Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak papierów, stacyjki, dostał w rozliczeniu od kumpla, który sprowadził?

http://moto.allegro....2999424534.html

 

Nie zginała komuś GPZta 900? ;)

 

"nie jestem mechanikiem dostalem go w rozliczeniu od znajomego"

 

A w przedmiotach sprzedającego same częsci od motocykli,samochodów...;)

Edytowane przez Karacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/honda-cbr-1100-xx-blackbird-CID5-ID25CMP.html#a4b661a2ef;r:;s:

Rama 2002r

Silnik z 1999 albo 2000, wymienione dekle na te z młodszego modelu

Spawany ogon

krzywe tylne sety i nie można dokręcić prawego wydechu

obrobiona śruba od wahacza - ponoć zdejmował żeby łańcuch zakuć

lakier złazi płatami a odpadający klar przypomina skóre po oparzeniu słonecznym - ponoć w turcji karczerem umyli i zdarli (na każdym elemencie)

bak powgniatany jakby go ktoś dźgał śrubokrętem krzyżakowym i cały porysowany jakby go przeleciał papierem ściernym

brak tylnego prawego kierunku

spękany plastik na ogonie

porwana tapicerka kanapy

luz na główce taki że nie trzeba podnosić koła żeby to zauważyć - wg właściciela te luzy to "załączający się dual"

brak przeglądu

 

Jedyne tłumaczenie spasionego właściciela - "Panie, Ja nim w Turcji byłem, On sprawny jest"

 

Oczywiście przez telefon "Idealny, lać i jechać"

 

Nie szkoda mi straconego dnia ani kasy na paliwo. Ale jak do k*rwy nędzy można doprowadzić motocykl do takiego stanu????

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Odradzam tego TDM 850, spawany ogranicznik przy ramie. Na lagach wychodzi rdza, malowany z 2 razy przynajmniej

 

http://tablica.pl/oferta/yamaha-tdm-850-CID5-ID1QgOP.html#ce4476573c;r:12;s:

Edytowane przez nissan556
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest gdzieś napisane ze jest bezwypadkowy niemalowany itd? Kolego zastanów się troche zanim napiszesz cokolwiek, to co? Takie motocykle nie maja prawa być juz wystawiane na sprzedaż tylko musza być dożywotnio użytkowane przez jednego użytkownika? Ten motocykl ma 16 lat, i nie ma sie co dziwic ze moze mu coś dolegac, po to chyba jedzie się ogladac takie maszyny i po to ma sie oczy i rozsadek by kupic to co akurat nam odpowiada. Mi akurat nie przeszkadzaloby to ze jest malowany i ma zerwany ogranicznik jesli wygladałby ładnie i prowadził się prosto. Ma 16 lat :) jest w podeszłym motocyklowym wieku i pewne kwestie trzeba mu już wybaczac. Tymbardziej ze nie kosztuje 10tyś tylko 6,5 z tego za 5500 zapewne by poszedł.

 

Pozdrawiam.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale połowa forum pisze ze zaczeła jazde juz Tydzien temu za co wiekszosc bije im za to brawo, wiec nie ma sie co dziwic ze jest rdza, ludzie motocykli używają a tymbardziej ze ten nie jest nowy i nie kosztuje kroci......chcesz ideał, szukaj w wyższym przedziale cenowym.

Czemu takie TDMy chodzą od 8500 tyś w zwyz? rózniaca 2 tyś zł skądś musiała sie wziac a jesli szuka sie sprzętu w najnizszym przedziale cenowym biorąc pod uwage dany model to trzeba wziac równiez margines na ewentualne niedociagniecia poprzez które motocykl kosztuje 6500 a nie 8500 jak reszta ( z czego wiekszosc jest sprowadzona i jeszcze do tego trzeba doliczyc opłaty).

 

Pozdr.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale połowa forum pisze ze zaczeła jazde juz Tydzien temu za co wiekszosc bije im za to brawo, wiec nie ma sie co dziwic ze jest rdza, ludzie motocykli używają a tymbardziej ze ten nie jest nowy i nie kosztuje kroci......chcesz ideał, szukaj w wyższym przedziale cenowym.

Czemu takie TDMy chodzą od 8500 tyś w zwyz? rózniaca 2 tyś zł skądś musiała sie wziac a jesli szuka sie sprzętu w najnizszym przedziale cenowym biorąc pod uwage dany model to trzeba wziac równiez margines na ewentualne niedociagniecia poprzez które motocykl kosztuje 6500 a nie 8500 jak reszta ( z czego wiekszosc jest sprowadzona i jeszcze do tego trzeba doliczyc opłaty).

 

Pozdr.

 

Masz moto z 1990r. Gniją Ci lagi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przez to sugerujesz? Że czym spowodowane jest gnicie lag i jak to wygląda? Bo nie bardzo rozumiem niestety.... udokumentuj mi to najlepiej zdjęciami bo długo juz żyje na tym świecie, sporo motocykli zjezdziłem, widziałem wiele gnijących elementów ale niestety lag jeszcze nie.

 

Pozdr.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, u Ciebie rdzewieją w '08 i zapewne nie dzieje się to od strzału w przód tylko od wadliwego materiału z którego zostały wykonane lagi.

Kłócic się nie ma co, ale dyskusja jak najbardziej na miejscu :) z checią zobacze te rdzewiejące lagi.

Czekam na zdjęcia i pozdrawiam.

 

LwG

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy spotkałem ale tego że lagi rdzewieja jeszcze nie zdarzło mi sie, tymbardziej ze jest to element który ma styczność z olejem i z zasady nie powinien rdzewiec.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ma styczność ale tylko w zakresie skoku zawieszenia, to co jest powyżej jest suche. Materiał lag owszem ma znaczenie ale głównie rdza atakuje jeśli chrom jest gówniany (patrz chińczyki lub moja kawa) albo jest po wypadku i miejscami popękał robiąc dostęp dla wilgoci. Stąd można zakładać, że rdza na lagach może (słowo klucz) wynika z ich uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem bardzo duzo lag pordzewialych. Z tym ze okreslenie GNIJĄCE to duza przesada. Sa to zazwyczaj kropki w ktorych rozpoczyna sie korozja. Jednak gdy tych kropek uzbiera sie calkiem sporo to wyglada jakby cala laga byla pordzewiala. Nie znalazlem fotek tych hardcorowych a jedynie te soft:

http://imageshack.us/gal.php?id=q5akx97WlqOtmqfJmd3W06g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...