Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest to co mnie najbardziej wkurza u Polaków. Gołodupcy różnej maści kupują motocykl 15 letni za 5000 zł, a wymagania mają jak od rocznego z salonu. Tu rysa tam rdza, tu malowany tu pęknięty. Jak masz 5 koła to poszukaj mz-ki albo rometa nowego z salonu i będziesz miał igłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięka, że jest wolność i każdy może sobie szukać motocykla za ile chce, a powyższe dywagacje nad linkiem do aukcji na tablicy wynikają z faktu, iż przed zmianą opisu motocykla, znajdowało się tam zdanie dotyczące możliwości przebicia numeru ramy. :)

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ opis aukcji Yamahy TT został już zmieniony, pozwolę sobie wrzucić cytat z zapamiętanej przez Google kopii strony:

UWAGA!

Kolega Ma do sprzedania niemieckie papiery BRIF. duży i mały na yamahę. Wiec wystarczy przebić numery z Brifa na ramę i moto można rejestrować. Cena do uzgodnienia.Zdjęcie Papierów Dodane pod spodem.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro....2540738050.html Spawany przedni stelaż, na dolnej półce dospawany ogranicznik kierownicy, lagi strasznie pocharatane, porysowane itp. Prawe dekle lakierwane spreyem bez zdejmowania :D Owiewki w oryginalnym lakierze więc pewnie wymienione ale jakieś tam zarysowania i małe pęknięcia były. Oglądałem z 5min pewnie jak by jeszcze troche pogmerać to by ciekawsze rzeczy wyszły. Ogólnie jaka kasa taki sprzęt, przez tel. bezwypadkowy. :)

 

znów wypłynął http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-k7-k8-1000-M3549091.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś to raczej nie ma przed czym ostrzegać. Oczekujesz bez-wypadkowości w takim staruszku?

Nie oczekuje bez-wypadku w sensie że będzie po ślizgu lub po malowaniu , ale spawana rama to już raczej nie w chodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/kawasaki-zxr-jedyna-taka-zx6r-cbr-gsx-r-M3558680.html

wszystko ślicznie pięknie idealnie na opisie aukcji jak i przez telefon.

Bezwypadkowy z malowaną 1 owiewką (pomalowana tak że lakier sie nie różni od reszty - oczywiście widać, nie dość że co 15 cm widać niedoskonałości to każde ranty są zalane lakierem)

Na miejscu spędziłęm 3 minuty.

Motocykl malowany w całości przez pana Henia w garażu, upocony silnik, stelaż kierunkowskazów i tablicy rejestracyjnej przyspawany do wydechu tak że widać to z 15 metrów.

Opona na tyle do wymiany. I co sie okazało motocykl jest jeszcze do rejestracji.

Gość wystawia moto od października gdzieś i mi pisał sms że zdziwiony ze nikt nie przyjezdza oglądac - pewnie przyjeżdża tylko jak takie padło można kupić. Niestety.. kolejna nauczka dla mnie, kolejna niepotrzebna wycieczka, kolejne koszta, kolejny właściciel któremu tylko łomot się należy i pomidory w dom. UNIKAĆ ! Motocykl znajduje się w Albertów , 42-165 LIPIE. Więc nie macie po co jechać. Ogólnie gość to handlarz, miał z 15 tabliczek motocyklowych z niemiec - ale niestety nie potrafi rozpoznać czy element jest malowany czy nie. Jednym słowem cfaniak, szukający jelenia. Mam nadzieje że nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...