Skocz do zawartości

co sadzicie o Kawasaki zr7 / zr7s?


Rekomendowane odpowiedzi

mam całego manuala w PDF'ie wraz z pełna rozpiską wszystkich czynności seriwsowych i regulacji.

 

Sorry , ze sie tak wpraszam między słowa, ale czy można,czy dałoby się jakoś obdarować mnie takim pdf. Mam manuala w j.nimieckim , troche jest dla mnie nieczytelny(zupełnie go nie znam), wiec moze jest w jakims innym ogolnie szanowanym języku - angielski?.

A tak swoja droga to chętnie dałbym posłuchać swojej ZR-ki osobie już mającej 2 sezonowe doświadczenie z ZR-ką . Nie bardzo mam odniesienie czy dobrze gra i buczy.

 

Ps: Kiedykolwiek.

 

Kawasaki ZR7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ' date=' ze sie tak wpraszam między słowa, ale czy można,czy dałoby się jakoś obdarować mnie takim pdf. Mam manuala w j.nimieckim , troche jest dla mnie nieczytelny(zupełnie go nie znam), wiec moze jest w jakims innym ogolnie szanowanym języku - angielski?.

A tak swoja droga to chętnie dałbym posłuchać swojej ZR-ki osobie już mającej 2 sezonowe doświadczenie z ZR-ką . Nie bardzo mam odniesienie czy dobrze gra i buczy.

 

Ps: Kiedykolwiek.

Kawasaki ZR7[/quote']

 

Niestety manual jest w jezyku powszechnie uznawanym za barbażyński czyli niemieckim :cry: :evil: A posłuchac i popatrzec na swoje sprzęty (tylko bez skojażeń prosze ) to zawsze mozna.

Będziesz gdzies w poblizu Peugeota na Al.Jerozolimskich to zadźwoń. W pracy jestem zawsze pomiędzy 11 a 16-stą.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy jestem zawsze pomiędzy 11 a 16-stą.

 

Z góry dziękuję.

Będę miał to mocno w pamięci. Urwę się któregoś dnia z pracy (kończę niestety między 16 i 17) i zadzwonię.

W następny będę wolniejszy , w połowie tygodnia jadę na mazury , więc odpada.

Pozdarwiam.

 

Kawasaki ZR7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to chętnie dałbym posłuchać swojej ZR-ki osobie już mającej 2 sezonowe doświadczenie z ZR-ką .

 

Dwa lata nie śmigam, ale znam ten model i jeździłem na nim. Teraz się doktoryzuję, pisąc o nim tekst, więc jakby co też mogę oblukać motocykl :-) :-).

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata nie śmigam, ale znam ten model i jeździłem na nim. Teraz się doktoryzuję, pisąc o nim tekst, więc jakby co też mogę oblukać motocykl

 

Jeśli można to oczywiście skorzystam, tyle ze w przyszłym tygodniu.Teraz nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele się mówi o Bandicie, a zapomina o zr-7

 

A niesłusznie :evil:

 

jest jeszcze taka stronka o ZR7: http://www.tommi.motorradseiten.at/; można stąd ściągnąć sporo skanów z czasopism, m.in. porównania z banditem600, fazerem600, sv650 itp. + przebudowy / tuning a nawet fiszki z rysunkami poszczególnych podzespołów.

Wszystko po germańsku, ale gdybyś potrzebował tłumaczeń to Ci pomogę

 

pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Może doda coś jakiś użytkownik takiego motocykla?
zapomnialem dodac odpowiadajac ci na twojego posta (pierwsza odpowiedz) ze jezdze ZR-7 z '99 roku 2 sezon.

na razie bez zadnych problemow, choc od pewnego czasu z silnika (chyba z rozrzadu, ale glowy nie dam uciac, bo zaden mechanik nic nie slyszy) dobiega dziwne grzechotanie - ale tylko jak sie silnik rozgrzeje i podczas jazdy, nie na postoju. przeglady robie co 6tys z zaworami i gaznikami wlacznie. zrobilem kolo 12tys, wymienilem tylko lancuch (bo mial juz prawie 30tys nawiniete). po za tym zadnych problemow.

podejrzewam ze to grzechotanie moze byc od napinacza, ale w sumie to nie bardzo znam sie na mechanice, a mechanik powiedzial ze lancuszek rozrzadu jest jeszcze ok.

 

Teraz się doktoryzuję, pisąc o nim tekst, więc jakby co też mogę oblukać motocykl
a czy ten tekst bedzie mozna gdzies przeczytac? :banghead:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

WŁASNIE PRZYWIOZŁEM ZR 7 Z 2002 ROKU CHCIAŁEM COS ZUPEŁNIE INNEGO(AFRYKE LUB VARADERO) ALE TRAFIŁ SIE ZR IDEALNY CHYBA NIE DROGI TO KUPIŁEM CO O NIM MYSLICIE POZDRAWIAM

 

co myślimy? Że będziesz zadowolony! :smile: No chyba że planujesz wypady w teren albo na tor :)

A tak poważniej: miałem (mam właściwie - na sprzedaż) zr7 z 2001 r. przez 3 sezony.

Powiem krótko: mocny, wygodny i ładny naked. Silnik nieco leciwy, ale bezproblemowy. Krótkie biegi przekładają się na niezłe przyspieszenia, więc można zdziwić się na plus. Porównywalny do gsx750 inazuma i cb seven fifty, ale ma od nich zdecydowanie nowocześniejszą sylwetkę: zadarty zadupek, wydech itp.

Przez te 3 latka eksploatacji żadnych problemów oprócz zerwanej linki sprzęgła. Obecnie mam nakulane prawie 30 tys. km i wszystko bangla.

Jeden minus: regulacja zaworów (metoda płytkowa) co 12 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...