Skocz do zawartości

WSK DUDEK 175 ccm rok 1974


Dziki_YZF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Znalazłem u swojego kolegi w garażu Wsk 175 dudek z chromowanymi błotnikami, wysoką kierownicą i innymi chromowany pierdółkami. Ma wyjęty silnik , dokumenty wyrejestrowania i jest do wzięcia za 800. Motocykl prawie 100 % komplet a co najważniejsze 100% oryginał tylko trzeba go wyczyścić i złożyć silnik i całe moto w jeden kawałek. Jak myślicie warto to brać za taką kasę? Ogólnie motocyklem jeździć zamiaru nie mam bo szkoda takiego zabytka w oryginale na latanie ale chciałbym żeby był w moim pokoju koło tv zaraz obok idealnego komarka z 1967 roku hehe. Co sądzicie o kasie jaką musiałbym wyłożyć?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak za darmo. Ja bym sie nawet nie zastanawial. Za te modele ludziska zadaja sobie po pare tysiecy. A jak niechcesz to z checia go wezme. Wyslac jakims kurierem i bym mial wymazonego dudusia :)

Edytowane przez bartek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją dzisiaj! W końcu wyrwałem ją za 750 pln więc nie drogo nawet. Ma ona oznaczenie M21W2S i jest z 1974 roku :icon_twisted: Z ciekawości przetarłem zasyfiony chrom na osłonie łańcucha i jak się okazało chrom jest w idealnym stanie a reszta moto też się będzie ładnie świecić. Zastanawia mnie chromowany korek w baku i chromowana obudowa licznika, poza tym na bocznych osłonach napis dudek jest złoty a robili czarne te napisy chyba. Przebieg to nieco ponad 7000 km więc moto jest dobrze dotarte. Jak zrobie fotki to wrzuce linka.

 

pozdro

Edytowane przez Dziki_YZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie jak Cie znudzi odbudowywanie- daj znac- chlopaki z Motostodoly Jedwabne z checia wezma- nawet za pare zl wiecej- maja tam pare sprzetow- Dudka zreszta tez , ale chyba z brakami...dawaj zdjecia... Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ona oznaczenie M21W2S i jest z 1974 roku :biggrin: Z ciekawości przetarłem zasyfiony chrom na osłonie łańcucha i jak się okazało chrom jest w idealnym stanie a reszta moto też się będzie ładnie świecić. Zastanawia mnie chromowany korek w baku i chromowana obudowa licznika, poza tym na bocznych osłonach napis dudek jest złoty a robili czarne te napisy chyba. Przebieg to nieco ponad 7000 km więc moto jest dobrze dotarte.

Moto w takim stanie i za taką kasę - a ty się jeszcze zastanawiałeś czy to brać????

Tu nie było się nad czym zastanawiać;

 

Ps;

Podrzuć fotki - pochwal się zakupem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na tabliczce znamionowej jest typ i jest tam napisane M21W2S i ta literka "S" na końcu mnie właśnie zastanawia. Na bocznych osłonach jest napis "dudek" ale jest on złoty a nie jak w innych dudkach czarny, a sam kolor motocykla jest raczej czerwony niż pomarańczowy.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj nareszcie udało mi się zaciągnąć dudka na małe mycie. Narazie ma zdjęty bak, silnik i osłony boczne które wymagają jeszcze trochę czyszczenia ale chromy całkiem nieźle się zachowały :icon_biggrin: wieczorem jak zdążę kupić kabel do aparatu to wrzuce fotki kawałków mojej laluni.

 

pozdro

 

http://bikepics.com/members/dziki/74174dudek/

fotki kawałków mojej laluni :evil: jak tylko kręgosłup dojdzie do siebie to składam w jeden kawałek :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...