Skocz do zawartości

Quadem w korku


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na ul. Puławskiej w Warszawie miałem okazję poprzyglądać się wyczynom człowieka, który przeciskał się między samochodami... quadem (jechałem za nim skuterem). Nie powiem, całkiem sprawnie mu to szło, aż się zdziwiłem. Quad był bardzo zwrotny - bez problemu przeskakiwał /między samochodami/ z jednego pasa na drugi. Stawał za samochodami dopiero tam, gdzie było naprawdę wąsko. Kto wie, może to rzeczywiście jakaś alternatywa dla motocykla na zimę. Chociaż nie wiem, czy nie lepszy byłby pojazd trzykołowy. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sam smigam Quadziorem po mieście jak korek to chodnikiem,torami tranwajowymi albo jakimś pasem zieleni,ogulnie nie jest zle też daje rade moją Quadzillą :P

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam smigam Quadziorem po mieście jak korek to chodnikiem,torami tranwajowymi albo jakimś pasem zieleni,ogulnie nie jest zle też daje rade moją Quadzillą :cool:

 

poziom intelektualny ("ogulnie" itd) adekwatny do opisanych "dokonań" :icon_mrgreen:

chodnikiem, torowiskiem, pasem zieleni... takich chamom chętnie nasypałbym gwoździ pod koła :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam smigam Quadziorem po mieście jak korek to chodnikiem,torami tranwajowymi albo jakimś pasem zieleni,ogulnie nie jest zle też daje rade moją Quadzillą :crossy:

 

 

chcialbys by ktos twoja Mame lub dziecko zachaczyl taka Quadzillą :P

 

 

tylko nie pisz ze nie masz juz Mamy :cool:

nie pisz tez ze nie masz jeszcze dzieci :icon_mrgreen:

i podaruj sobie tekst jaki to ty jestes mistrz kierownicy :icon_evil:

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chcialbys by ktos twoja Mame lub dziecko zachaczyl taka Quadzillą ;)

tylko nie pisz ze nie masz juz Mamy :)

nie pisz tez ze nie masz jeszcze dzieci :)

i podaruj sobie tekst jaki to ty jestes mistrz kierownicy :icon_exclaim:

pzdr

 

To ci odpisze :

Mama umarła pół roku temu w wieku 47lat dzięki naszej polskiej służbie zdrowia i lekarzom co nie potrafią odróżnić zatoru płuc od zapalenia płuc.

Jestem jeszcze kawalerem i dzieci jeszcze nie mam.

Za mistrza kierownicy też sie nie uważam.

I jak masz coś do mnie to wal na mnie że cham czy coś w tym stylu a nie rodziny się czepiasz.

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci odpisze :

Mama umarła pół roku temu w wieku 47lat dzięki naszej polskiej służbie zdrowia i lekarzom co nie potrafią odróżnić zatoru płuc od zapalenia płuc.

Jestem jeszcze kawalerem i dzieci jeszcze nie mam.

Za mistrza kierownicy też sie nie uważam.

I jak masz coś do mnie to wal na mnie że cham czy coś w tym stylu a nie rodziny się czepiasz.

 

 

 

:) :) :icon_exclaim: mówisz i masz jezdzac po trawnikach chodnikach itd jestes zwykły cham i pirat drogowy powinni zabrac ci prawko dozywotnio :banghead: i karte rowerowa tez :P :buttrock: :buttrock:

 

 

 

wesołych swiat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: :icon_razz: :smile: mówisz i masz jezdzac po trawnikach chodnikach itd jestes zwykły cham i pirat drogowy powinni zabrac ci prawko dozywotnio :banghead: i karte rowerowa tez :buttrock: :buttrock: :buttrock:

wesołych swiat :wink:

 

 

Znowu ta je**na poprawność polityczna. Mi się motocyklem też po wysepce czy chodniku zdarzyło przejechać, tyle że nie ryzykowałem akurat niczyjego życia bo wysepki są zazwyczaj puste a chodnik też był bez ludzi. Jak ktoś ma terenowy motocykl/quada to korzysta z jego dobrodziejstw :) Inna sprawa że musi w razie "czegoś" ponieść konsekwencje. Pewnie FJRą jeździsz tak jak znaki nakazują i "przestrzegasz przepisów poza ograniczeniem prędkości" :D

