Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh...mocne??kup ktm'a 520 jak chcesz prawdziwego powera dostać;]

 

 

 

http://moto.allegro.pl/item381128893_ktm_l...enture_950.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M802640

 

Oto takie 2 linki;]ten 2 ładniejszy...to nie jest akurat 520 tylko 950 no ale chciales mocne i enduro, a więc znalazłem;]To ma okolo 100 koników także powinno wystarczyć;p

Edytowane przez pdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem z rowerem (dowhhill) więc enduro jest raczej najbardziej do tego sportu podobne i stąd moje pytanie ... co kupić na pierwszy motor ?

 

Sprawdzałem ceny używanych i biorąc pod uwagę ceny z allegro i możliwość wzięcia motoru na firmę to bardziej opłaca mi się kupić nowy motor bo zapłacę ok. 2 tyś więcej niż za używane na allegro dwu letnie ...

 

Mam 190cm wzrostu i 80kg wagi, czy pojemność 250 na początek będzie w sam raz ? Nie chciałbym po sezonie sprzedawać 125 aby przesiąść się na 250.

 

W bardzo atrakcyjnych cenach jest Yamaha WR250 F z tego roku , czy to jest dobry wybór czy jednak poszukać czegos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem z rowerem (dowhhill) więc enduro jest raczej najbardziej do tego sportu podobne i stąd moje pytanie ... co kupić na pierwszy motor ?

 

Sprawdzałem ceny używanych i biorąc pod uwagę ceny z allegro i możliwość wzięcia motoru na firmę to bardziej opłaca mi się kupić nowy motor bo zapłacę ok. 2 tyś więcej niż za używane na allegro dwu letnie ...

 

Mam 190cm wzrostu i 80kg wagi, czy pojemność 250 na początek będzie w sam raz ? Nie chciałbym po sezonie sprzedawać 125 aby przesiąść się na 250.

 

W bardzo atrakcyjnych cenach jest Yamaha WR250 F z tego roku , czy to jest dobry wybór czy jednak poszukać czegos innego ?

Zależy jaki teren będziesz najczęściej odwiedzał. Bo jeśli las, bezdroża i czasem asfalt(dojazd do terenu) to taka wr'ka będzie ok. Ale jeśli tor, las, pola to coś z YZ 125(2t) lub YZ 250(4t). Wybór należy do ciebie co będzie Ci bardziej podchodziło(czy 2t czy 4t). Patrz też na masę bo ona równie jest ważna w każdym terenie.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki teren będziesz najczęściej odwiedzał. Bo jeśli las, bezdroża i czasem asfalt(dojazd do terenu) to taka wr'ka będzie ok. Ale jeśli tor, las, pola to coś z YZ 125(2t) lub YZ 250(4t). Wybór należy do ciebie co będzie Ci bardziej podchodziło(czy 2t czy 4t). Patrz też na masę bo ona równie jest ważna w każdym terenie.

 

Tor mnie raczej nie interesuje, wolę się paplać w błocie, tak więc raczej będę jeździć po lesie.

Jak wygląda to wyjechanie na ulice ? Bo słyszałem że opony są na teren i po ulicy to góra 2 dni na nich pojeżdzę i dlatego lepiej jak coś to motor lawetą ciągnąć do lasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, co myślicie o tej hondzie http://www.allegro.pl/item384719017_okazja...wde_warto_.html i husqvarnie http://www.allegro.pl/item380847963_husqva...yz_kx_ktm_.html, jak z częściami do tych motorów, żywotnaścią i prowadzeniem?

obydwa są starsze niż pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam dosyc nietypowe pytanie a mianowicie mam do wydania na motocykl cos okolo 10tysi mam 17 lat i okolo 185 cm wzrostu . i mam bardzo wielki dylemat glowie i troje sie i nie moge sie zdecydowac a mianowicie :icon_twisted: nie wiem co kupic czy Honde nsr 125 czy ktm exc 125 . Za kazda stoja jakies wady i zalety nsr fajna z wygladu malo sie psuje tylko lac i jezdzic ale chodzi jak kosiarka taki wyglad motocykla i takie pierdzenie troche lipa natomist ktm fajny mocny motocykl ale 9l spalania jak nie weicej i czeste awarje i bardzo drogie utrzymanie ...... lubie jezdzic na crossach i sciagczach obydwa rodzaje motocyklwo sprawiaja mi mega przyjemnosc i wogule wiec nie odp mi ze musisz pierw wybrac na czym wolisz jezdzic bo jezdzic kocham na tym i na tym :icon_mrgreen: POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo musisz wybrać albo to albo to...ja jako fanatyk terenu polecam EXC bo w terenie zajebiscie daje rade a dokupisz opony szosowe i będziesz po ulicy latał albo całe koła ... oczywiscie wszyscy enduro maniacy pozostaną solidarni i obstawią na EXC :icon_twisted:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam dosyc nietypowe pytanie a mianowicie mam do wydania na motocykl cos okolo 10tysi mam 17 lat i okolo 185 cm wzrostu . i mam bardzo wielki dylemat glowie i troje sie i nie moge sie zdecydowac a mianowicie :notworthy: nie wiem co kupic czy Honde nsr 125 czy ktm exc 125 . Za kazda stoja jakies wady i zalety nsr fajna z wygladu malo sie psuje tylko lac i jezdzic ale chodzi jak kosiarka taki wyglad motocykla i takie pierdzenie troche lipa natomist ktm fajny mocny motocykl ale 9l spalania jak nie weicej i czeste awarje i bardzo drogie utrzymanie ...... lubie jezdzic na crossach i sciagczach obydwa rodzaje motocyklwo sprawiaja mi mega przyjemnosc i wogule wiec nie odp mi ze musisz pierw wybrac na czym wolisz jezdzic bo jezdzic kocham na tym i na tym :P POMOCY!!!

 

 

za 10k kup sobie 2 :icon_mrgreen:

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...