Skocz do zawartości

saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce parkingowe znalezione, jakby sie ktoś doczepil to wychodzi 50zł miesięcznie, garaż podziemny, brama zamykana na pilota, stoja inne moto tam, gadalem z wlascicielami, podobno jest bezpiecznie.

Garaz znajduje sie na osiedlu Piastowskim, ul. Kromera, po wiecej info zapraszam na priv.

 

 

Szukam garażu w okolicach Kromera, może być miejsce w podziemnym garażu na Krzywoustego/Kromera.

 

kontakt

 

gg 3157980

pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi w okolicach Biskupina/Sępolna, mam na oku kilka garaży ale samemu wynająć to masakra :>

Interesuje mnie okolica skrzyżowania Spółdzielcza/Dembowskiego, ale dalsze rejony też mogą być, swego czasu miałem garaż dość daleko

i dymałem wte i we wte na hulajnodze ;)

 

namiar na mnie : gygy 97037, emalia [email protected]

 

Zdrówka,

L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

poszukuję miejsca na moto we Wrocławiu (Śródmieście). Miałem załatwioną miejscówkę, ale mówiąc delikatnie wykiwano mnie przed samym wprowadzeniem :(

Może ktoś z szanownych forumowiczów zechciałby podzielić koszty wynajmu?

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta okolica też mi odpowiada. Problem w tym, że tam nie ma za dużo garaży :(

Jak tylko pogoda się poprawi to zrobię akcję 'Rozwieszanie ogłoszeń'.

Patrzyłeś na Gumtree? Jaka cena Cię interesuje? Czy okolice Reja też wchodzą w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozwieszałem ogłoszenia po okolicy, niestety bez żadnego efektu.

 

Dzisiaj wykupiłem miesięczny abonament na parkingu strzeżonym na placu Maksa Borna- koszt 95 zł i mam w miarę blisko, więc Reja raczej odpada.

 

Mimo wszystko nadal będę szukał czegoś zadaszonego, a cena wiadomka- im niższa tym lepsza ;) jakby się udało znaleśc cały garaż do wynajęcia zawsze można zwerbować jeszcze kogoś,żebgy więcej maszyn stało i było taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś znalazłem. Idę dziś oglądać. Garaż mieści się przy skrzyżowaniu Jedności z Nowowiejską (pl. Słowiański). Nie ma tam prądu. Babka zeszła do 200zł/m-c. Mam już jednego kolegę do spółki (on od końca maja by się wprowadził).

Jak będzie OK to podpiszę dziś umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 3 osobach wychodzi po około 70 zł, z tym, że jednak mam sporo dalej niż obecnie do tego parkingu.

 

Teraz w sumie dojście po moto zajmuje mi 3 minuty, za górkę słowiańską już jest dobry spacerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 3 osobach wychodzi po około 70 zł, z tym, że jednak mam sporo dalej niż obecnie do tego parkingu.

 

Teraz w sumie dojście po moto zajmuje mi 3 minuty, za górkę słowiańską już jest dobry spacerek.

No tu już decyzja należy do Ciebie. Byle przemyślana, żeby nie kombinować jak pewna Pani, która wynajęła mi garaż, a przed wprowadzeniem się rozmyśliła. Niepoważni są ludzie i tyle. Jak nie będzie tam wilgoci, sufit nie będzie się sypał, a brama nie będzie przegniła to wezmę ten garaż.

Ja obecnie trzymam moto u kumpla przy Inżynierskiej. To dopiero kawałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem go razem z kumplem. Płacimy 200zł/miesiąc, zatem tak jak pisałem. Garaż wygląda na solidny, zamykany na 3 zamki. Nie widziałem śladów pleśni, wilgoci itp. Zresztą, cały dzień padało, a w środku było sucho. Nie jest zagracony niepotrzebnymi szafkami - coś nawet przydałoby się postawić (wieszak, półkę na kask itp.). Szkoda, że nie ma prądu. Generalnie w całym szeregu nie ma - odłączono, bo ludzie nie płacili. Pasowałoby jakąś lampkę na akumulatorki zorganizować.

3 maszyny mieszczą się z palcem w d*pie, a i 4 wejdą pewnie. Babeczka mówiła, że kiedyś ktoś tam busa trzymał.

 

Zapłaciłem za maj - 200zł. Kumpel wprowadzi się pod koniec miesiąca. Płacę do 10 z góry za miesiąc. Umówiliśmy się, że da info o garażu na forum Virago. Ja nie ukrywam, że bardzo by mi pasowała 3 osoba do spółki. Maj na razie płacę sam i muszę jakoś to udźwignąć.

 

W sumie tyle. Dla mnie jest bomba bo mam ok. 10min pieszo z domu. Kumpel mieszka na Łokietka i ma ok. 15min więc też nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...