Skocz do zawartości

Światełka chcę sobie zrobić


Avalon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ładnie wygląda według was motocykl który ma świecące lekko kierunkowskazy? Takie niby obrysówki.Myslałem żeby w każdy kierunkowskaz wmontowac żarówke np.5W i podłączyc je tak żeby zapalały sie razem z pozycyjnymi.Myślę że w chopperku nie bedzie to wyglądać jak wiocha. Co o takim oświetleniu sądzicie? Pomijając oczywiście przepisy :D

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o takim oświetleniu sądzicie? Pomijając oczywiście przepisy :D

Witam!

Widziałem takie patenty w Virago i wyglądało to nawet , nawet. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem "upiększania".... :D

Przepisy - no właśnie co na to powie Policja jak zatrzyma do kontroli ? Może by te dodatkowe żaróweczki podłoczyć przez jakiś dodatkowy w(y)łącznik ?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepisy - no właśnie co na to powie Policja jak zatrzyma do kontroli ?  

 

Zawsze można się bronić tym, że chciał być widoczny. Poza tym mój kumpel miał cos takiego w trudce i jakoś psy się nie czepiay, a jeździł tak ze cztery lata (sprzedał to moto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spoko W-max, mam podobne zdanie o kolesiach, którzy sobie robią Gwiazdkę na moto w środku lata, ale pomysł Grześka jest OK. W jego EN tak delikatnie podkreślona linia poprzez podświetlenie obrysowania kierunkowskazów IMO wyglądać będzie bardzo elegacko i daleko będzie temu zjawisku do choinkowych GoldWingów.

Hehehe czasem wydaje mi się, że w Goldasie brakuje tylko dwóch rzeczy - choinki zapachowej na jednym lusterku i płyty CD na drugim :D hehe

To tylko moja opinia, oczywiście.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja , jeżeli już miałbym bawić się w jakieś przeróbki w oświetleniu, to tylko wymiana przedniego reflektora na jakiś bardziej skuteczny. Ten , który mam (mimo dużych wymiarów) jest naprawdę do dupki :? Kierunki podświetlane wygladają fajnie , ale nic poza tym nie dają - oprócz wyglądu w nocy oczywiście... Każdy maswój gust i dopasowuje swoje moto jak najbardziej do swoich upodobań!

Heheheh spoko  możemy sobie tak jeździc po Goldwingowcach bo ich mamy mało na forum

Co się tyczy "Goldwingowców" - to oni mają swój świat (zupełnie inny niż "my")..... :D

:D Od kiedy jestem na forum to nie przypominam sobie aby był tu ktoś , kto posiadał Goldwinga......

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki stale swiecace sa trudniejsze do zauwazenia przez innych uzytkownikow drogi, bo jesli cos juz swieci to nie zwraca sie tak na to uwagi jak na kierunek ktory dopiero zaczyna migac. Moga byc z tego jakies problemy np. ktos komus wyjedzie bo mu sie bedzie wydawalo ze ten z podswietlanymi kierunkami chcial skrecic, bo akurat tak padlo swiatlo i spowodowalo jakis refleks. Jestem przeciw. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki stale swiecace sa trudniejsze do zauwazenia przez innych uzytkownikow drogi' date=' bo jesli cos juz swieci to nie zwraca sie tak na to uwagi jak na kierunek ktory dopiero zaczyna migac. Moga byc z tego jakies problemy np. ktos komus wyjedzie bo mu sie bedzie wydawalo ze ten z podswietlanymi kierunkami chcial skrecic, bo akurat tak padlo swiatlo i spowodowalo jakis refleks. Jestem przeciw. Pozdr[/quote']W ameryce tak jest i jakoś ludzie widzą. A w Polsce nie wolno. Wiem bo mam trochę do czynienia z amerykańskimi samochodami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie takie kierunki wygladaja swietnie...szkoda ze maja je tylko wersje USA...ojciec mojego kolegi ma Intrudera 1400 USA i ma wlasnie takie kierunkowskazy, tez myslalem ze bedzie niewielka roznica gdy sie je wlaczy ale moje obawy nie byly uzasadnione...widac idealnie kiedy kierunki migaja a kiedy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam motocykl wersę USA i mój kolega ma motocykl wersję USA i obydwu nam świecą kierunki cały czas.I jeszcze, odpukać, nikt się do tego nie przyczepił.Ani podczas kontroli, ani podczas badania technicznego.Jakby co to powiesz że masz motocykl sprowadzony czy cóś i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega Ocult ma VFR-ę wersja USA i świecą mu się kierunki.

 

Grzesiek' date=' to już nie sprzedajesz...? :D[/quote']

 

Nadal mam zamiar sprzedac i kupic cos wiekszego (jest oddzielny temat) ale jesli nie osiągnę dobrej dla mnie ceny to EN zostanie na dłuzej.Poza tym taka przeróbka i grzebaninka to sama frajda w jesienne, mokre popołudnia kiedy nie da sie jeżdzić.A nawet jeśli znajdzie sie kupiec to bedzie miał gotowy bajer :lol:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...