 w 2t crossy ale tam raczej czesto sie remonty robi ,

co myslicie o takiej 250 w 2t? tak do 4 tysiecy to chyba mozna cos kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...