Skocz do zawartości

co sadzicie o Kawasaki zr7 / zr7s?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to kawasaki ZR-7S (wersja z owiewką) nadaje się na pierwsze moto?

Piszecie że nie ma za dużo mocy. A jest poprostu śliczny :icon_eek: Jak to z nim jest?

 

Jak na 1 moto, to mocy ma wystarczająco dużo (76 kucy). Biegi pierwszy i drugi są ciasno zestopniowane, więc przyspieszenia jak na tę moc są naprawdę niezłe (wg oficjalnych danych 3,6s do 100 km/h).

Moto przyjazne, ergonomia bez zastrzeżeń. Sprzęt bezawaryjny (miałem bezstresowe 3 sezony) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuzzek, czyli według Ciebie może być? A jak go miałes te 3 sezony to był Twój pierwszy sprzęt?

 

Czesc

 

Jezdze ZR7 (bez s) juz drugi sezon, przejechalem 10 Kkm. I jest to moj pierwszy motocykl, dodam ze uczylem sie jezdzic na kursie. Jak dla mnie jest idealny, swietnie wywazony, silnik ciagnie rowno od samego dolu. Sam motocykl byl polecany dla poczatkujacych na anglojezycznych stronach www. Pamietaj jednak ze troche toto wazy, zwlaszcza z owiewka. Jak bedziesz rozsadny to dasz rade.

Tylko nie jezdzij nim w lutym przy temp w okolicy 0st. Tylke kolo baardzo szybko ucieka.

 

Pozdrawiam

 

Czarek ZR7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

To jeszcze raz ja :icon_mrgreen:

Odświeżam wątek. Mam pytanko jak z awaryjnością tego motocykla? Naczytasłem sie dużo dobrego o nim, ale raczej temat awaryjności nie jest specjalnie rozwinięty. Moja wiedza technoiczna w przyoadku motocykli jest równa 0 więc wolałbym kupić coś co wiem, że w środku drogi mnie nie zaskoczy. Jak to z nim jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Elo.

Mój ziom ma takowa furkie.

Pogadam z nim w weekend jak bede go w szkole widział i zapytam czy pozwoli mi dac Ci jego telefon.

To sobie pogadacie jak cos.

 

A z tego co z Nim rozmawiałem to jest bardzo zadowolony, moze dlatego za jak ja kupił to miał1600km przebiegu, wiec nuffka sztuka nie smigana była.

Odezwe sie po sobocie

 

poz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik w prostej linii z Z i KZ (chyba najlepsze silniki producenta), z dodaną elektroniką, dwa zawory, stara technika, zadziwiająco dynamiczny, tani w zakupie i utrzymaniu, o trwałości nic nie wiem, widziałem egzemplarze zajeżdzone w 10 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...