Skocz do zawartości

Bardzo tani samochód


Arcer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Tak odświeże żeby sie pochwalić i przy okazji zapytać. Jak niektórzy wiedzą za nieco ponad 1000 zł kupiłem Sierre 2.0 z 1988 roku. Autko jeździ ze mną miesiąc, mamy za sobą 4 tysiące km i... tak kombinowałem, że zdążyła się zwrócić prawie cała kasa jaką za nie dałem. :biggrin: Mam tylko takie pytanie, lubię czysty dźwięk, audiofilem nie jestem ale jakość dźwięku jest dla mnie ważna. Z przodu mam 13-ki, z tyłu nie wiem. Prosiłbym znawców tematu o podanie aukcji allegro z głośnikami które dadzą mi naprawdę super jakość dźwięku, bez zbyt napieprzającego basu (nie lubie) i koszt całego zestawu przód/tył nie przekroczy 2 stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli mówiąc "super dźwięk".

Kupiłem niedawno dwa magnany 100mm w tej cenie i straszna nędza, mimo iż radio dobre.

 

Napisz coś więcej, jakie radio, ile głośników, masz w planach jakąś tubę, wzmacniacz?

 

Jeśli szukasz czegoś w miarę, to i tak trzeba wygłuszyć drzwi, dać dobre przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item306339551_blaupu...007_gwaran.html Ja sobie do swojego forda fusiona kupiłem takie. Grają całkiem ok jak za tą kasę. Akurat nie wiem czy u Ciebie jest taki rozmiar ale ogółem blaupunkt robi dużo rozmiarów. Za tą kasę moim zdaniem leprze niż boschmany magnaty itd. Edytowane przez krzychu-985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item308368922_sony_x..._hurt_k_ce.html Mój brat do swojej Primery kupił takowe głośniczki i moge powiedzieć z czystym sumieniem że jak na stosunek"jakość do ceny" graja bardzo dobrze :) Nie ma bassu jak na wiejskich dyskotekach...ale naprawde dzwiek jest czysciutki. Osobiscie polecam :) :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze o mocy nikt nie wspomni :) 150 KM masz jaj w banku :D

 

a tak serio - ja polecam Pionki - zawsze uzywalem ich w autach i graja swietnie.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...