Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA JUŻ NIE PIJĘ :icon_mrgreen:

Wszystkich przepraszam za swoje naganne zachowanie, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, najgorsze jest, to że film mi się nie urwał i wszystko pamiętam doskonale :icon_rolleyes:

Pozdrawiam

Januszm

 

 

Widzisz, gdybyś piła a nie pałował do odcięcia to koleje losu mogłyby potoczyć się nieco inaczej :biggrin:

Tak czy owak współczuję Ci, pamiętam jeszcze jak mnie moralizowałeś w drodze do Kazika i jakie wrażenie nader spokojnego na mnie zrobileś :biggrin:

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla bandziory!

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtek .................. ty pantoflu jeden :biggrin:

:smile: :biggrin:

 

zajebiste :D:D:D:D

Hehe to już wiesz przynajmniej skąd ten pajączek :biggrin:

To Ty weź sobie biedronkę w avatarze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, gdybyś piła a nie pałował do odcięcia to koleje losu mogłyby potoczyć się nieco inaczej :P

Tak czy owak współczuję Ci, pamiętam jeszcze jak mnie moralizowałeś w drodze do Kazika i jakie wrażenie nader spokojnego na mnie zrobileś :biggrin:

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla bandziory!

 

Dziś rozebrałem to sprzęgło - no na pewno alkohol + palenie gumy mu się nie przysłużyło :smile: Ale tragedii nie ma

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że zlocik był całkiem udany. Byłem pierwszy raz i pewnie nie ostatni. Fajnie było poznać Was w realu. :smile:

Poniżej foty

http://picasaweb.google.pl/paffcio13/Borki2007

Edytowane przez Paffcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kużwa,Janusz ma spalone sprzęgło,ja przez cały dzień wojowałem z brakiem iskry na dwóch garach,tylko Buła sie na nic nie skarżył,narazie.... :smile: .Ale to wszystko dlatego ,że mieszkaliśmy w domku,nokto zgadnie? NR TRZYNAŚCIE :biggrin: No i wszystko jasne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kużwa,Janusz ma spalone sprzęgło,ja przez cały dzień wojowałem z brakiem iskry na dwóch garach,tylko Buła sie na nic nie skarżył,narazie.... :smile: .Ale to wszystko dlatego ,że mieszkaliśmy w domku,nokto zgadnie? NR TRZYNAŚCIE :biggrin: No i wszystko jasne :P

A to wszystko tłumaczy moją glebe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak czytam, czytam i Wam cholernie zazdroszczę...

Nawet jakbym miał wypluć płuca to na kolejnej takiej imprezcę nie może mnie zabraknąć !

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mam publicznie pokazywac Twoja gebe

No tak... Byłabyś zazdrosna :icon_mrgreen:

 

Domin po prostu nie jest łatwy Ale i tak nic nie pobije Bandita Adama, który nie chcial odpalic, bo jego właściciel nie potrafił obsługiwać ssania ani Twojego Fazero-Poloneza

 

No wiesz... Każdemu by sie w mózgu poprzewracało jakby spał w jednym domku z dziewczyna ktora 3 dni spi w tych samych kalesonach i nawet ich nie zdejmowała do mycia :icon_mrgreen: W niedziele odpalił po pół sekundy kręcenia :]

Nie zapomnijmy również czyje moto lepiej dawało sobie radę w iście terenowych warunkach na plaży w Treście :buttrock:

 

 

A to wszystko tłumaczy moją glebe

 

Ja bym ją inaczej wytłumaczył :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosie Was bardzo - 150 fotek i 2 filmiki - http://picasaweb.google.pl/loluch968/Borki092007 Miłego oglądania

 

Z motocyklowym pozdrowieniem :cool:

[/quote

 

Loluch fotki SUPER a paparazzi przy Tobie to pikuśie kiedy Ty te fotki robiłeś jak nie było Cię nigdzie widać z aparatem :icon_mrgreen: :clap: :icon_mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijmy również czyje moto lepiej dawało sobie radę w iście terenowych warunkach na plaży w Treście :cool:

Hehe są fotki na, których bardzo wyraźnie widać jej spodnie :buttrock:

Fakt Bandit lepiej sobie dawał radę na plaży niż Dominator :icon_mrgreen:

Jak to Lisena mówiła, że "mam złe opony w Dominatorze" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...