Skocz do zawartości

saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jest miejsce parkingowe w garazu podziemnym pod biedronka przy ulicy Żelaznej (boczna Grabiszyńskiej).

Na razie są 2 sprzęty - sadze, ze spokojnie jeszcze 2 sie smieszcza.

Parking jest strzezony - caly czas siedzi dziad i patrzy.

Cena: 220/m-c do rownego podzialu (czyli po 55 przy 4 sprzetach).

 

pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest miejsce parkingowe w garazu podziemnym pod biedronka przy ulicy Żelaznej (boczna Grabiszyńskiej).

Na razie są 2 sprzęty - sadze, ze spokojnie jeszcze 2 sie smieszcza.

Parking jest strzezony - caly czas siedzi dziad i patrzy.

Cena: 220/m-c do rownego podzialu (czyli po 55 przy 4 sprzetach).

 

pozdrawiam,

Tomek

 

Witam,

Szukam garażu w tych okolicach i mam pytanie do Ciebie: czy to jest nadal aktualne?

pozdr

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Czy ma ktos wolne miejsce w garazu na Szczepinie ewentualnie namiar na caly garaz do wynajecia w tym rejonie?

 

Pozdrawiam,

Marcin

 

Cześć

 

Ja podobnie jak "eter" - poszukuję dla mojej FZ6S miejsca w garażu na Szczepinie lub Popowie.

 

Eter - jeśli trafi do mnie jekieś info - napewno dam znać - to już było by nas dwóch w tym rejonie i może choć trochę mniejsze koszty. ( jeśli oczywiście brałeś pod uwagę taką ewentualność;)

 

Pozdrawiam

Sylwek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

wiosna się zbliża :icon_mrgreen: więc zacząłem się rozglądać za garażem w okolicach stadionu na grabiszyńskiej, mam nawet już jeden na oku, ale niestety koszty nie do przeskoczenia dla mnie :( Jakby ktoś reflektował taką lokalizację to było by super.

pozdr

Maciek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

hej panowie.

 

a co powiecie o czymś takim:

http://www.autogielda.pl/nieruchomosci/nie...z,II9FMXJK.html

 

własnie dzowniłem do kolesia i ktoś ten garaż właśnie obczaja, koleś powiedział że ktoś szuka miejsca na motor więc może któryś z was? jeśli tak to ja się piszę rękami i nogami:)

ps. jak cos to: 609-613-790

pozdr

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, poszukuje miejsca na moja suzi w okolicach zielińskiego. Chętnie podłączyłbym się do kogoś do garażu ale w sumie każde inne bezpieczne miejsce też by mnie interesowało. Prosze o kontakt jakby ktoś miał wolne miejsce, mój numer: 665471348, lub gg:4780995. Pozdrawiam

 

Ewentualnie jak jest ktoś chętny do wspólnego wynajęcia garażu na zielińskiego też niech sie odezwie to moglibyśmy razem poszukać bo sam na garaż nie wyrobie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...