Skocz do zawartości

co sadzicie o Kawasaki zr7 / zr7s?


Rekomendowane odpowiedzi

Sam sie zastanawialem nad ZR 7. Zastanawia mnie tylko jedno: skoro jest calkiem fajna maszyna to dlaczego w Polsce nie jest zbyt popularny??? A moze tylko mi sie wydaje? Moja opinia wynika z faktu , ze w porownaniu np z Yamaha Fazer ilosc ogloszen sprzedazy ZR7 jest duzo mniej.Takze na drogach nie widzialem duzo tych maszyn.

Moze ktos napisac cos wiecej na temat tego motocykla???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem ZR7 przez 3 sezony. Nakrecilem tym prawie 16 000 km i nic. Nawet lancuch mi wytrzymal. Masz tu linka do mjego ogloszenia. MOTO JUZ SPRZEDANE!!. Ja generalnie jestem bardzo zadowolony z mojej Kawy. SPalanie to od ok 5, do ok 9(raz mi sie to udalo :) )

Super mocny dol. Do ok 80 jestes panem na swiatlach.

Co do popularnosci to jest tego coraz wiecej. I w ogloszeniach i na drogach. Jednak znalazlem jedna mine na otomoto . Jest koloru srebrnego, ma inne tarcze, blotnik, lampe, plug pod silnikiem(pewnie zeby zamaskowac slady na kolektorach)

http://www.zr7.piaski.eu.org/ tam sa linki do artykulu w SM. Szybko, bo w weekend sciagam strone z "eteru" :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie i kupilem:-) Ale mam kilka problemow:-( Bo byl niby po lekkim slizgu,ale okazuje sie ze chyba byl troche ciezszy ten slizg:-) Wszystko po malutku wychodzi,ze jest zdziebko podpicowany.Trzymac kciuki :biggrin: :-) zeby wszstko bylo ok heheheh.Pozdrawiam

Aha - kopa to ma kurewskieg... :-) Trzeba sie dobrze kierownicy trzymac:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...