Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kubuś to może zacznij się powstrzymywać. Nagranie było skierowane do wąskiej grupy osób (nie ze wszystkimi mam kontakt stąd link na forum) do której na pewno się nie zaliczasz. Jeżeli nie chcesz-nie słuchaj. Na pewno zgadzam się z Twoim stwierdzeniem "opinie są jak dziurki w dupie, każdy ma swoją na własny użytek" i m.in dlatego Twój komentarz po mnie spływa. Mp3 wyrzuciłem bo poprosili mnie o to niektórzy znajomi. Co do samego nagrania: było miejsce publiczne, nagrywałem swoich kolegów (których zgodę miałem) a kto siedział obok, przechodził i co mówił to mi kompletnie zwisa.

 

Skoro było skierowane do wąskiej grupy osób, to nie bardzo rozumiem, czemu je upubliczniłeś (jeżeli nie miałeś do kogoś kontaktu, to mogłeś poprosić o niego na priv). W ten właśnie sposób dałeś sposobność przesłuchania go osobom, które się do tej wąskiej grupy nie zaliczają, w szczególności mi. Ja wiem, że mogłem tego nie słuchać, ale problem polega na tym, że dałeś mi wybór. Tak jak wielu innym osobom. No i jakaś część skorzystała, a dla niektórych byłoby lepiej, gdyby to nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Ja nie mówię, że nie miałeś prawa nagrywać. Chodzi tylko o to, że byłoby fajniej, gdybyś się tym nagraniem nie pochwalił w tak szerokim gronie. A że moje komentarze po Tobie spływają - trudno, próbowałem.

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje 9-11 listopad rozpoczęcie sezonu zimowego :]

Zauważyliście, że w niedziele nie było kotów?? Co z nimi... Marcin... Skąd ta krew?

Adam- te koty jadły w sobotę kaszankę. Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-ale ona chyba nie była z kota :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem Ty wypijesz połowę gaśnicy Drgogowca. O matko, jeszcze odczuwam skutki ! :(

 

TATAKIS... chyba Cię rozczaruję. Jak odstąpiłeś od stołu, to w gaśnicy było jeszcze ponad połowa stanu. Na pocieszenie zapodam, że się nie zmarnowało :icon_biggrin:

 

Poza tym my też wróciliśmy szczęśliwie do domków. Oczywiście "szlakiem koziej dupy" (Olsztyn, Zarki, Częstochowa, Szczerców i inne takie).

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to powietrze w Borkach wpływa na zmianę upodobań :crossy:

Jeden zaczął latać

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/385b52313a002089.html

 

A ów Człek będzie spowiednikiem ( sutanna się szyje :D )

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ae4cac552dd258b.html

 

 

Dzięki za wspólną zabawę. Pierwszy zlot a mnie już chce się powtórki!!!!

Aśka--- dzięki za to ,że jesteś!

Karolina-- Te różowe stringi :biggrin:

Norbik-- sorry za podjadanie chleba ;) I gratulacje za patent czekolady MILKI o śledziowym aromacie.

IGOR--- złośliwcze jeden!!!!!Przewieziesz mnie kiedyś swoją maszyną :icon_mrgreen: PLISSSSSSSSSSS

Marcin SF---- żeby czekoladę zjadać z ...... Ty wiesz o czym mówię :biggrin:

ABG--- chciałeś przytulać się do cycusia Mamusiek-- Bernowej Kasi i moich a teraz piszesz żeby je rak zeżarł

TY nie wiesz co piszesz :bigrazz:

OGÓLNIE DZIĘKI WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO

TURTEL- co sie stało z Twoją pamięcią,że kodu zapomniałeś? Jakieś pranie mózgu w 11 było czy co?

 

P.S. Na następny zlot pełny serwis dla WSIECH--- sprzęgła ,linki opony,lusterka a nawet zapasowe moto

no i oczywiście akcesoria do alkoholizacji macie zapewnione! :wink: :bigrazz: Przyczepka jest pojemna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...IGOR--- złośliwcze jeden!!!!!Przewieziesz mnie kiedyś swoją maszyną :icon_mrgreen: PLISSSSSSSSSSS

...

Hmmm, o której maszynie myślisz ;) :D

Enyłej, da się zrobić :biggrin: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TATAKIS... chyba Cię rozczaruję. Jak odstąpiłeś od stołu, to w gaśnicy było jeszcze ponad połowa stanu. Na pocieszenie zapodam, że się nie zmarnowało :buttrock:

Pozdrówka

 

Masz rację, całej nie dałem rady. Wstałem po chyba 10ym kielonku, bo wieść niesie, że Twoje nalewki mają zapalnik z opóźnionym zapłonem. Dzięki temu udało mi się jeszcze tafić do domku. A tak naprawdę to ile to %, 65-70 ? Ooookrutnie mocna ! Ale kaca po niej nie ma, a to plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURTEL- co sie stało z Twoją pamięcią,że kodu zapomniałeś? Jakieś pranie mózgu w 11 było czy co?

Jak to po imprezie... kilka milionów neuronków musiało zginąć. Plusem jest to, że zawsze najpierw giną najsłabsze sztuki, więc ogólnie średnia jakość się podnosi :biggrin:. Minusem jest to, że razem z neuronami giną niektóre wspomnienia :buttrock: w ty m wypadku musiało trafić, miedzy innymi, na te odpowiedzialne za kod do drzwi. I nie tylko na te, bo w ogóle nie kojarzę o co może chodzić z 11....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałem podziękować Lubliniaczkom Agramowi i Nulce za próby wskrzeszenia do życia mojej oldsculowej maszyny, w sobotę rano stała mała kolejeczka po prąd :biggrin: . W przyszłym roku też chcę mieć domek obok, co by daleko nie pchać :biggrin: .

 

BTW Nulka, ładny masz rowerek :biggrin: bierz pod pache i idziemy :wink: :crossy:

 

Nowy011, ja zrobiłem zdjęcie jak ściagałeś gacie, ale samej dupy nie ma, także o swoje koraliki nie musisz się martwić, nikt ich nie zobaczy :buttrock:

 

Jutro mam nadzieję będą zdjęcia

Edytowane przez loluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po imprezie... kilka milionów neuronków musiało zginąć. Plusem jest to, że zawsze najpierw giną najsłabsze sztuki, więc ogólnie średnia jakość się podnosi :biggrin:. Minusem jest to, że razem z neuronami giną niektóre wspomnienia :biggrin: w ty m wypadku musiało trafić, miedzy innymi, na te odpowiedzialne za kod do drzwi. I nie tylko na te, bo w ogóle nie kojarzę o co może chodzić z 11....

TURTEL--- sorki z 10 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...