Skocz do zawartości

saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wynajmę garaż ŻELAZNA/GAJOWICKA

Do wynajęcia mam garaż na kilka motocykli ul. Żelazna/Gajowicka we Wrocławiu. Murowany, prąd(podlicznik), bezpieczny okolica cena 300zł. miesięcznie, tel. 790-454-937 Pozdrawiam

ps. są jeszcze wolne dwa miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od połowy maja poszukuję jednej bądź dwóch osób do boksu (druga brama) w garażu podziemnym(pierwsza brama) na ulicy Sąsiedzkiej 1-9 (Krzyki - Przyjaźni) we Wrocławiu. Garaż ma 18 m^2, jest zamykany na klucz a główna brama na pilot i gość chce 200zł/mc. Cena bardzo przystępna nawet jeśli znalazłaby się tylko jedna osoba.

 

Z tego co wiem to ma tylko jeden pilot więc trzeba było by pomyśleć nad dorobieniem... albo jakimś innym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę, że mieszkam w bloku nad tym garażem.

 

Jak coś to piszcie na PW albo gg.

Edytowane przez gustafinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Szukam garażu dla mojego motorku na Hubach - najlepiej okolice Gliniana, Łódzka, Gajowa, Kamienna.

Po dość długiej przerwie w śmiganiu wczoraj odebrałem nowiutką Suzi:)

Może ktoś znajdzie miejsce w garażu albo ma info że ktoś w tych rejonach ma odrobine miejsca żeby ją nocować:)

Będe wdzięczny za wszelkie informacje na pw albo gg 1874844.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wynajmę garaż ŻELAZNA/GAJOWICKA

Do wynajęcia mam garaż na kilka motocykli ul. Żelazna/Gajowicka we Wrocławiu. Murowany, prąd(podlicznik), bezpieczny okolica cena 300zł. miesięcznie, tel. 790-454-937 Pozdrawiam

ps. są jeszcze wolne dwa miejsca

dodatkowo został też zainstalowany profesjonalny system alarmowy, każdy użytkownik ma indywidualny kod dostępu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Po dłuuugich poszukiwaniach i zaczepianiu ludzi na ulicach i w firmach udało mi się znaleźć idealny garaż na Hubach! A oto konkrety:

 

Garaż podziemny z bramą na pilota - jest tam kilkanaście dużych garaży zamykanych na klucz plus brama na pilota w okolicy ulic Glinianej/Gajowej/Łódzkiej.

 

Garaż oświetlony, jest prąd i nawet funkcjonalna szafa:)

W garażu już sypia moja suzi - spokojnie w garażu zmieszczą się jeszcze minimum 2 motocykle.

 

Naprawde polecam bo to idealne miejsce dla naszych jednośladów.

Cena do uzgodnienia.

 

Zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 601-393-310. Marcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...