Skocz do zawartości

co sadzicie o Kawasaki zr7 / zr7s?


Rekomendowane odpowiedzi

 

tertio: gdyby kawa była taka udana fabryka chyba nie rezygnowałaby z niej tak szybko... nie podejmuję się oceniać powodów, ale coś musiało być na rzeczy

 

 

No i nierezygnowali bo silnik tłukli ten sam przez ponad 20lat... co do końca produkcji ZR7 to chyba tak jak w przypadku i innych chłodzonych powietrzem konstrukcji, winne są normy czystości spalin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od niecalych 2 miesięcy mam zr7 z 99r i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Jest to moje pierwsze duże moto i jeżdzi mi się nim naprawde dobrze. Jest on troszkę przerobiony na streeta (ale juz takiego kupiłem bo byl po małym wypadku) i trochę źle mi się zawraca na nim bo jest bardzo szeroka kierownica, mimo to pasuje mi ten motor i narazie nie zamierzam go zamieniać na coś innego. :clap:

 

ja akurat przesiadłem sie z rg80 na cbr 600 :icon_mrgreen: ale jak jezdzilem kawą kolegi strusia to daje rade ale...zmien ta kierę bo zbyt wieje :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(lutek @ 05 październik 2007 - 10:11)

 

 

a w jakich granicach oscyluje Ci spalanie i w jakiej jezdzie? jak mozesz napisz cos wiecej o tym moto... pozdro

 

 

 

 

Tak szczerze mowiac to jeszcze nie sprawdzilem dokladnie spalania, ale tak mniej wiecej ksztaltuje sie na poziomie 6 litrow przy jezdzie takiej dynamicznej dosyc tzn. tak do 160 bo powyzej to troche wiatr jest za duzy i przy szerokiej kierownicy nie jest przyjemnie

A tak poza tematem to wie ktos moze, gdzie mozna kupic tarcze predkosciomierza do zr7 (bo mam troszke uszkodzona)?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, juz mam ten artykuł :biggrin: Ale teraz po przeczytaniu opisu zr7/zr7s w tej gazecie to nie jestem pewny co do silnika, nie wiedzialem ze to jest az tak stara konstrukcja... to moze lepeiej kupic Bandita...?? co o tym sądzicie??

Edytowane przez lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystaj z wyszukiwarki forum i poszukaj co ludzie piszą o pierwszym motocyklu - to po pierwsze. po drugie o bandicie napisano już na tym forum tony, więc...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopowiem tylko, że Bandit również ma wiekowy silnik. W przypadku tych motocykli (Kawasaki, Suzuki), to jest pewna zaleta, silniki te są sprawdzonymi, trwałymi konstrukcjami.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M568802

http://moto.allegro.pl/item258153063_kawas...ndit_cb_zr.html

zobaczcie te moto, co myslicie o tym jesli ktos sie zna cos wiecej albo orientuje sie w cenie, prosze o pomoc :cool: warto kupic cos z tego?

Edytowane przez lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

na najblizszą wiosne chce sobie kupic pierwszy motocykl... i wlasnie podoba mi sie ta kawa. Biore jeszcze pod uwage Bandita ale z uwagi na to ze nie jestem doswiadczonym kierowca poprostu sie nie znam, nie wiem co byloby lepsze... wiem jedno ze bardziej podoba mi sie kawa zr 7s. Moze ktos kto ma/mial ten motocykl by sie wypowiedzial na ten temat...glownie chodzi mi o jego eksploatacje, koszty, spalanie, dynamike itp. ogolnie wszystko :banghead: heh z gory dzieki

Moja odpowiedz i rada.........Mam i jeżdżę na tej właśnie marce motocykla , czyli Kawa zr 750 z 2003 roku...

Co mogę powiedzieć----;;;;::::: Fajny sprzęt,nie wiele pali,miły i przyjemny w obsłudze<czyt..servis>...

Jeśli na pierwszy sprzęt to hmmmm::::????

-Moje zdanie jest takie że trzeba mieć rozum i respekt do motocykla i nie ważne czy będzie to 250cm3 czy

750 czy też 1300...

Moim 1 moto byla Suzuki gsx f 750 , nie byłem zbytnio doświadczonym kierowcą<motocyklistą> i jakoś dałem

sobie radę....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zależy który roczniak by Ciebie interesował

 

Ogolnie motocykl dosc spokojny, miekki, wedlug mnie komfortowy. Moglby miec troszke wieksza maksymalna (przydaloby sie do dalszych wypadow- autostrada). Podoba mi sie elastycznosc silnika.... to chyba na tyle w tym temacie...

 

a jesli chodzi o częsci dostęp moim zdaniem jest dobry...

 

 

zreszta ja osobiscie sam gustuje w Kawach i moge powiedzieć ze te motocykle maja dusze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...