Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ile jest wart taki exc 520 z tego linku http://otomoto.pl/oferta/ktm-exc-wyjatkowo-zadbany-ktm-520-exc-szczecin-polecam-ID6yiyzZ.html#contact-form. Wizualnie bardzo zadbany , jak by nie widzial terenu..

Cy_gan

a XR 400 lub DR-Z 400 ?

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tyle samo co przed plakowaniem.... Jak na te lata i na przeznaczenie to ładny, ale ja w garbate aniołki nie wierze. Jak masz niedaleko wsiadaj w auto weź kogoś ze sobą i daj mu jechać ;) a jak masz daleko to podeślij znajomego choćby forumowego bo na oko to wiesz jak w słynnym Polskim powiedzeniu...

Edytowane przez Brylu 1989

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z tymi pierwszymi rocznikami RFS w EXC bo kiedyś gdzieś słyszałem że miały jakieś "choroby wieku dziecięcego" ale z tego co wiem to zadbane sztuki kosztują sporo więcej i ciężko je dostać. Jak ktoś ma 525 z 2005-2007 to nawet nie myśli o sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , dorwac ladne exc rfs z konca lat klepania to cud , a jak sie pojawi to kosztuje tyle, co 1 wersje exc 500 . Do tego exc 520 mam blisko , bo to sasiednie miasto 25 km , ale za ta cene napewno nie wezme 15 letniego EXC , najgorsze ze to ma jeszcze lagi 43 a 525 juz 48 , fakt mialy problemow troszke piasty , gaznik - imho 10 mozna dac , ale wiecej ..raczej nie zejdzie z ceny prawie 3 tys :) - moto widze juz stoi juz dluzszy czas :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles rok temu dal 11 tys za 2004 - nakrecil nim juz 8 tys km !! i tylko rozrzad wymienial doraznie...no ale naprawde trafilo sie ..ja ogladalem z 2005 za 12 i moto tak styrane, ze nie wiedzialem gdzie przod a gdzie tyl..

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę za bardzo kupujecie oczami ;) Jak już wcześniej zostało powiedziane, ilość plaka nie wpływa na to co w środku. Sam w zeszłym roku pomagałem sprzedać znajomemu który wyjechał "za chlebem" exc 525. Pewnego dnia po prostu musiał wyjechać i już. Moto jak stało po powrocie z lasu tak zostało, nawet nie zdążył umyć. Tak więc poprosił mnie o pomoc w sprzedaży. Zrobiłem zdjęcia, wystawiłem, nawet Nitomenowi chyba podesłałem fotki, ale się pewno przestraszył bo nie był odpicowany nic a nic :D Do kompletu z moto gratis wszystkie oryginalne plastiki (po zakupie pierwszy właściciel zdemontował i wrzucił do pudełka a sam założył zamienniki), serwisowany u Zbiga (kto z okolic Krakowa to może zna, ceny jak w ASO ale się chłop zna), kolega przed wyjazdem jeszcze kupił nowe moussy michelina za 500zł/szt. Tak czy siak, praktycznie po wystawieniu zero zainteresowania. Wkurzyłem się, poświęciłem parę godzin na umycie, wyplakowanie i zrobienie szałowych zdjęć - 2 dni i moto nie było, kupił pierwszy co przyjechał, a telefony jeszcze przez tydzień odbierałem. Jak się okazało od czasu jak motur nabył, zrobił lagi i objechał 2x Rumunię...

 

Podsumowując, osobiście wolę kupić sprzęt od znajomego (nawet jak nie jest podpicowany, nawet jak coś jest do zrobienia - przynajmniej wiem co) niż błyszczące niewiadomoco od obcego.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czesci masz racje , ale po tym jak bardzo styrana jest rama i silnik tez widac stan moto - dlatego takiego oblepionego blotem po kierownice, troszke balem sie kupowac , aczkolwiek w wypadku EXC , jak ktos nakrecil 15 tys km po szosie to bedzie wygladal jak nowy..a silnik juz bedzie zmeczony . Teraz zaluje ze nie lyklem tego EXC od twojego znajomka :) .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to jak motocykl na zdjęciach stoi cały oblepiony błotem to można dojść do wniosku że właściciel tak dbał, a raczej zaniedbywał cały czas. Wtedy to aż strach pomyśleć co może być w środku skoro nie opłukał go nawet z grubsza

wodą. Co jak co ale w Polsce nie uwierzę już w żadną okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój SX też ''stał w garażu'' a w czasie pomiędzy oględzinami i wpłaceniem zaliczki w dziwny sposób .zapewne

UFO wylądowało w okolicy i chciało sobie polatać i na luźnym łańcuchu spiłowało przednią zębatke i powygryzało szprychy... takiego katowania przed kupnem w Polsce też nie da się wyzbyć. Koniec końców trzeba zaplatać ..

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię sprzęty które nie są umyte i naplakowane -widać wycieki , pęknięcia , drobne uszkodzenia , gdzie i co było smarowane itp....

 

ja swoją xr myję tylko przed serwisem -częste mycie skraca życie , przyśpiesza rdze , wypłukuje smar , myjka ciśnieniowa wpycha wodę do elektryki często , nie mówiąc że mycie moto przy ujemnej temperaturze jak trzymasz w niegrzanym miejscu to znęcanie się , potem to zamarza i wszystko rozsadza......

 

a wqrwiają mnie błyszczące jak psu jajca -ostatnio kumpel kupował samochód to silnik był cały aż naplakowany , przejechał 200 km i leje się z każdej możliwej uszczelki :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 12 lat i 156cm wzrostu. Jestem trochę przy kości. Umiem jeździć na cross'ie, ale co dokładnie wybrać? Motocykl ma się sprawdzać na Enduro i głównie ma być mocny i wytrzymały. Myślałem nad pojemnością 125, więc dobrze by było gdyby ktoś podesłał moto z taką pojemnością. Proszę tylko nie piszcie, żebym kupił normalny np.: Yamaha DT 50, bo nie będę wydawał tyle pieniędzy, albo że więcej wydam na naprawianiu tego ,,chinola". Wracając do tematu motocykl ma być zdatny na Enduro, mocny i wytrzymały, więc proszę wybrać coś z tych nowinek.

Pozdrawiam Enduro1337!

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwalają mnie ludzie którzy wchodzą na forum z zdaniem kupię gówno zjem równo i oczekują potwierdzenia swojego wyboru :D

 

ile kasy ? za zdezelowaną dt czy mtx płacisz to samo co za nowego chinola a posłuży ci dłużej ..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim crossie jeździłeś ?

KXD 125, 12 KM, Czterosuw. (Zwykły loncin), to co polecasz za "chinola"?

 

rozwalają mnie ludzie którzy wchodzą na forum z zdaniem kupię gówno zjem równo i oczekują potwierdzenia swojego wyboru :D

 

ile kasy ? za zdezelowaną dt czy mtx płacisz to samo co za nowego chinola a posłuży ci dłużej ..........

Ehh.. Mam kolegę co "chinola" ma 3 lata i wszystko rok. Jedyne co w nim robił to remonty..

 

rozwalają mnie ludzie którzy wchodzą na forum z zdaniem kupię gówno zjem równo i oczekują potwierdzenia swojego wyboru :D

 

ile kasy ? za zdezelowaną dt czy mtx płacisz to samo co za nowego chinola a posłuży ci dłużej ..........

Kasa to 2300-2400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...