Skocz do zawartości

Podstawy jazdy Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

mnie uczyli tak : w piachy jechac na niskim biegu żeby prędkośc wału była dośc wysoka ( moment żyroskopowy) co utrzyma mnie w pionie, przez kałuże starac się na gumie+ redukcja( wczoraj wracałem w ulewę to "kałuża " miała z 7 km, ponad 120 miałem na budziku), w zakrętach zewnętrzny łokiec w górę, na prostych starac się odpoczywac tzn jak jest dośc równo rozluźnic nadgarstki, wozic ze sobą linkę i telefon, w zakręty wchodzic na 2 nigdy na 1.

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj ustac na wyłączonym silniku i na włączonym, napewno będzie różnica

 

[ Dopisane: 09-08-2005, 19:17 ]

i spróbuj wjechac w głęboki piach przy 70 na 5-tce a innym razem przy 70 na 2-jce, za pierwszym razem chce kiere z rąk wyrwac

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jazdą po piachu. Wiem że to już było wałkowane, ale prosze o "miłosierdzie" :P . Gdy jade przez piach to strasznie rzuca motorem, tzn. przód chodzi gdzie chce i ciężko utrzymać. A drugi problem to przy ruszaniu strasznie sie zakopuje :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jazdą po piachu. Wiem że to już było wałkowane, ale prosze o "miłosierdzie" :evil: . Gdy jade przez piach to strasznie rzuca motorem, tzn. przód chodzi gdzie chce i ciężko utrzymać. A drugi problem to przy ruszaniu strasznie sie zakopuje :? .
ale jak mozemy Ci to innaczej wytłumaczyc jak sam piszesz ze było wałkowane ? :P !! Musisz miec dobre kostki :D to nie bedzie !! 2 nie mozesz dodawa duzo gazu przy ruszaniu jezdz spokojnie trzumaj na niskich obrotach (chyba) ;]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś mądralo na rasowych kostkach lata jak cholera motor na piasku' date=' więc po co udawać mądrzejszego niż jesteś [/quote']

Dobra ale co Ty porownujesz: EXC ktore ledwo idzie i wyczynową Dt'tke :mrgreen:

 

no, ale mimo, zę mam opony terenowa i wyższą moc to nie da się wyeliminowac tego zjawiska niestety :)

Więc reasumując.

Dupa z tyłu, gaz do oporu, trzymać kiere z calej siły i jak tylko da rade to na siedzaco a nie na stojąco :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na mokrej trawie!! Naszło mnie to bo właśnie wyglebałem jadąc 70km/h...musze teraz troche sie wylizać zanim znowu wsiąde na moto :) . Jeszcze raz wam radze na mokrej trawie nie jechać za szybko i nie hamowac mocno!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...