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perzeciez po pasie zieleni, czy torach tramwajowych nikt nie chodzi, wiec jak dla mnie moze sobie latac tamtedy :icon_mrgreen: najwyzej sobie kuku zrobi jak go tramwaj zachaczy :>

 

swoja droga jak rejstrujesz quada to czym on jest? motocyklem czy samochodem? a moze ciagnikiem? :icon_mrgreen: fajna sprawa to musi byc :> z domu na politechnike mogl bym 90% drogi gnac pasem zieleni :icon_mrgreen:

Edytowane przez nameless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perzeciez po pasie zieleni, czy torach tramwajowych nikt nie chodzi, wiec jak dla mnie moze sobie latac tamtedy ;) najwyzej sobie kuku zrobi jak go tramwaj zachaczy :>

 

swoja droga jak rejstrujesz quada to czym on jest? motocyklem czy samochodem? a moze ciagnikiem? :biggrin: fajna sprawa to musi byc :> z domu na politechnike mogl bym 90% drogi gnac pasem zieleni :D

 

Na co niektórych na forum wyobraznia za mocno działa jak pisze że chodnikiem nieraz polece to zaraz sobie wyobrażają że zapier*alam ile fabryka i trąbie na ludzi a jest tak że jade po chodniku 5km na godz. i ludzie jak mnie widzą to są zaciekawieni a dzieciaki sie cieszą.

W zeszłym sezonie zdarzyło mi się tylko 2 razy wjechać na PUSTY chodnik i przejechałem nim 30 metrów a po torowisku raz i bez tramwaju , po pasie zieleni też raz o ile można nazwać glebe obsraną psimi odchodami pasem zieleni :icon_mrgreen:

 

Są też tacy na forum co tylko kozła ofiarnego szukają a jak znajdą to dzieje się właśnie tak jak zemną lubią poniżać człowieka i jezdzić na ludzkiej godności i ruwnać ją z błotem ale przyzwyczaiłem sie do takich ludzi trzeba im poprostu wybaczać są pewni siebie bo przez kompa nikt i w morde nie przywali i wcale nie są lebsi od poniżanych przez siebie zanim kogoś obrażą niech zrobią sobie rachunek sumienia(wzorowego kierowcy).Niema kierowcy co by nie złamał przepisów bo tak naprawde PIRAT JEST W KAŻDYM Z NAS :icon_mrgreen:

 

Quadzior jest zarejestrowany na pojazd samochodowy inny :icon_mrgreen:

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to lipa :smile: trzeba placic w strefie platnego parkowania :( motocykle sa zwolnione :smile:

 

Ale motocykl to też pojazd samochodowy, więc ciekawi mnie czy trzeba za parkowanie quada płacić? Założą Ci blokadę na koło, albo wsadzą mandat za wycieraczkę?:D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na quada trzeba miec prawo jazdy kategorii B. Dlatego chetnie bym takim potworem posmigal, ale nie moge... Raz widzialem kolesia pod Poznaniem w Przezmierowie jak jechalismy samochodem za jakas dupa wolowa i nagle wyprzedza nas i tego przed nami quad yamaha raptor :smile: przyspieszenie przy wyprzedzaniu tego cacka mnie powalilo! Z pewnoscia kiedys, jak bede mial juz kategorie B zrobiona, to zimowo quadem bym posmigal, bo jest to pewna imitacja motoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też tacy na forum co tylko kozła ofiarnego szukają a jak znajdą to dzieje się właśnie tak jak zemną lubią poniżać człowieka i jezdzić na ludzkiej godności i ruwnać ją z błotem ale przyzwyczaiłem sie do takich ludzi trzeba im poprostu wybaczać są pewni siebie bo przez kompa nikt i w morde nie przywali i wcale nie są lebsi od poniżanych przez siebie zanim kogoś obrażą niech zrobią sobie rachunek sumienia(wzorowego kierowcy).Niema kierowcy co by nie złamał przepisów bo tak naprawde PIRAT JEST W KAŻDYM Z NAS

 

Zgadzam się z tobą w 100% Zza ekranu każdy takii mądry że chce świat zbawić a przy spotkaniu twarzą w twarz -potem przepraszają :P Ja zawsze chamstwo chamstwem lecze , zawsze staram sie być miły i kulturalny ale dla chamstwa nie ma litości ! -bo niestety nerwowy jestem , a przez ekran w gębe nikomu nie dasz ani ty ,ja itd :clap:

 

Wesołych świąt i spokoju:) :) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...